خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
نقش برتر پارس
 

دانلود تحقیق و مقاله، نقش برتر پارس

روش و توضيحات خريد
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما مي توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روي سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد براي اين منظور مي بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهاي هر صفحه کليک نموده و براي خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خريد را انجام و بلا فاصله فايل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودي موارد پس از خريد بدليل سنگيني فايل و يا نرسيدن نوبت آپلود و يا هزينه ناشی از نگهداری فايل روی سرور فايل را در ايميل خود دريافت نماييد -پشتيبانی و پاسخگويی در صورت وجود مشکل  در دانلود محصولات سايت فقط با پيامک sms يا پيامرسان  آيگپ همه روزه از ساعت  10صبح الی21 شب روزهاي معمول و ايام تعطيل

  


ورود کاربران
 


ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟


بنر سمت جپ
 

کمی ثواب ذخیره کنید

https://mahak-charity.org/wp-content/uploads/2020/04/500x500-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک

 


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: نقشه با دتایل اجرایی اتوکد حوضچه چربی گیر Grease Trap با جزییات

   تعدادبرگ: 1 فایل اتوکد طبق تصویر نمونه   قیمت: 10000 تومان   حجم فایل: 405 kb  تعدادمشاهده  15


نقشه با دتایل اجرایی اتوکد حوضچه چربی گیر  Grease Trap با جزییات

به همین دلیل، بسیاری از شهرها نیاز به استفاده از چربی گیرها یا به نام گیر چربی، در مکان هایی دارند که مواد غذایی را آماده می کنند تا اطمینان حاصل شود که گریس خطوط فاضلاب را مسدود نمی کند و منجر به سرریز فاضلاب بهداشتی نمی شود.

در برخی شرایط، یک رهگیر چربی می تواند در هزینه مؤسسه خدمات غذایی نیز صرفه جویی کند. هر مکانی با لوله کشی طولانی که به سیستم جمع آوری فاضلاب می رود، مانند یک مرکز خرید، بیمارستان یا رستوران در داخل یک ساختمان بزرگ، خطر انسداد لوله های داخلی را تهدید می کند. این انسداد می تواند منجر به پشتیبان گیری، جریمه و حتی خرابی در حین تعمیر لوله کشی داخلی شود.

یک تله غیرفعال که به طور سنتی طراحی شده و به موقع تمیز نمی شود، شروع به نشت گریس به سیستم فاضلاب می کند، جایی که می تواند باعث انسداد و ذخیره فاضلاب شود.

انواع روغن گیر

ایده پشت تله چربی بسیار ساده است، گریس روی آب شناور است. پس چرا انواع مختلفی از رهگیرهای چربی وجود دارد؟ و چگونه باید بدانید که کدام یک برای آشپزخانه تجاری شما بهترین است؟ به هر حال، شما وارد این تجارت نشدید تا بتوانید ساعت‌ها تلاش کنید تا بفهمید که رهگیر گریس چیست و کدام یک ویژگی‌های مناسب را با قیمت مناسب دارد.

ترماکو بیش از 35 سال است که در این صنعت فعالیت می کند. رهگیرهای Thermaco مانند Big Dipper و Trapzilla در ده ها هزار آشپزخانه تجاری در هر هفت قاره وجود دارند. ما عملاً هر نوع چربی گیر و رهگیر چربی را دیده ایم.

انواع حوضچه چربی گیر 

برای درک همه گزینه های رهگیر حوضچه چربی گیر  ، می توانیم با چهار نوع اصلی گیر چربی شروع کنیم.

· رهگیرهای هیدرومکانیکی غیرفعال کوچک (HGI)

گیرنده های چربی هیدرومکانیکی (که اغلب به عنوان چربی گیر شناخته می شوند) اغلب در داخل آشپزخانه زیر سینک یا در کف قرار می گیرند. آنها به طور غیر فعال چربی را در طول زمان به دام می اندازند و نیاز به پمپاژ مکرر دارند، گاهی اوقات به اندازه هر هفته. ممکن است در ابتدا قیمت کمتری داشته باشند، اما به دلیل تمیز کردن فرکانس هزینه اضافه کاری بیشتری دارند. اگر به اندازه کافی تمیز نشوند، ممکن است ناکارآمد شوند و آشپزخانه تجاری شما از انطباق خارج شود.


کلمات کلیدی مرتبط:
حوضچه چربی گیر ,جزییات حوضچه چربی گیر ,اجرایی حوضچه چربی گیر , Grease Trap ,اتوکد حوضچه چربی گیر ,دتایل حوضچه چربی گیر ,نقشه حوضچه چربی گیر ,جزییات اجرایی اتوکد ,حوضچه چربی گیر ,Grease Trap با دتایل ,چربی‌گیرها بر ,روغن‌های گیاهی (گریس) ,
مقالات مرتبط در این دسته
نقشه با جزییات اجرایی اتوکد حوضچه چربی گیر Grease Trap با دتایل

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد