خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       10 مطلبی که باید درباره حق نسخه برداری معماری بدانید؟       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین       
نقش برتر پارس
 

روش و توضیحات خرید
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما می توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روی سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد برای این منظور می بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهای هر صفحه کليک نموده و برای خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خرید را انجام و بلا فاصله فایل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودی موارد پس از خرید بدلیل سنگینی فایل و يا نرسيدن نوبت آپلود فايل آن را در ايميل خود دریافت نمایید - در غیر این صورت جهت تهیه پروژه و نقشه با فهرست مندرج و مبلغ ذکر شده (بالای5000 تومان) را از طريق دستگاه هاي خودپرداز یا سایتهای بانکی به شماره کارت بانک ملی  6037-9971-8264-1424 به نام صالحی پرداخت و عنوان فایل ، ايميل و مبلغ پرداختی خود را به همراه  09128380245  با پيامک ارسال نماييد . در این روش كليه فایل ها و نقشه های مورد نظر سريعا به ايميلتان ارسال میشود و ارسال آن از طريق پيامك به شما اعلام خواهد شد. ساعت کاری و پاسخگويی تلفنی يکسره از 9 صبح الی 17 بعد الظهر و جوابگويی پيامکی و تلگرام و واتس آپ از 9 تا 24 شب-.حتی ایام تعطیل با تشکر از اعتماد شما

   

 


بنر سمت جپ
 

كارآفريني و خط توليد - كارآفريني
 
فهرست مطالب: سبوس گندم و ارزش تغذیه¬ای آن

تاریخ ایجاد 23/12/1397 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 7 برگ ورد   قیمت: 5000 تومان   حجم فایل: 40 kb  تعدادمشاهده  8


     سبوس به عنوان یکی از غنی ترین منابع الیاف گیاهی (فیبر) در برنامه غذایی بر شمرده می¬شود. در حقیقت پوسته خارجی گندم حدود 5/14 درصد از وزن دانه را تشکیل داده و از چند لایه نازک و متمایز به شرح زیر تشکیل شده است:
•    سه لایه جدا به اسامی پریکارپ  که بیشتر ناخالصی¬ها جذب آن می¬شوند؛ مزوکارپ  و اندوکارپ  که در جمع 3 درصد از وزن دانه را تشکیل داده، دارای مواد معدنی زیادی است و پروتئین آن بدون گلوتن می¬باشد.
•    تستا، پوسته ثانویه و نازکی است که رنگدانه¬ها در آن قرار دارد و 2-1 درصد وزن دانه گندم را تشکیل می¬دهد. غیر قابل نفوذ رطوبت است و آن را پوشینه دانه نیز می¬نامند که بعد از لایه¬های اپیدرمیس، هیپودرمیس و سلول¬های عرضی قرار دارد.
•    لایه روی اندوسپرم که کم و بیش غیر قابل نفوذ رطوبت است و اندوسپرم را در برابر رطوبت حفظ می¬نماید. مقدار این لایه نیز حدود 2-1 درصد وزن دانه است.
•    لایه آلرون  که سطح خارجی اندوسپرم را مانند غلافی در بر می¬گیرد و در واقع جزء اندوسپرم است ولی آن را می¬توان همراه پوسته جدا کرد و از سلول¬هایی با دیواره ضخیم و دارای پروتئین اما بدون گلوتن، چربی و مواد ازته تشکیل شده است. مقدار تقریبی آن 7-6 درصد وزن دانه است.
•    لایه اسکوتلوم  لایه ای است که بین جوانه و اندوسپرم قرار دارد.
 وجود ذرات پوسته در آرد کیک و شیرینی مانع رسیدن حجم محصول به حد مطلوب می¬شود؛ همچنین وجود آن¬ها در سمولینای ویژه تولید ماکارونی موجب ایجاد لکه و ترک خوردگی در رشته¬ها می¬گردد. 
     از نظر میزان املاح و ویتامین¬ها، گندم کامل منبع متنوعی از ریزمغذی¬هاست. با توجه به این که لایه¬های خارجی گندم از نظر میزان ویتامین¬ها و املاح کامل¬تر هستند، بدیهی است که هر چه آرد مصرفی کامل¬تر باشد، و....


کلمات کلیدی مرتبط:
سبوس به عنوان یکی از غنی ترین منابع الیاف گیاهی (فیبر) در برنامه غذایی بر شمرده می¬شود. در حقیقت پوسته خارجی گندم حدود 5/14 درصد از وزن دانه را تشکیل داده و از چند لایه نازک و متمایز به شرح زیر تشکیل شده است: ,• سه لایه جدا به اسامی پریکارپ که بیشتر ناخالصی¬ها جذب آن می¬شوند؛ مزوکارپ و اندوکا,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد