خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
نقش برتر پارس
 

دانلود تحقیق و مقاله، نقش برتر پارس

روش و توضیحات خرید
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما می توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روی سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد برای این منظور می بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهای هر صفحه کليک نموده و برای خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خرید را انجام و بلا فاصله فایل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودی موارد پس از خرید بدلیل سنگینی فایل و يا نرسيدن نوبت آپلود فايل آن را در ايميل خود دریافت نمایید - ساعت پشتیبانی و پاسخگويی تلفنی (مکالمه) از 11 صبح الی 15 بعد الظهر روزهای کاری و جوابگويی پيامک و واتس آپ از 9 تا 17 روزهای کاری و ایام تعطیل با تشکر از اعتماد شما

    


ورود کاربران
 


ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟


بنر سمت جپ
 

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی مبانی نظری طراحی مرکز ترک اعتیاد

تاریخ ایجاد 30/03/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 35 اسلاید   قیمت: 9500 تومان     تعدادمشاهده  5


پاورپوینت بررسی مبانی نظری طراحی مرکز ترک اعتیاد

بخشی از مطلب1-    می¬توان بدون دارو و مواد مصرفی این مرحله را طی نمود که از نظر بازگشت به اعتیاد بسیار خطرناک است و اگر شخص به اعتیاد خود برگردد، کاری طبیعی و عادی انجام داده است و اگر به اعتیاد برنگردد عملی غیرعادی و فوق¬العاده انجام داده است. البته شخص تا یک سال راندمان کاری مناسبی ندارد. از نظر جنسی ناتوانی پیدا می¬کند و مشکلات زیادی دارد. در این مرحله در اثر قطع مواد شوک مخرب بر جسم و روان شخص وارد می¬شود که بعضی از تخریب-ها تا پایان عمر شخص هم به حالت تعادل نمی¬رسد.
2-    می¬توان از روز اول قطع مواد با جایگزین کردن داروی مناسب، که داروها بایستی داروی اصلی و مخصوص ترک اعتیاد باشد، این مرحله را در فاصله زمانی 6 تا 10 ماه طی نمود و به آرامی دُز دارو را کاهش داد و به صفر رساند.
3-    برای معتادان تریاک می¬توان مواد مخدر مصرفی فرد را در طی زمان کاهش داد و به صفر رساند و این مرحله شایسته است در 10 ماه طی شود (برای معتادان هرویین حدود 6 ماه آزمایش شده است.)
4-    برای معتادان هرویینی و تزریقی¬ها می¬توان ظرف مدت یک ماه، دُز مواد مصرفی و یا تعداد دفعات تزریق را کاهش داد و به صفر رساند. سپس با جایگزین کردن تریاک و یا تنتور تریاک به صورت خوراکی ظرف مدت 5 ماه آن را به صورت تدریجی کاهش داد و به صفر رساند. تریاک به صورت خام متناسب با دستگاه گوارش همه نیست و بایستی تریاک پخته شود تا قابل هضم باشد. (برای پخته شدن، تریاک را روی شعلة کبریت یا منبع حرارتی دیگر قرار می-دهند.)ترک اعتیاد بسیار آسان است. آنقدر آسان که هر معتاد چندین بار این کار را انجام داده است و تجربه کافی دارد! اما در این طرح هدف ما درمان و بهبودی کامل فرد معتاد می¬باشد که از زاویه دیگری، که به حقیقت نزدیک¬تر باشد، به موضوع نگاه خواهیم نمود و روشی کاربردی را مطرح می¬نماییم.
برای درمان و معالجه فرد معتاد ما باید سه پارامتر در انسان را مورد توجه قرار دهیم که بایستی این سه پارامتر هم زمان و به موازات هم جلو بروند و چنانکه یکی از این مؤلفه¬ها ناقص باشد مشکل فرد معتاد حل نخواهد شد و درمان حاصل نمی¬گردد.
و....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری مرکز ترک اعتیاد ,مبانی نظری طراحی , مرکز ترک اعتیاد ,پاورپوینت مرکز ترک اعتیاد ,طرح مرکز ترک اعتیاد ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری مرکز درمانی ترک اعتیاد SILVER HILL
پاورپوینت بررسی طرح مرکز ترک اعتیاد و توانبخشی معتادان
پاورپوینت بررسی معماری مرکز توانبخشی ، مرکز ترک اعتیاد به مواد مخدر ،اندریا لووبانی

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد