خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی 40 نفر از مشهورترین معماران قرن 21 و معرفی برخی از آثار

   تعدادبرگ: 200 اسلاید   قیمت: 45000 تومان     تعدادمشاهده  202


پاورپوینت بررسی 40 نفر از مشهورترین معماران قرن 21

معماری با یک ایده آغاز می شود - و استادان معماری نه تنها در سفرهای رادیکال به سمت ناشناخته ها قدم می گذارند. آنها همچنین با جواهرات زیبایی محض و نبوغ باورنکردنی این کار را انجام دادند.

من جرات کردم لیستی از 40 معمار مشهور قرن بیست و یکم که بناهای برجسته و به یاد ماندنی نسل ما را شکل داده اند ، تهیه کنم. در ابتدا ، می خواستم از 40 به 1 شمارش معکوس انجام دهم ، اما این واقعیت را پذیرفتم که نمی توان معماری و معماران را درجه بندی کرد - این طرح دارای یک ذهنیت آشکار است که با آن مرتبط است. بنابراین من در عوض لیست خود را به ترتیب حروف الفبا ، از A تا Z ترتیب می دهم و اطمینان می دهم که امروز حاشیه های معماری را به دست آورده ام. و در حالی که مفهوم "معماری ستاره ای" موضوع داغی در محافل طراحی و معماری است. بگذارید اختلافات خود را کنار بگذاریم و این مردان و زنان را جشن بگیریم - حتی اگر این فقط به خاطر توانایی برجسته آنها باشد.

آلوارو سیزا
varlvaro Joaquim de Melo Siza Vieira (متولد 25 ژوئن 1933) معمار و مربی معماری پرتغالی است که در بین المللی با نام Álvaro Siza شناخته می شود. وی در سال 1955 در دانشکده هنرهای زیبای سابق دانشگاه پورتو در رشته معماری فارغ التحصیل شد. وی اولین کار ساخته شده خود را (چهار خانه در ماتوسینوس) حتی قبل از پایان تحصیل در 1954 ، همان سالی که تمرین خصوصی خود را در پورتو آغاز کرد ، به پایان رساند. در سال 1992 ، وی به دلیل پروژه نوسازی که در منطقه Chiado در لیسبون ، یک بخش تجاری تاریخی که در اوت 1988 به طور کامل توسط آتش سوزی تخریب شد ، جایزه پریتزکر را دریافت کرد. آنها فقط واقعیت را دگرگون می کنند - فلسفه ای که استناد هیئت منصفه برای جایزه پریتزکر در سال 1992 است ، اظهار داشت که "مانند مدرنیست های اولیه ، اشکال او که توسط نور قالب شده اند ، در مورد آنها سادگی فریبنده ای دارند. آنها صادق هستند. "
و....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,چهل معمار قرن ,بررسی 40 نفر ,مشهورترین معماران قرن 21 ,پاورپوینت چهل معمار قرن ,معماری ,ایده ,استادان معماری ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و تحلیل آثار هوشنگ سیحون
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار داریوش بوربور
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار معماری هادی میرمیران
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار معماری بیارکه اینگلز Bjarke Ingels
پاورپوینت بررسی اثر آثار وارتان هوانسیان بر معماری ایران
پاورپوینت بررسی و تحلیل آثار و زندگینامه هوشنگ سیحون ، معمار مطرح ایرانی
پاورپوینت بررسی و تحلیل آثار و زندگینامه داراب دیبا، معمار مطرح ایرانی
پاورپوینت بررسی و تحلیل آثار و زندگینامه نورمن فاستر ، معمار مطرح انگلیسی
پاورپوینت بررسی و تحلیل آثار و زندگینامه فرشید موسوی ، معمار زن ایرانی
پاورپوینت زندگینامه کامل و آثار و نظریات علی‌اکبر صارمی ، معمار، آموزگار و نویسنده
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار دکتر پرویز موید عهد
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار سيد علی علوی راد
پاورپوینت بررسی و تحلیل بیوگرافی و آثار وانديشه های سید هادی میرمیران
دانلود,پاورپوینت معماری و بیوگرافی ریچارد میر,ppt
پاورپوینت بررسی زندگینامه و آثار معماری حسن فتحی
دانلود ,معبد آب با معماری تادائو آندو,پاورپوینت
دانلود بررسی زندگی‌نامه و آثار دکتر حسن فتحی،پاورپوینت
دانلود بررسی زندگی‌نامه و آثار معماری وارطان هوانسیان،PDF
پاورپوینت زندگینامه و آثار وارطان هوانسیان
پاورپوینت بررسی آثار هوشنگ سیحون

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد