خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
نقش برتر پارس
 

روش و توضيحات خريد
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما مي توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روي سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد براي اين منظور مي بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهاي هر صفحه کليک نموده و براي خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خريد را انجام و بلا فاصله فايل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودي موارد پس از خريد بدليل سنگيني فايل و يا نرسيدن نوبت آپلود و يا هزينه ناشی از نگهداری فايل روی سرور فايل را در ايميل خود دريافت نماييد -پشتيبانی و پاسخگويی در صورت وجود مشکل  در دانلود محصولات سايت فقط با پيامک sms يا پيامرسان  آيگپ همه روزه از ساعت  10صبح الی21 شب روزهاي معمول و ايام تعطيل

  


بنر سمت جپ
 

کمی ثواب ذخیره کنید

https://mahak-charity.org/wp-content/uploads/2020/04/500x500-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک

 


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: نقشه اجرایی اتوکد منبع و تانکر آب هوایی فلزی بهمراه دتایل و جزییات

   تعدادبرگ: 1 شیت طبق تصویر نمونه   قیمت: 8000 تومان   حجم فایل: 491 kb  تعدادمشاهده  5


نقشه اجرایی اتوکد منبع و تانکر آب هوایی فلزی بهمراه دتایل و جزییات

در گذشته که مشکل کمبود آب و رشد جمعیت بسیار ظریف بود، این برج های ذخیره آب نقش مهمی در تامین آب شهرها و شهرک های صنعتی داشتند و البته هنوز هم اهمیت زیادی دارند.

  امروزه نیز این آب انبارها که اکثراً فلزی هستند و شکل و شمایل مشابهی دارند، تقریباً در همه جا دیده می شوند، مخصوصاً اگر در مکانی زندگی می کنید که دارای محله های متراکم و تراکم جمعیت زیاد است. در این مقاله اطلاعاتی در مورد مخازن هوا ارائه می کنیم.

امروزه به دلیل توسعه شهری و افت فشار آب، مخازن هوا به تنهایی پاسخگو نیستند و علاوه بر این، بسیاری از ساختمان ها و واحدهای صنعتی نیاز به نصب مخزن آب مجزا دارند.
تانک های هوا چگونه کار می کنند

عملکرد مخازن هوا بسیار ساده است. اگرچه این برج‌ها در اندازه‌ها و شکل‌های مختلفی تولید می‌شوند، اما همگی عملکرد مشترکی دارند.

 


کلمات کلیدی مرتبط:
نقشه تانکر آب هوایی ,اتوکد اجرایی تانکر آب هوایی ,توکد منبع و تانکر آب هوایی فلزی ,دتایل و جزییات تانکر آب هوایی ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد