خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری معبد آب اثر تادائو آندو

   تعدادبرگ: 71 اسلاید   قیمت: 6000 تومان   حجم فایل: 17 kb  تعدادمشاهده  22


پاورپوینت بررسی معماری معبد آب اثر تادائو آندو
 
بخشی از مطلب
معبد آب، محل اقامت Ninnaji Shingon، قدیمی ترین فرقه بودایی بودایی در ژاپن، در سال 815 تاسیس شد.
چند پروژه Tadao Ando بهتر از این کار است؛ سهم معمار در فرهنگ کشورشان. بیش از یک ساختمان، این یک تجربه حسی است که نشان دهنده یک تغییر اساسی در سنت هزارساله ساخت معابد در ژاپن است.
وضعیت
معبد آب در شهرستان سابق Hompukuji واقع در بخش شمالی جزیره آواجی واقع شده است و دارای منظره ای است که تحت تأثیر تپه ها قرار دارد و تا حدی ساخته شده است که هویت خود را ندارد. Hompukuji تبدیل شده است بخشی از شهرستان عوجی، ژاپن است.
مفهوم
به هر حال، مواد و ترتیب فضاها، آب معبد دور از سازه های چوبی معابد بودایی بود، اما به نظر می رسد که آنها با کیفیت عرفانی خود در فضا. در میان جنگل های بامبو، کوه ها، رشته های برنج و درختان، سخت شدن به عنوان یک دریاچه از گل های لوتوس به نظر می رسد، در یک بیضی شکل نازک از ساختار بتن محافظت شده توسط موانع سیمان صاف.
در شکلهای خود نمادگرایی قوی است، برخی از آنها پنهان هستند، اما به وضوح نشان می دهند، و متعلق به دکترین بودایی و قدیمی ترین سنت فلسفی ژاپن است.
همان لوتوس، نمادی از بهشت، نشان دهنده ظهور آمیدا بودا است که براساس باورهای عامه، پیامی از بهشت ​​بهشت ​​است.
 
با احترام به عالم دینی و نمادهای آنها، اندو یک کار جدید و سینکریت را ایجاد می کند: مشارکتی که توسط غرب انجام می شود، مادی و تکنیکی است؛ ورودی شرقی به عوامل نفتی به نظر می رسد طبیعی است. باد، نور و آب صرفا "ذکر شده" در این ساخت و ساز نیستند، اما یک تجربه واقعی در بدن بازدید کننده ایجاد می کنند.
و......

MB


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری معبد آب اثر تادائو آندو ,پاورپوینت بررسی ,معبد آب، محل اقامت Ninnaji Shingon، ,Tadao Ando ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری پردیس و مرکز سینمایی ملت واقع در پارک ملت
پاورپوینت بررسی پرورشگاه کودکان بی سرپرست کیرلینگ Kierling
پاورپوینت بررسی نمونه هاي داخلي و خارجی پرورشگاه کودکان بی سرپرست
پاورپوینت بررسی و تحلیل تالار شهر لندن

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد
older wife fucks young cuckold husband (camster) yoga asanas sex xnxx horny blonde is fingering her pussy when black boyfriend comes to fuck burqa doggy style xxx sexy photos and videos beautiful water babe caleb gets fucked his girlfriend resident 4 cock hungry ebony babe in fishnet gets anally fucked curved limp small dick popping out of the window full nelson asa akira