خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
نقش برتر پارس
 

روش و توضيحات خريد
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما مي توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روي سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد براي اين منظور مي بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهاي هر صفحه کليک نموده و براي خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خريد را انجام و بلا فاصله فايل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودي موارد پس از خريد بدليل سنگيني فايل و يا نرسيدن نوبت آپلود و يا هزينه ناشی از نگهداری فايل روی سرور فايل را در ايميل خود دريافت نماييد - پشتيباني و پاسخگويي  و جوابگويي محصولات سايت فقط و فقطپيامک و واتس آپ همه روزه از ساعت  10صبح الی21 شب روزهاي معمول و ايام تعطيل

  


ورود کاربران
 


ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟


بنر سمت جپ
 

کمی ثواب ذخیره کنید

https://mahak-charity.org/wp-content/uploads/2020/04/500x500-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک

 


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود طرح جامع شهر خوی اردبیل مطالعات وضع موجود . pdf

   تعدادبرگ: 260 برگ pdf   قیمت: 8000 تومان   حجم فایل: 4105 kb  تعدادمشاهده  78


دانلود طرح جامع شهر خوی اردبیل مطالعات وضع موجود . pdf

براساس رویه ی موجود وزارت مربوطه با توجه به تهیه طرح های جامع شهرستان و ناحیه عملا” وظیفه توسعه و عمران حوزه نفوذ طرحهای جامع شهر منفک گردید و موارد مذکوربه طرح های جامع شهرستان و ناحیه واگذار گردید.

لیکن از آنجا که بخشی از خدمات رسانی به نقاط پیرامونی شهرها همچنان به عهده نقاط شهری است از این رو در طرح پیشنهادی می بایست این نقش تدقیق گردد.

از موارد بسیار مهم که در شرایط خصوصی قرارداد هم آمده است . نقد و بررسی طرح پیشین به منظور استفاده از نقاط فوق و دوری از نقاط ضعف طرح های گذشته بوده است . در این بخش این مهندسان مشاور در دورویکرد روش شناختی و محتوایی به نقد و بررسی طرح های مصوب پرداخته است تا امکان تحقق برنامه های پیشنهادی افزون ترگردد.

در بحث روش شناختی بر رویکرد برنامه ای این پروژه تاکید شده است. از همین رو براین باور هستیم که به جای ارائه انباشت اطلاعات ،طرح مناسب را ارائه نماید تا در چارچوب طرح های پسین از جمله طرح تفصیلی و طرح های موضوعی و موضعی سیاستهای مصوب طرح جامع ، اجرایی گردد.

گزارش حاضر که در دوبخش ارائه میگردد حاصل مطالعات اولیه شناخت وضع موجود است که امید است پس از گفت و گوها و تبادل نظرهای مورد نیاز از کاستی های آن کاسته ودر فرآیند تهیه طرح ،تشخیص مسائل به عنوان مهمترین بازتاب مطالعات این مرحله بر بنیادی منطقی استوار گردد.


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود طرح جامع شهر خوی اردبیل مطالعات وضع موجود . pdf , ,براساس رویه ی موجود وزارت مربوطه با توجه به تهیه طرح های جامع شهرستان و ناحیه عملا” وظیفه توسعه و عمران حوزه نفوذ طرحهای جامع شهر منفک گردید و موارد مذکوربه طرح های جامع شهرستان و ناحیه واگذار گردید. , ,لیکن از آنجا که بخشی از خدمات رسانی به ,
مقالات مرتبط در این دسته
نقشه اتوکد پل عابر پیاده با سازه فلزی
طرح سه بعدی اسکچاپ پل عابر پیاده
طرح جامع تفصیلی ضوابط و مقررات اجرایی طرح شهر دیباج
طرح جامع تفصیلی شهر هیر اردبيل.pdf
طرح جامع تفصیلی شهر کوراییم اردبیل .pdf
بررسی مهاجرت روستاییان به شهرها و پیامدهای آن
بررسی سند راهبردی توسعه ناحیه 7 منطقه 5 تهران
بررسی سند راهبردی توسعه محله شاهین تهران
بررسی سند راهبردی توسعه محله جنت آباد شمالی تهران
سند توسعه راهبردی محله جنت آباد جنوبی تهران
بررسی سند راهبردی توسعه محله دهقان تهران
بررسی سند راهبردی توسعه محله شارق الف تهران
بررسی سند توسعه مطالعات و پژوهش محله شارق ب در تهران
بررسی سند راهبردی توسعه محله گرگان تهران
بررسی سند راهبردی توسعه محله نظام آباد تهران
بررسی سند راهبردی توسعه محله خواجه نصیر تهران
بررسی سند راهبردی توسعه محله خواجه نظام شرقی تهران
بررسی سند راهبردی توسعه محله خواجه نظام غربی در تهران
بررسی سند راهبردی توسعه محله کاج در منطقه 7 تهران
بررسی سند راهبردي توسعه محله امجدیه خاقانی تهران

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد