خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی سالن فیلارمونی لوکزامبورگ یا تالار کنسرت گراند دوشس ژوزفین-شارلوت

   تعدادبرگ: 40 اسلاید   قیمت: 18000 تومان     تعدادمشاهده  29


پاورپوینت بررسی سالن فیلارمونی لوکزامبورگ یا تالار کنسرت گراند دوشس ژوزفین-شارلوت

فیلارمونی لوکزامبورگ که با نام رسمی تالار کنسرت گراند دوشس ژوزفین-شارلوت نیز شناخته می شود (به فرانسوی: Salle de concerts grande-duchesse Joséphine-Charlotte، آلمانی: Konzertsaal Großherzogin Joséphine-Charlotte)، یک سالن کنسرت در منطقه اروپایی است که در منطقه اروپایی واقع شده است. محله شهر لوکزامبورگ کیرشبرگ. در سال 2005 افتتاح شد و اکنون میزبان 400 اجرا در هر سال است.
الهام بخش ساخت یک سالن کنسرت در لوکزامبورگ، ارتباط نزدیکی با ارکستر سمفونیک قدیمی RTL دارد که اکنون به عنوان ارکستر فیلارمونیک لوکزامبورگ (OPL) شناخته می شود. با خصوصی سازی RTL در سال 1992، این کانال دیگر مجبور به حمایت از ارکستر نبود. ایالت لوکزامبورگ تصمیم گرفت که ارکستر را به عهده بگیرد و آن را در اختیار مؤسسه ای قرار دهد که مخصوصاً برای این منظور ایجاد شده است، بنیاد هنری پنسیس. در سال 1995، لوکزامبورگ به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا انتخاب شد. در آن سال، پارلمان لوکزامبورگ تصمیم گرفت، در میان دیگر ساختارهای جدید، یک سالن کنسرت بسازد.
در سال 1997، پروژه کریستین دو پورتزامپارک در پایان مسابقه بین المللی معماری که توسط اداره ساختمان های عمومی راه اندازی شد، انتخاب شد. کار ساخت سالن کنسرت جدید بین بهار 2002 و تابستان 2005 انجام شد.

فهرست مطالب

مقدمه

مشخصات کلي سالن فیلارمونی لوکزامبورگ

طرح معماري سالن فیلارمونی لوکزامبورگ

کانسپت طراحي سالن فیلارمونی لوکزامبورگ

فضاهاي سالن فیلارمونی لوکزامبورگ

تصاويرفضاهاي داخلي سالن فیلارمونی لوکزامبورگ

تصاويرنماهاي بيروني سالن فیلارمونی لوکزامبورگ

سايت پلان سالن فیلارمونی لوکزامبورگ

پلانهاي معماري سالن فیلارمونی لوکزامبورگ

مقاطع معماري سالن فیلارمونی لوکزامبورگ

نماي معماري سالن فیلارمونی لوکزامبورگ

منابع
 


کلمات کلیدی مرتبط:
سالن فیلارمونی لوکزامبورگ ,تالار کنسرت گراند ,پاورپوینت بررسی دوشس ژوزفین ,پاورپوینت بررسی شارلوت ,پاورپوینت سالن فیلارمونی لوکزامبورگ ,فیلارمونی لوکزامبورگ ,تالار کنسرت گراند دوشس ژوزفین- ,مشخصات کلي سالن فیلارمونی لوکزامبورگ ,طرح معماري سالن فیلارمونی لوکزامبورگ ,کانسپت طراحي سالن فیلارمونی,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری سالن فیلارمونیک ولتاوا اثر دیوید چیپرفیلد

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد