خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی ارتباط و مباني مشترك در ادبيات و معماری

   تعدادبرگ: 200 اسلاید   قیمت: 20000 تومان     تعدادمشاهده  13


پاورپوینت بررسی ارتباط و مباني مشترك در ادبيات و معماری

ادبیات و معماری به ندرت در یک جمله استفاده می شود. با این حال، هر دوی این اشکال هنری، نه تنها بخشی از زندگی روزمره فرد می‌شوند، بلکه به شکل‌دهی آن نیز کمک می‌کنند. علیرغم تفاوت های فاحشی که می توان بین این دو قائل شد، هر دو از این جهت شبیه به هم هستند که در تلاش برای تبدیل شدن به مظهر شکوه و عظمت انسانیت هستند.
چه چیزی آنها را متمایز می کند؟

ادبیات بیشتر کلامی است. این تصویری است از شناخت فرد از طریق رشته کردن کلمات در یک الگوی هنری. این معجونی از ایده ها، افکار، عواطف و نظرات فرد است. کلمات ابزاری برای انتقال این معجون بین دو نفر می شوند. این نه تنها محصول پارادایم های در حال تغییر تمدن بشری است، بلکه می تواند معمار آن نیز شود.
از سوی دیگر، معماری بیشتر بصری است. این فضاها را به یک الگوی بصری دلپذیر متصل می کند. این فقط یک شکل بصری از هنر نیست. معماری به خود می بالد که یک هنر اجتماعی است. به عنوان یک تأثیرگذار قوی بر لایه های تاریخی، اجتماعی-فرهنگی و سیاسی-اقتصادی بشریت عمل می کند.
در نهایت هر دو درک معنوی و الهام را در اختیار کاربر قرار می دهند. آنچه یکی از طریق ملغمه واژگانی و زبانی به دست می آورد، دیگری از طریق ملغمه بصری، فضایی و معنوی به دست می آورد.
پارادوکس مرغ یا تخم مرغ
ادبیات و معماری به هم وابسته اند. سبک های معماری مانند رنسانس، مینیمالیسم، ساختارشکنی و غیره تجلی معماری ادبیات این دوره بوده است. چندین طرح بر اساس یک اثر داستانی ساخته شده است. اما آیا این امر ادبیات را سلف و معماری را جانشین می کند؟
از سوی دیگر، بسیاری از آثار ادبی معروف حاصل مداخلات معماری بوده است. بسیاری از نویسندگان کلاسیک به معماری نگاه کرده اند تا هاله ای را برای تعیین خط داستانی خود ایجاد کنند. معماری همچنین الهام بخش بسیاری از آثار کلاسیک داستانی بوده است. شالوده ای را ایجاد کرد که بسیاری از ژانرهای ادبیات بر آن رشد کردند.

فهرست مطالب
مقدمه
مباني پايه مشترك در ادبيات و معماري
فضا
شعر و فضا آن
فضا در معماري
بافت و شناسه
بافت و شناسه در شعر
بافت و شناسه در معماري
حركت
حركت در شعر
فلسفه رنسانس
ادبيات رنسانس
رنسانس در معماري
مكتب رمانتيسم
رمانتيسم در شعر معاصر شعر نو و نيمايي
رمانتيسم در معماري معماري ارگانيك
مكتب دادائيسم
مكتب سورئاليسم
دادائيسموسورئاليسم در ادبيات معاصر شعر موج نو و حجم گرا
دادائيسم و سورئاليسم در معماري معماري ديكانستراكشن
معماري پرش كيهاني
فهرست منابع
همراه با تصاوير

 


کلمات کلیدی مرتبط:
ارتباط ادبيات و معماری ,مباني ادبيات و معماری ,مشترك در ادبيات و معماری ,پاورپوینت ادبيات و معماری ,مباني پايه مشترك ,ادبيات و معماري ,فضا ,شعر و فضا آن ,فضا در معماري ,بافت و شناسه ,بافت و شناسه در شعر ,بافت و شناسه در معماري ,حركت ,حركت در شعر ,فلسفه رنسانس ,ادبيات رنسانس ,رنسانس در معماري ,مكتب ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی نقش رنگ در دکوراسیون داخلی
پاورپوینت بررسی فنگ شویی در معماری ، اصول ، مفاهیم ، کاربرد و راهکارها
پاورپوینت بررسی فضا ، زمان معماری
پاورپوینت بررسی مبانی نظری طراحی
پاورپوینت بررسی فضا در معماری
دانلود,بررسی پاورپوینت ابعاد روانشناختی فضا,pptx
پاورپوینت بررسی ریتم در معماری
پاورپوینت بررسی حس مکان و ادراک فضا در معماری
پاورپوینت بررسی مبانی نظری فضا در معماري بومي و مدرن
پاورپوینت بررسی هارموني و هماهنگي رنگها در فضاهای معماری و تجربه كاربرد رنگ در شهر
بررسی فضا در معماري
پاورپوینت بررسی مبانی نظری طراحی در معماری
بررسی و تحلیل علل پيدايش و خصوصيات مفهومی مدرنيسم
پاورپوینت بررسی مفهوم فضا و كالبد در معماري
پاورپوینت بررسی چیدمان فضا (Space Syntax)
پاورپوینت بررسی از شناسه (حجم) به فضا
پاورپوینت، بررسی مبانی نظری معماری -تاثير متقابل فضا و روابط اجتماعی
پاورپوینت رنگ و نور در معماری
دانلود, پاورپوینت ,بررسی معماری برای کودکان.pptx
پاورپوینت بررسی نظري مفهوم ماده در معماري

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد
older wife fucks young cuckold husband (camster) yoga asanas sex xnxx horny blonde is fingering her pussy when black boyfriend comes to fuck burqa doggy style xxx sexy photos and videos beautiful water babe caleb gets fucked his girlfriend resident 4 cock hungry ebony babe in fishnet gets anally fucked curved limp small dick popping out of the window full nelson asa akira