خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری تکیه و باغ بیرجندی بروجرد ، باغ بیرجندی

   تعدادبرگ: 20 اسلاید دارای پلان و نماها   قیمت: 19900 تومان     تعدادمشاهده  26


پاورپوینت بررسی معماری تکیه و باغ بیرجندی بروجرد

در گذشته این بنا تکیه باغ بیرجندی نام داشته است. مجموعه فرهنگی تاریخی ترنجستان (به اختصار: ترنجستان) یک باغ و بنای تاریخی در شهر بروجرد در غرب ایران است. شهر بروجرد دارای باغهای فراوان در داخل و حاشیه شهر است که عمدتا در غرب شهر قرار دارند.

تکیه باغ بیرجندی در سمت شرق شهر بروجرد قرار دارد. این منطقه در بیرون از قلعه شهر بروجرد قرار داشته و به نام دشتله شناخته می شده است.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,تکیه و باغ بیرجندی بروجرد ,پاورپوینت بررسی ,تکیه باغ بیرجندی ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری تکیه دولت
پاورپوینت بررسی معماری تکیه دولت ، تکیه همایونی دولتی، تکیه قصر، تکیه بزرگ شاهی
پاورپوینت بررسی معماری تکیه ی حصیرفروشان بابل

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد