خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی و تحلیل فلسفی آثار معماری پیتر آیزنمن

   تعدادبرگ: 45 اسلاید   قیمت: 14500 تومان     تعدادمشاهده  35


پاورپوینت بررسی و تحلیل فلسفی آثار معماری پیتر آیزنمن
+
آیزنمن همیشه بیشتر به ساختمان هایی علاقه مند بوده است که بر ایده ها تمرکز می کنند تا احساسات یا حتی عملکرد. او در مصاحبه ای در سال 2007 اعلام کرد: "من هرگز در هر چیزی که طراحی می کنم زندگی نمی کنم."

آیزنمن – همراه با فرانک گری، زاها حدید، رم کولهاس، دانیل لیبسکیند، برنارد تشومی، و کوپ هیملب(l)au یکی از طرفداران کلیدی جنبش معماری ساختارشکنی بود که در اوایل دهه 1980 ظهور کرد. کار او حول فرآیند حذف هرگونه حس سنتی منطق یا نمادگرایی و در عوض اعمال قوانین و تفاسیر جدید متمرکز است.
این رویکرد شدیداً تحت تأثیر ژاک دریدا، نظریه‌پردازی است که نظریه ساختارشکنی - نیمی از ساختارشکنی - را توسعه داد که اتفاقاً از دوستان نزدیک آیزنمن نیز بود.
پارک د لا ویلت
او با ژاک دریدا روی طراحی باغی در پارک د لا ویلت کار کرد
از طریق نوشته های دریدا بود که آیزنمن به جدا کردن ساختار از معنا علاقه پیدا کرد تا ستونی دیگر به عنوان تکیه گاه عمودی دیده نشود و سقف نباید نگران سرپناه باشد.
به این ترتیب، یک ساختمان را می‌توان به‌عنوان تجلی ناب یک ایده، بدون اینکه بار تاریخ یا محدودیت‌های فیزیک سنگینی کند، درک کرد.
این روش ساختارشکنی زمانی مورد توجه قرار گرفت که در سال 1986، دریدا و آیزنمن در باغی برای پارک دو لا ویلت در پاریس با یکدیگر همکاری کردند. اگرچه محقق نشد، شروع سفر آیزنمن به سمت براندازی معماری در مقیاس بزرگ بود.

فهرست مطالب
بیوگرافی
جوایز دریافتی
فلسفه کاری
فلسفه معماری
نمونه ای از آثار معماری
مرکز وکسنر
مرکز گرد همایی کلمبوس
شهرک فرهنگی گالیسیا
موزه کستل وچیو
یاد بود قتل عام یهودیان اروپا (هلوکاست)
ورزشگاه چند منظوره ققنوس


کلمات کلیدی مرتبط:
پاورپوینت تحلیل فلسفی آثار ,تحلیل فلسفی آثار ,معماری پیتر آیزنمن ,بیوگرافی تحلیل فلسفی آثار ,جوایز دریافتی تحلیل فلسفی آثار ,فلسفه کاری تحلیل فلسفی آثار ,فلسفه معماری ,نمونه ای از آثار معماری ,مرکز وکسنر ,مرکز گرد همایی کلمبوس ,شهرک فرهنگی گالیسیا ,موزه کستل وچیو ,یاد بود قتل عام یهودیان اروپا ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی بیوگرافی و تحلیل آثار پیتر آیزنمن - Peter Eisenman
دانلود , پیتر آیزنمن, آثار و زندگی نامه-پاورپوینت
پیتر ایزنمن - پاورپوینت زندگینامه و آثار

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد