خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
مقالات سبکها ، شیوه ها و دوره های معماری
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی سبک معماری ديكانستراكشن و فولدينگ

   تعدادبرگ: 30 اسلاید   قیمت: 10000 تومان     تعدادمشاهده  66


پاورپوینت بررسی سبک معماری ديكانستراكشن و فولدينگ

دیکانستراکتیویسم یک سبک معماری پست مدرن است که با ایده تکه تکه شدن و دستکاری سطح سازه مشخص می شود. ساختمان‌هایی که این سبک را اتخاذ می‌کنند اغلب از اجزایی تشکیل شده‌اند که به روشی جدید و غیرمتعارف از هم جدا شده و مجدداً سرهم شده‌اند و این تصور را به وجود می‌آورند که طراحی آشفته‌ای و خالی از منطق دقیق است.

تلاش می کند از قراردادهای مدرنیسم که می توانند به عنوان «قواعد محدودکننده» تلقی شوند، مانند مفاهیمی که «فرم از عملکرد پیروی می کند»، «خالص فرم» و «حقیقت به مواد» دور شود.

ساختارشکنی در معماری تحت تأثیر نظریه‌های ساختارشکنی فیلسوف فرانسوی ژاک دریدا بود که می‌گفت «معماری چیزی جز یکی از راه‌های ارتباطی متعدد نیست». همچنین تحت تأثیر معماری ساخت‌گرای اوایل قرن بیستم بود که در روسیه شوروی توسعه یافت.

ساختارشکنی از سبک پست مدرن شکل گرفت و برای اولین بار در سال 1988 با نمایشگاهی با عنوان «معماری ساختارشکنی» در موزه هنر مدرن نیویورک مورد توجه گسترده قرار گرفت. در این نمایشگاه آثار معمارانی مانند فرانک گری، رم کولهاس و زاها حدید به نمایش گذاشته شد. جایی که ساختارشکنی از سبک پست مدرنیستی در رد زینت به عنوان تزئین منحرف می شود.

فهرست مطالب
مقدمه
بخش اول
مقدمات فلسفي
بخش دوم
معماري ديكانستراكشن
معماری فولدینگ
موزه زندگی
فرانک گری
بخش سوم
معماري فولدينگ
ويژگي‌هاي معماري فولدينگ
بخش چهارم
مقايسه ی معماري ديكانستراكشن و فولدينگ
شباهت‌ها
تفاوت‌ها
بخش پنجم
جمع‌بندي و نتيجه‌گيري
اسامي خاص
فهرست منابع مورداستفاده


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ديكانستراكشن ,سبک ديكانستراكشن و فولدينگ ,پاورپوینت ديكانستراكشن و فولدينگ ,دیکانستراکتیویسم ,سبک معماری پست مدرن ,مقدمات فلسفي ,بخش دوم ,معماري ديكانستراكشن ,معماری فولدینگ ,موزه زندگی ,فرانک گری ,بخش سوم ,معماري فولدينگ ,ويژگي‌هاي معماري فولدينگ ,بخش چهارم ,مقايسه ی معماري ديكانستراكشن,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی سبک معماری اسلامی خراسانی
پاورپوینت بررسی معماری فولدینگ
دانلود,پاورپوینت بررسی معماری های تک,pptx
پاورپوینت بررسی و تحلیل سبک معماری فولدینگ Folding architecture
پاورپوینت بررسی معماری فولدینگ و معماران مشهور این سبک
پاورپوینت ، بررسی معماری دیکانستراکشن و فولدینگ
پاورپوینت بررسی دیکانستراکشن و فولدینگ
معماری فولدینگ،پاورپوینت بررسی فولدینگ در معماری
پاورپوینت سبک معماری فولدینگ
پاورپوینت مبانی نظری معماری، سبک فولدینگ
دانلود پاورپوینت آشنایی با معماری فولدینگ
معماری فولدینگ
پاورپوینت معماري فولدينگ
ديكانستراكشن و فولدينگ

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد