خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری سالن کنسرت والت دیزنی، فرانک اُ.گه‌ری لس آنجلس

   تعدادبرگ: 50 اسلاید   قیمت: 18000 تومان     تعدادمشاهده  11


پاورپوینت بررسی معماری سالن کنسرت والت دیزنی، فرانک اُ.گه‌ری لس آنجلس

تالار کنسرت والت دیزنی که در 23 اکتبر 2003 تکمیل شد، امروز دهمین سالگرد خود را جشن می گیرد. خانه فیلارمونیک لس آنجلس است و به دلیل آکوستیک عالی و معماری متمایزش مورد تحسین گسترده قرار گرفته است. در دهه ای که از افتتاح آن می گذرد، سطوح فلزی و فراگیر سالن با سبک خاص فرانک گری مرتبط شده است.
در سال 1987، لیلیان دیزنی 50 میلیون دلار برای ایجاد یک سالن کنسرت به افتخار همسر فقیدش، والت، اهدا کرد. فرانک گری از میان چندین نامزد در طی یک مسابقه طراحی در سال بعد انتخاب شد. پیشنهاد او عمدتاً معطوف به عموم مردم بود و بخش اعظم سایت به باغ‌های باز اختصاص داده شد. با گذشت چندین سال از پروژه، ترکیبی از موانع سیاسی و مدیریتی تحقق آن را تهدید می کرد. در سال 1994 تعطیل شد، اما دو سال بعد با یک کمپین مطبوعاتی و جمع آوری سرمایه دوباره احیا شد.
سالن کنسرت به صورت تک جلدی طراحی شده بود که ارکستر و تماشاگران در همان فضا بودند. صندلی‌ها در هر طرف صحنه قرار گرفته‌اند و برای برخی از مخاطبان نماهایی از راه دور از نت‌های موسیقی اجراکنندگان را فراهم می‌کنند. مدیر سابق جعبه‌ها و بالکن‌های نمدی فیلارمونیک لس‌آنجلس، سلسله مراتب اجتماعی را در بین مخاطبان نشان می‌دهد و تفکیک فضایی در طراحی به حداقل رسیده است. صفحات منحنی شکل داگلاس تنها پارتیشن‌ها را فراهم می‌کنند که بخش‌هایی از 2265 مخاطب را بدون ایجاد موانع بصری مشخص می‌کنند. ساختار سقف فولادی کل فضا را در بر می گیرد و نیاز به ستون های داخلی را از بین می برد. این ارگ در جلوی سالن قرار دارد، دسته‌ای از ۶۱۳۴ لوله منحنی که تقریباً تا سقف امتداد دارد. این نتیجه منحصر به فرد همکاری بین Gehry و Manuel J. Rosales، طراح ارگ ساکن لس آنجلس است.


فهرست مطالب

مقدمه

مشخصات کلي سالن کنسرت والت دیزنی

طرح معماري سالن کنسرت والت دیزنی

کانسپت طراحي سالن کنسرت والت دیزنی

فضاهاي سالن کنسرت والت دیزنی

سازه ومتريال سالن کنسرت والت دیزنی

معمارپروژه سالن کنسرت والت دیزنی

تصاويرفضاهاي داخلي سالن کنسرت والت دیزنی

تصاويرنماهاي بيروني سالن کنسرت والت دیزنی

تصاويرخام ازروند طراحي وشکل گيري حجم پروژه

سايت پلان سالن کنسرت والت دیزنی

پلانهاي معماري سالن کنسرت والت دیزنی

مقاطع معماري سالن کنسرت والت دیزنی

نماي معماري سالن کنسرت والت دیزنی

منابع


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری سالن کنسرت والت دیزنی ,فرانک اُ.گه‌ری لس آنجلس ,پاورپوینت سالن کنسرت والت دیزنی ,تالار کنسرت والت دیزنی ,مشخصات کلي سالن کنسرت والت دیزنی ,طرح معماري سالن کنسرت والت دیزنی ,کانسپت طراحي سالن کنسرت والت دیزنی ,فضاهاي سالن کنسرت والت دیزنی ,سازه ومتريال سالن کنسرت والت دیزنی ,معمارپروژه سالن ک,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری تالار کنسرت والت دیزنی

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد