خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه      
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی برنامه فیزیکی و ریز فضاهای مرکز ترک اعتیاد

تاریخ ایجاد 06/04/1399 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 10 اسلاید   قیمت: 8500 تومان   حجم فایل: 528 kb  تعدادمشاهده  9


پاورپوینت بررسی برنامه فیزیکی و ریز فضاهای مرکز ترک اعتیاد

شایسته است ما، در طرح پیشگیری، درمان و مهار کردن اعتیاد، مانند باطری اتومبیل عمل نماییم. به عبارتی ما با نیروی اولیه خود، نیروگاه نسبتاً بزرگی را به کار می¬اندازیم و کنار می-رویم. درست مثل باطری، موتور ساکن اتومبیل را روشن می¬کند و کنار می¬رود. البته موتور هم پس از روشن شدن باطری را شارژ می¬نماید تا برای راه¬اندازی بعدی آماده گردد.
ما هرگز نمی¬توانیم نقش باطری و موتور را به عهده بگیریم. اگر به فرض محال از تمام پزشکان کشور استفاده نماییم، قرن¬ها طول خواهد کشید تا بتوانیم تمام معتادان موجود را معالجه نماییم، که البته با روش¬های متداول دوباره همة آنها به اعتیاد خود برخواهند گشت.
در حقیقت ما هسته¬های گروه درمانی به وجود می¬آوریم و از انرژی خود معتادان برای اداره آن با دادن اطلاعات به آنها بالاترین استفاده را می¬کنیم. درست مثل زدن اولین ضربه به ساچمه-هایی که پشت سر هم با فاصله کمی قرار دارند.
این روش مثل تصاعد حسابی با کمترین هزینه و بالاترین راندمان عمل خواهد نمود.
انشاءا...

درمان به صورت کامل:
ترک اعتیاد بسیار آسان است. آنقدر آسان که هر معتاد چندین بار این کار را انجام داده است و تجربه کافی دارد! اما در این طرح هدف ما درمان و بهبودی کامل فرد معتاد می¬باشد که از زاویه دیگری، که به حقیقت نزدیک¬تر باشد، به موضوع نگاه خواهیم نمود و روشی کاربردی را مطرح می¬نماییم.
برای درمان و معالجه فرد معتاد ما باید سه پارامتر در انسان را مورد توجه قرار دهیم که بایستی این سه پارامتر هم زمان و به موازات هم جلو بروند و چنانکه یکی از این مؤلفه¬ها ناقص باشد مشکل فرد معتاد حل نخواهد شد و درمان حاصل نمی¬گردد.
این مؤلفه¬ها به شرح زیر می¬باشند:
و...


کلمات کلیدی مرتبط:
برنامه فیزیکی مرکز ترک اعتیاد ,ریز فضاهای مرکز ترک اعتیاد ,پاورپوینت مرکز ترک اعتیاد ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد
older wife fucks young cuckold husband (camster) yoga asanas sex xnxx horny blonde is fingering her pussy when black boyfriend comes to fuck burqa doggy style xxx sexy photos and videos beautiful water babe caleb gets fucked his girlfriend resident 4 cock hungry ebony babe in fishnet gets anally fucked curved limp small dick popping out of the window full nelson asa akira