خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
نقش برتر پارس
 

روش و توضيحات خريد
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما مي توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روي سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد براي اين منظور مي بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهاي هر صفحه کليک نموده و براي خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خريد را انجام و بلا فاصله فايل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودي موارد پس از خريد بدليل سنگيني فايل و يا نرسيدن نوبت آپلود و يا هزينه ناشی از نگهداری فايل روی سرور فايل را در ايميل خود دريافت نماييد -پشتيبانی و پاسخگويی در صورت وجود مشکل  در دانلود محصولات سايت فقط با پيامک sms يا پيامرسان  آيگپ همه روزه از ساعت  10صبح الی21 شب روزهاي معمول و ايام تعطيل

  


بنر سمت جپ
 

کمی ثواب ذخیره کنید

https://mahak-charity.org/wp-content/uploads/2020/04/500x500-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک

 


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دتایل های اتوکد اجرایی اتصالات فلنجی در سازه فلزی بهمراه جزییات فنی

   تعدادبرگ: 3 شیت اتوکد   قیمت: 5000 تومان   حجم فایل: 589 kb  تعدادمشاهده  19


دتایل های اتوکد اجرایی اتصالات فلنجی در سازه فلزی بهمراه جزییات فنی


چرا دانستن انواع فلنج و اتصالات فلنج مهم است؟ درک انواع فلنج و اتصالات برای طراحی، نصب و نگهداری سیستم های لوله کشی مهم است. در زیر به برخی از دلایل اشاره می شود:
     دقت نصب: انتخاب و نصب مناسب نوع فلنج و اتصال فلنج، دقت و قابلیت اطمینان نصب سیستم لوله کشی شما را تضمین می کند.
     جلوگیری از نشت: اتصالات فلنج از واشر و بست های پیچ و مهره ای تشکیل شده است. انتخاب نوع فلنج و واشر صحیح می تواند از نشتی در سیستم لوله کشی جلوگیری کند.
     سهولت در تعمیر و نگهداری: درک انواع مختلف فلنج ها می تواند تعمیر یا تعویض قطعات را در زمانی که سیستم لوله کشی به آن نیاز دارد، برای پرسنل تعمیر و نگهداری آسان تر کند.
     افزایش راندمان: انتخاب نوع فلنج و اتصال فلنج صحیح می تواند کارایی یک سیستم لوله کشی را افزایش دهد و قابلیت اطمینان آن را در دراز مدت تضمین کند.
     مطابق با استانداردهای ایمنی: هنگام انتخاب و نصب اتصالات فلنجی باید قوانین و مقررات مربوطه رعایت شود تا اطمینان حاصل شود که سیستم لوله کشی استانداردهای صنعت و الزامات نظارتی را برای بهبود ایمنی رعایت می کند.


کلمات کلیدی مرتبط:
دتایل های اتصالات فلنجی ,اتوکد اتصالات فلنجی ,اجرایی اتصالات فلنجی ,اتصالات فلنجی سازه فلزی ,جزییات فنی اتصالات فلنجی ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد