خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی ضوابط طراحی و برنامه فیزیکی طراحی خانه ی هنر

   تعدادبرگ: 40 اسلاید   قیمت: 20000 تومان     تعدادمشاهده  25


پاورپوینت بررسی ضوابط طراحی و برنامه فیزیکی طراحی خانه ی هنر

تدریس در مدارس آموزش EL کنجکاوی در مورد جهان را با ایجاد موقعیت های یادگیری که چیز مهمی برای فکر کردن، زمان برای آزمایش و زمان برای درک آنچه مشاهده می شود فراهم می کند، پرورش می دهد.
یادگیری هم یک فرآیند شخصی کشف و هم یک فعالیت اجتماعی است. همه به صورت فردی و گروهی یاد می گیرند. هر جنبه ای از مدرسه آموزش EL، هم کودکان و هم بزرگسالان را تشویق می کند تا به طور فزاینده ای مسئول هدایت یادگیری شخصی و جمعی خود شوند.
یادگیری در جوامعی که ایده‌های دانش‌آموزان و معلمان مورد احترام است و اعتماد متقابل وجود دارد، به بهترین وجه تقویت می‌شود. گروه های آموزشی در مدارس آموزش EL کوچک هستند و یک بزرگسال دلسوز از پیشرفت مراقبت می کند و به عنوان یک مدافع برای هر کودک عمل می کند. دانش‌آموزان مسن‌تر، جوانان را راهنمایی می‌کنند و دانش‌آموزان از نظر جسمی و عاطفی احساس امنیت می‌کنند.

 


فهرست مطالب 
 
 استانداردهای طراحی
 فضاهای عملکردی و استاندارد مجموعه
 فضاهای آموزشی
 کلاس های تئوری
 فضا های کارگاهی 
  کارگاه نقاشی
  کارگاه نقاشی دیواری
 کارگاه سفال 
  کارگاه مجسمه سازی
 کارگاه صنایع دستی
 فضاهای پژوهشی
 سمعی بصری
 مرکز کامپیوتر
  سالن کنفرانس
 کتابخانه
 فضاهای نمایشگاهی
 فضاهای اداری
 فضاهای خدماتی رفاهی
جدول برنامه فیزیکی
منابع


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری خانه هنر ,ضوابط طراحی خانه هنر ,برنامه فیزیکی خانه هنر ,طراحی خانه ی هنر ,پاورپوینت خانه هنر ,تدریس در مدارس آموزش EL ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد