خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی نظریه ها و روشهای طراحی هوشنگ سیحون و هادی میر میران

   تعدادبرگ: 47 اسلاید pdf   قیمت: 5000 تومان   حجم فایل: 5702 kb  تعدادمشاهده  98


هوشنگ سیحون در یک روز گرم تابستان در تهران متولد شد (22 آگوست 1920). خانواده وی درگیر موسیقی و هنر بودند. او در این فضای موسیقی و هنر زندگی می کرد و از همان کودکی تشویق می شد که علاقه خود را به نقاشی دنبال کند.

این امر به تزئین ستونهای ظریف ساخته شده در خانه آنها ، خطوط زغال سیاه بر روی ستونها و دیوارهای سفید خشن گسترش می یابد و البته والدینش او را تشویق می کنند.

وی تحصیلات اولیه خود را از طریق دوره متوسطه در تهران به پایان رساند و از دبیرستان فارغ التحصیل شد و در آغاز جنگ جهانی دوم در کالج هنرهای زیبا تازه تأسیس دانشگاه تهران پذیرفته شد. علاقه کودک به نقاشی اکنون به طراحی و معماری نیز کشیده شد و تحت نظر دقیق استاد و مشاور وی در دانشگاه ، استاد فرانسوی ماکسیم سیروکس ، سیحون در چهار سال آینده شکوفا شد و استعداد برجسته جوان.

اندکی پس از فارغ التحصیلی سیحون ، انجمن فرهنگی اتحاد جماهیر شوروی ایران در تهران که بسیاری از رویدادهای فرهنگی را ترتیب داده بود ، ترتیب نمایشگاه آثار هنرمندان ایرانی را داد. پروژه فارغ التحصیلی هوشنگ به نمایش گذاشته شد و قضات نشان هنری وزارت فرهنگ و هنر ایران را به او اعطا كردند - نشان بسیار جالب توجهی كه وی قبلاً نیز در یك مسابقه در دانشكده چیزی را طراحی كرده بود.

در سال بعد از جنگ ، سیحون برای طرح های معماری خود برنده چندین مسابقه و جایزه اضافی شد. یکی از اینها طراحی او برای یک بنای یادبود در ایستگاه راه آهن مرکزی تهران بود. اندکی پس از این دستاورد ، وی برای بنای یادبود و مقبره یادبود فیلسوف و پزشک ایرانی ، Avecinna ، در همدان طراحی کرد.

در سال 1946 برای ادامه تحصیل در Beaux-Arts راهی فرانسه شد. این سال ها برای او بسیار مهم بود. وی سه سال زیر نظر پروفسور اوتلو زاوارونت تحصیل کرد و به طور گسترده در سراسر اروپا سفر کرد. در سال 1949 ، زمانی که دوره تحصیل را به پایان رساند و "دکترای هنر" را دریافت کرد.

در طی 20 سال آینده وی مقبره هایی برای عمر خیام و نادرشاه ، در میان دیگر افراد برجسته ایرانی طراحی کرد و همچنین مجموعه اصلی کنگره ملی ایران و یک مجتمع آموزشی بزرگ در جنوب تهران را تکمیل کرد. همچنین در این دوره وی سخنرانی های گسترده ای در ایران ، اروپا و آمریکای شمالی داشت و سمینارها و کارگاه های متعددی را برگزار کرد.

در سال 1962 سیحون به عنوان رئیس دانشکده هنرهای زیبا و معماری دانشگاه تهران منصوب شد و بلافاصله بازسازی اساسی دانشکده را انجام داد. وی در دوران تصدی دین به فعالیت های مدنی و حکومتی در داخل و خارج از کشور درگیر شد و برای اولین بار در سال 1968 طرح های انتزاعی خود را به نمایش گذاشت.


کلمات کلیدی مرتبط:
هوشنگ سیحون در یک روز گرم تابستان در تهران متولد شد (22 آگوست 1920). خانواده وی درگیر موسیقی و هنر بودند. او در این فضای موسیقی و هنر زندگی می کرد و از همان کودکی تشویق می شد که علاقه خود را به نقاشی دنبال کند. , ,این امر به تزئین ستونهای ظریف ساخته شده در خانه آنها ، خطوط زغال سیاه بر روی ستونها و ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و تحلیل آثار هوشنگ سیحون
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار لیلا عراقیان ، معمار موفق ایرانی
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار داریوش بوربور
پاورپوینت بررسی زندگی نامه و آثار برجسته فرهاد احمدي ، معمار ایرانی
پاورپوینت بررسی آثار مسابقه طراحی ساختمان مرکزی صنعت نفت
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار معماری هادی میرمیران
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار معماری بیارکه اینگلز Bjarke Ingels
پاورپوینت بررسی 40 نفر از مشهورترین معماران قرن 21 و معرفی برخی از آثار
پاورپوینت بررسی اثر آثار وارتان هوانسیان بر معماری ایران
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار رضا دانشمیر
بررسی بیوگرافی و تحلیل آثار معماری نورمن فاستر
پاورپوینت بررسی زندگینامه و تحلیل آثار , فرشید موسوی
پاورپوینت بررسی معماری بیوگرافی و تحلیل آثار کامران دیبا معمار برجسته ایرانی
پاورپوینت بررسی آثار و بیوگرافی معمار ایرانی ایرج اعتصام
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و تحلیل آثار معمار مطرح هوشنگ سیحون
پاورپوینت بررسی آثار معماری ، بیوگرافی و نظریات فرشید موسوی معمار ایرانی - Farshid Mousavi
پاورپوینت بررسی و تحلیل آثار و زندگینامه معمار شیخ بهایی ، بهاءالدین محمد بن حسین عاملی
پاورپوینت بررسی و تحلیل آثار و زندگینامه معمار مطرح ایرانی هوشنگ سیحون
پاورپوینت بررسی و تحلیل آثار و زندگینامه هوشنگ سیحون ، معمار مطرح ایرانی
پاورپوینت بررسی و تحلیل آثار و زندگینامه داراب دیبا، معمار مطرح ایرانی

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد