خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری باشگاه بدنسازی اتلتیکو پائولستانو اثر پائولو مندز دا روچا جاو دو جنناو

تاریخ ایجاد 03/01/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 24 اسلاید   قیمت: 9500 تومان     تعدادمشاهده  17


پاورپوینت بررسی معماری باشگاه بدنسازی اتلتیکو پائولستانو اثر پائولو مندز دا روچا جاو دو جنناو

معمار:
پائولو مندز دا روچا جاو دو جنناو
سال:
1958 - 1961
محل:
روآ هندوراس ، 1400 - جاردیم آمریکا ، سائو پائولو ، 01428-001 ، برزیل

ساخت سالن بدنسازی برای باشگاه اتلتیکو پائولستانو در سائوپائولو نتیجه مسابقه عمومی پیش پروژه های ارائه شده توسط این باشگاه در سال 1958 است و توسط پائولو مندز دا روچا و جوآئو ادواردو دو جنناارو برنده شده است. مندس با تنها 29 سال و به تازگی دریافتی ، پروژه خود را بدون هیچگونه فشار یا سبکی از پیش تعریف شده ، با آزادی كامل ارائه می دهد و این تازگی هیئت منصفه را اغوا می كند ، كه چندین نوع پارامتر را در نظر گرفت ، مانند اجرای خوب عناصر پیش بینی شده ، هارمونی با دیگر. ساختمانها و پوشش گیاهی موجود ، تصاویر خوب و ترکیب پلاستیک و یک ساختار ساده ، دقیق و تعریف شده.

هیئت منصفه معماری بنا معتقد است که این ساختمان برای سادگی راه حل ، نبوغ سازه و زیبایی پلاستیکی آن به طرز بسیار خوبی ایستادگی می کند. علی رغم کیفیت راه حل موجود ، کار در یک ساختار خلاصه نمی شود ، این یک اثر معماری است ... "(بخشی از بیانیه هیئت داوران)

در دوسالانه بین المللی سن پابلو ، که در سال 1961 تحقق یافت ، این اثر جایزه بزرگ هیئت داوران را برای نبوغ در توسعه ساختار و زیبایی پلاستیکی آن دریافت می کند.
محل

این باشگاه در یک مکان منظره در خیابان های کلمبیا و هندوراس ، دقیقا روآ هندوراس ، 1400 واقع شده است - جاردیم آمریکا ، سائو پائولو ، 01428-001 ، برزیل. این سایت به مساحت تقریباً 45،000 مترمربع در 4 کیلومتری جنوب غربی مرکز شهر ، در یک منطقه مسکونی واقع شده است. این سالن ورزشی در قسمت غربی زمین واقع شده بود ، جایی که یکی از آن به عنوان "صندلی قدیمی" برداشته شد ، تخریب شد تا بتواند ساخت جدید را پیدا کند. خیابان کلمبیا به قسمت فوقانی و تحتانی شهر متصل می شود و محور مشهور Av Paulista ، محور مالی و بروکراسی این کلان شهر را به هم متصل می کند.
مفهوم

در این کار اولیه معمار شروع به استفاده از منابع و خصوصیات اصلی وی در طول حرفه خود به عنوان رویکرد ساختاری و چیدمان فضاهای مختلف در زیر یک سقف ، در این حالت استخر ، غرفه ها ، سالن بدنسازی ، مناطق سرگرمی و غیره می کند. امکانات ، در اطراف یک باغ داخلی.

برخلاف سالن های دیگر ، این پروژه به عنوان یک فضای باز تحت پوشش یک سکوی بزرگ افقی بتونی ارائه شده است. از خصوصیات مهم معماری در طراحی مندز دا روچا ، نقاط تماس کوچک سازه های بتونی بزرگ با کف ، باریک بودن سایبان است که باعث می شود نور به داخل سالن بدنسازی و عدم وجود آستانه بین فضای داخلی / خارجی نفوذ کند.
فضاها

ساخت و ساز تغییر و تحول در فضا است ، چیزی ایجاد می شود که قبلاً وجود نداشت یا چیز موجود تبدیل شده است. این واقعیت که این برنامه باز است ، نشان می دهد که قصد ارتباط با محیط آن وجود دارد که با دفن ساختمان و ارائه یک صفحه نمایش منتهی به آن ، مجدداً تأیید می شود و امکان حرکت آزاد از میدان تا برنامه را می دهد. خیابان پر از ترافیک و فعالیت تجاری محلی ، Esplanade و زمین های داخلی باشگاه که به مناطق در هم پیوسته تبدیل شده اند برای تشویق سایر فعالیت های لزوماً مربوط به برنامه های ورزشی طراحی نشده اند.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,باشگاه بدنسازی ,اتلتیکو پائولستانو ,اثر پائولو مندز دا روچا جاو دو جنناو ,پاورپوینت بررسی ,معمار: ,پائولو مندز دا روچا جاو دو جنناو ,سال: ,1958 - 1961 ,محل: ,روآ هندوراس ، 1400 ,جاردیم آمریکا ، سائو پائولو ,01428-001 ، برزیل , ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری دبیرستان ژان مولن اثر دفتر معماری Scape Duncan Lewis
پاورپوینت بررسی معماری سالن ورزشی کالج سنت جورج اثر Gonzalo Mardones V Arquitectos
دانلود, پاورپوینت بررسی باشگاه تناسب اندام متصل به زیر آرمور در سانفرانسیسکو,pptx
پاورپوینت بررسی طرح مرکز بین المللی و استادیوم فوتبال Xi اثر گروه معماران زاها حدید
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی سالن ورزشی Espace Pompidou در فرانسه ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی ورزشگاه سرپوشیده ویلیامز پارک در شیکاگو,pptx
دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی مرکز توسعه روآن فرایر در آمریکا,pptx
پاورپوینت بررسی معماری استادیوم فوتبال نیژنی نوگورود
پاورپوینت بررسی معماری استادیوم فوتبال ولگوگراد روسیه
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی پارک ورزشی یانگژو جنوبیYangzhou در چین ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی تاثیرات جام جهانی فوتبال بر روی طراحی استادیوم های ورزشی ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی استادیوم فوتبال کاسموس آرنا یا سامارا در روسیه ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی استادیوم فوتبال Arena Borisov در بوریسوف ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی ورزشگاه Arena da Amazonia در برزیل,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی ورزشگاه هزاع بن زاید در امارات,pptx
پاورپوینت بررسی معماری دفتر مرکزی امگا سواچ در سوئیس
پاورپوینت بررسی معماری استادیوم مدرن البیت الخور قطر
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی استادیوم فوتبال Craiova در رومانی ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی ایده طراحی باغ چند طبقه پایدار در طرح جدید مرکز علوم کراکوف,pptx
پاورپوینت تحلیل معماری مجموعه ورزشی رفسنجان اثر استاد میرمیران

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد