خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
نقش برتر پارس
 

دانلود تحقیق و مقاله، نقش برتر پارس

روش و توضيحات خريد
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما مي توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روي سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد براي اين منظور مي بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهاي هر صفحه کليک نموده و براي خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خريد را انجام و بلا فاصله فايل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودي موارد پس از خريد بدليل سنگيني فايل و يا نرسيدن نوبت آپلود و يا هزينه ناشی از نگهداری فايل روی سرور فايل را در ايميل خود دريافت نماييد -پشتيبانی و پاسخگويی در صورت وجود مشکل  در دانلود محصولات سايت فقط با پيامک sms يا پيامرسان  آيگپ همه روزه از ساعت  10صبح الی21 شب روزهاي معمول و ايام تعطيل

  


ورود کاربران
 


ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟


بنر سمت جپ
 

کمی ثواب ذخیره کنید

https://mahak-charity.org/wp-content/uploads/2020/04/500x500-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک

 


Text/HTML
 

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی ژئومورفولوژی دینامیک

   تعدادبرگ: 179 اسلاید   قیمت: 17000 تومان     تعدادمشاهده  13


مفاهیم بنیادین تخریب و هوا زدگی

پاورپوینت ژئومورفولوژی دینامیک
ژئومورفولوژی (از یونان باستان: γῆ ، gê ، "زمین" ؛ کیفیت ، morphḗ ، "فرم" ؛ و λόγος ، lógos ، "مطالعه") یک مطالعه علمی از مبدا و تکامل ویژگی های توپوگرافی و حمام متریک است که توسط فیزیکی ، شیمیایی ایجاد شده است یا فرآیندهای بیولوژیکی که در سطح زمین یا در نزدیکی آنها کار می کنند. ژئومورفولوژیست ها به دنبال درک این هستند که چرا مناظر به شکلی که انجام می دهند ، برای درک تاریخ و پویایی شکل زمین و پیش بینی تغییرات از طریق ترکیبی از مشاهدات میدانی ، آزمایش های فیزیکی و مدل سازی عددی هستند. ژئومورفولوژیست ها در رشته هایی مانند جغرافیا فیزیکی ، زمین شناسی ، ژئودزی ، زمین شناسی مهندسی ، باستان شناسی ، اقلیم شناسی و مهندسی ژئوتکنیک فعالیت می کنند. این پایگاه گسترده ای از علاقه ها به بسیاری از سبک های تحقیق و علاقه های درون زمینه کمک می کند.
تخریب به مجموعه روند هایی اطلاق می شود که از طریق تغییرات درجه حرارت (ترموکلاستی) یخ شکافتگی (کریوکلاستی) فرایند های شیمیایی و هم چنین فعالیت های زیستی سنگ اولیه تخریب و آماده حمل می شود.
امکانات تشخیص فرآیند های اصلی فرسایش

مشاهده تجمع رسوبات در کف چاله ها و دشت ها
مطالعه آزمایشگاهی رسوبات به عنوان مثال رس سنجی و تشخیص بستر های دریاچه های قدیمی
مشاهدات لحظه ای در مورد فرایند های سریع فرم ساز مانند سیل
فرآیند های اصلی فرسایش

فرایند های اصلی فرسایش به دو گروه عمده عناصر اقلیمی شامل آب و دما به همراه عوامل زیستی و شرایط سنگ شناسی وابسته است.
عوامل ژنتیکی تخریب سنگ ها

مهمترین ویژگی های فیزیکی سنگ ها که مستقیما بر شدت تخریب آن ها توسط عوامل اقلیمی و زیستی اثر می گذارد شامل:
رنگ ، اندازه دانه ها ، شکل ظاهری ، نسبت تراکم ، میزان نفوذ پذیری و وجود درز ها و شکاف های سنگ می باشد.
ترکیب کانه شناسی سنگ ها

ترکیب کانه شناسی سنگ ها نقش عمده ای در پایداری فرم ها دارند.سنگ های آذرین که بخش عمده ای از عناصر آن ها را کانی های پایدار مانند کوارتز می سازند از پایداری بیشتر نسبت به فرم های که عناصر اولیه آن ها را مارن ها و ژیپس ها تشکیل میدهند برخور دارند.
رفتار های مکانیکی هوا زدگی

رفتار های مکانیکی هوا زدگی و تخریب در طبیعت به صورت متلاشی شدن حرارتی (ترموکلاستی) و فرو پاشی آبی (هیدرو کلاستی) و تخریب ناشی از رشد بلور های نمک در داخل خلل و فرج سنگ ها (هالو کلاستی) مشاهده می شود.
هیدرو کلاستی

جذب و تخله آب توسط کانی های مختلف باعث نوعی از تخریب می شود که هیدروکلاستی نام دارد. در روند های انقباضی و انبساطی در کانی های رسی با پتانسیل جذب بالای آب مانند مونت موریونیت باعث تخریب آن ها می شود.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,ژئومورفولوژی دینامیک ,پاورپوینت بررسی ,پاورپوینت ژئومورفولوژی دینامیک ,ژئومورفولوژی ,فرآیند های اصلی فرسایش ,عوامل ژنتیکی تخریب سنگ ها ,رسوبات در کف چاله ها و دشت ها ,فرآیند های اصلی فرسایش ,ترکیب کانه شناسی سنگ ها ,رفتار های مکانیکی هوا زدگی ,هیدرو کلاستی ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد