خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری استادیوم مدرن البیت الخور قطر

تاریخ ایجاد 03/03/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 22 اسلاید   قیمت: 8500 تومان     تعدادمشاهده  7


پاورپوینت بررسی معماری استادیوم مدرن البیت الخور قطر

بخشی از مطلب
استادیوم البیت برای هر هوادار یا مسافر فوتبال یک چشم انداز جالب خواهد بود.
با الهام از بیت الشعار اقوام عشایری که هزاران سال از زندگی در بیابان های قطر زندگی کرده اند ، ساختمان چادر باشکوه آن یک استادیوم فوق العاده فوتبال را احاطه کرده است و بازدیدکنندگان را به راحتی آسایش می بخشد همانطور که در این بخش از جهان سنتی بوده است. قرن ها
سنت و مدرنیته در هماهنگی
به طور سنتی ، چادرهای قبایل و خانواده های عشایری در قطر را می توان با نوارهای سیاه مانند آنهایی که در قسمت بیرونی ورزشگاه حضور دارند و با الگوهای پر جنب و جوش صدایی که هواداران را یکبار در داخل استادیوم به استقبال می آورد ، شناسایی کرد. بازدید کنندگان از قطر طعم و مزه طراحی سنتی را از منطقه به دست می آورند ، در حالی که طرفداران محلی از میراث مفتخر خود یادآوری می کنند.
حتی هواداران فوتبال که هرگز پا را در قطر پا نگذاشته اند ، از طراحی آینده نگر این مکان بهره مند می شوند. ساخت و ساز ماژولار آن به این معنی است که سطوح بالای صندلی ها (تقریبا نیمی از ظرفیت 60،000) می توانند پس از جام جهانی 2022 فیفا حذف شوند و به کشورهای در حال توسعه در سراسر جهان اهدا شود.
طراحی شده با آینده در ذهن
علاوه بر اینکه بسیار چشم نواز است ، طراحی چادر بسیار عملی است. سایه ای که توسط ساختار چادر و سیستم سقف قابل جمع شدن آن فراهم شده است ، فن آوری های خنک کننده ورزشگاه را تکمیل می کند ، و بدون استفاده از نیروی اضافی ، به حفظ دمای راحت داخل آن کمک می کند.
پایداری باعث شده است تا طراحی منطقه اطراف ورزشگاه البیت نیز انجام شود. پارک ها و فضای سبز بخشی جدایی ناپذیر از طرح طراحی منطقه اطراف را تشکیل می دهند ، ریه ای سبز برای الخور ایجاد می کنند و خانواده های محلی فضای بی ارزش و ارزشمندی را برای لذت بردن فراهم می کنند.

این تعهد در زمینه حفظ محیط زیست توسط هر شرکتی که با کمیته عالی تحویل و میراث برای طراحی و ساخت این مکان همکاری دارد ، مشترک است. این کار با Dar Al-Handasah آغاز شد ، که به عنوان مشاور طراحی فعالیت می کرد ، در حالی که Projacs در مرحله اولیه مسئولیت مدیریت پروژه را برعهده داشت.
پیمانکار قطری ، گلفار آل میسناد ، در رابطه با پیمانکاران ایتالیایی سالینی ایمپرگیلو گروه و سیمولی ، اکنون در حال ساخت استادیوم و ساختمان مرکز انرژی است. در همین حال ، کارهای محوطه سازی و کاربری زیرزمینی توسط پیمانکاران قطر بن عمران بازرگانی و پیمانکاری و مجتمع کشاورزی و صنعتی السولایتن انجام می شود. نظارت کلی در ساخت و ساز توسط مشاوران بین المللی KEO پوشانده شده است.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری استادیوم ,استادیوم مدرن ,استادیوم البیت الخور قطر ,پاورپوینت استادیوم ,نمونه موردی استادیوم ,نمونه مشابه استادیوم ,استادیوم الخور قطر ,استادیوم البیت الخور ,استادیوم البیت ,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود,بررسی پاورپوینت معماری استادیوم سان دیگو شارژر و اوکلند رایدر معماری مانیکا ,pptx
پاورپوینت بررسی معماری استادیوم ورزشی سینسیناتی از گروه معماری Meis
پاورپوینت بررسی معماری استادیوم فوتبال موردوویا آرنا ، نمونه موردی خارجی موفق
پاورپوینت بررسی معماری استادیوم جدید Cote d'Ivoire در ساحل عاج
پاورپوبنت بررسی معماری استادیوم المپیک برلین ،به همراه پلان ها و تصاویر
پاورپوینت بررسی معماری استادیوم ماراکانا برزیل
پاورپوینت بررسی طراحی و معماری استادیوم المپیک توکیو
پاورپوینت بررسی طراحی و معماری استادیوم مرسدس بنز

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد