خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار لیلا عراقیان ، معمار موفق ایرانی

   تعدادبرگ: 24 اسلاید   قیمت: 12500 تومان     تعدادمشاهده  135


پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار لیلا عراقیان ، معمار موفق ایرانی

لیلا عراقیان
متولد 1362 در تهران، معمار ایرانی است. وی در رشته معماری در دانشگاه شهید بهشتی ایران تحصیل کرده است. او بعداً مدرک کارشناسی ارشد معماری خود را از دانشگاه بریتیش کلمبیا دریافت کرد و در آنجا برنده جایزه هنری الدر فارغ التحصیل معماری UBC شد.
عراقیان در سال 1384 شرکت معماری کششی دیبا را به همراه یکی از همکارانش به نام علیرضا بهزادی، شرکتی متخصص در طراحی، ساخت و نصب سازه های غشایی تأسیس کرد. او معمار و طراح اصلی پل طبیعت در تهران بود، پل عابر پیاده ای که در اواخر سال 2014 افتتاح شد و جوایز متعددی از جمله جایزه انتخاب محبوب در بخش بزرگراه ها و پل ها از جوایز A+ Architizer در سال 2015 را دریافت کرد.
میراث ایرانی عراقیان حضور بین المللی او را محدود کرده است. او به دلیل تحریم‌ها علیه دولت ایران، اجازه شرکت در جشنواره جهانی معماری و مسابقه معماری برتر بریتانیا را نداشت. عراقیان خودش در مخالفت با تحریم‌ها گفت: این مضحک است، من یک معمار ایرانی هستم و این یک فعالیت فرهنگی است، مطلقاً ربطی به سیاست ندارد. او از چنین تحریمی که فقط افراد عادی مانند او را هدف قرار می دهد، عمیقاً ناامید شد و افزود: این بسیار تبعیض آمیز است.
در سال 2016، معماری کششی دیبا برنده جایزه معتبر معماری آقاخان شد.و.... و آثار لیلا عراقیان ، معمار موفق ایرانی


کلمات کلیدی مرتبط:
بیوگرافی لیلا عراقیان ,آثار لیلا عراقیان ,معمار موفق ایرانی ,پاورپوینت لیلا عراقیان ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار مهندس مهدی گرامی معمار موفق ایرانی

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد