خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
نقش برتر پارس
 

روش و توضيحات خريد
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما مي توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روي سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد براي اين منظور مي بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهاي هر صفحه کليک نموده و براي خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خريد را انجام و بلا فاصله فايل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودي موارد پس از خريد بدليل سنگيني فايل و يا نرسيدن نوبت آپلود و يا هزينه ناشی از نگهداری فايل روی سرور فايل را در ايميل خود دريافت نماييد -پشتيبانی و پاسخگويی در صورت وجود مشکل  در دانلود محصولات سايت فقط با پيامک sms يا پيامرسان  آيگپ همه روزه از ساعت  10صبح الی21 شب روزهاي معمول و ايام تعطيل

  


بنر سمت جپ
 

کمی ثواب ذخیره کنید

https://mahak-charity.org/wp-content/uploads/2020/04/500x500-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک

 


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: طرح پلان و مقطع اتوکد لابی هتل با مبلمان در چندین گزینه مختلف

   تعدادبرگ: 1 فایل طبق تصویر نمونه   قیمت: 10000 تومان   حجم فایل: 1261 kb  تعدادمشاهده  13


طرح پلان و مقطع اتوکد لابی هتل با مبلمان در چندین گزینه مختلف

طرح پلان و مقطع اتوکد لابی هتل با مبلمان در چندین گزینه مختلف

مطالب مرتبط
     یک تجربه فشرده سازی/رهاسازی فضایی می تواند تجربه زیبایی شناختی را افزایش دهد (رویکرد بیرونی، فشرده سازی از طریق درهای ورودی/دهلیز، رهاسازی در لابی/دهلیز).
     لابی‌هایی که به‌خوبی طراحی شده‌اند، فرصت‌های امدادی را برای کارگران/ساکنان فراهم می‌کنند، مانند استراحت، از فضاهای محدودتر (همچنین نگاه کنید به مولد).
لابی با آثار هنری در مقیاس بزرگ، متریال‌ها و تزئینات سطح بالا، با بهره‌گیری از حجم زیاد فضا
این دو لابی با استفاده از آثار هنری در مقیاس بزرگ، متریال‌ها و پرداخت‌های گران‌قیمت و حجم کلی فضا به زیبایی‌شناسی قدرتمندی دست یافته‌اند.
عملکردی / عملیاتی
     ترکیب ورود کارکنان و بازدیدکنندگان به فضاها را در نظر بگیرید.
     طراحی فضایی برای تحمل بارهای اوج
     فضایی را برای انعطاف‌پذیری طراحی کنید تا پیکربندی‌ها یا بسط‌های کاربری مختلف را در خود جای دهد.
     تجهیزاتی که باید در لابی ها نصب شوند باید از تنوع کم برخوردار باشند و با تجهیزات دیگر ادغام شوند تا حجم آن به حداقل برسد.
     فشار هوا و طراحی درب ورودی را برای کاهش اثر پشته در ورودی ساختمان بلند و لابی آسانسور در نظر بگیرید.


کلمات کلیدی مرتبط:
طرح اتوکد لابی ,پلان اتوکد لابی ,مقطع اتوکد لابی هتل ,مبلمان اتوکد لابی ,چندین گزینه مختلف ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد