خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
نقش برتر پارس
 

روش و توضيحات خريد
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما مي توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روي سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد براي اين منظور مي بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهاي هر صفحه کليک نموده و براي خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خريد را انجام و بلا فاصله فايل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودي موارد پس از خريد بدليل سنگيني فايل و يا نرسيدن نوبت آپلود و يا هزينه ناشی از نگهداری فايل روی سرور فايل را در ايميل خود دريافت نماييد - پشتيباني و پاسخگويي  و جوابگويي محصولات سايت فقط و فقطپيامک و واتس آپ همه روزه از ساعت  10صبح الی21 شب روزهاي معمول و ايام تعطيل

  


بنر سمت جپ
 

کمی ثواب ذخیره کنید

https://mahak-charity.org/wp-content/uploads/2020/04/500x500-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک

 


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری برج اداری سوییس ری لندن اثر فاستر و همکاران

   تعدادبرگ: 50 اسلاید   قیمت: 12500 تومان     تعدادمشاهده  54


پاورپوینت بررسی معماری برج اداری سوییس ری لندن اثر فاستر و همکاران

فهرست مطالب

مقدمه

مشخصات کلي برج اداری سوییس ری لندن

طرح معماري برج اداری سوییس ری لندن  

کانسپت طراحي برج اداری سوییس ری لندن  

فضاهاي برج اداری سوییس ری لندن  

سازه ومتريال برج اداری سوییس ری لندن
 
معمار پروژه برج اداری سوییس ری لندن  

تصاويرفضاهاي داخلي برج اداری سوییس ری لندن  

تصاويرنماهاي بيروني برج اداری سوییس ری لندن  

تصاويرخام ازروند طراحي وشکل گيري حجم پروژه

سايت پلان برج اداری سوییس ری لندن  

پلانهاي معماري برج اداری سوییس ری لندن  

مقاطع معماري برج اداری سوییس ری لندن  

نماي معماري برج اداری سوییس ری لندن  

منابع


از نظر مفهومی، برج ایده‌هایی را توسعه می‌دهد که در Commerzbank و قبل از آن در Climatroffice، یک پروژه نظری با باکمینستر فولر که یک رابطه جدید بین طبیعت و محل کار را پیشنهاد می‌کرد، محفظه آگاهانه انرژی آن، دیوارها و سقف را به یک پوسته مثلثی پیوسته تبدیل می‌کرد. در اینجا، پوشش سازه‌ای با مهاربندی مورب برج‌ها، فضای کف بدون ستون و نمای کاملاً لعاب‌دار را فراهم می‌آورد که ساختمان را به روی نور و مناظر باز می‌کند. دهلیزهای بین انگشتان تابشی هر طبقه به صورت عمودی به یکدیگر متصل می شوند و مجموعه ای از فضاهای غیررسمی را تشکیل می دهند که ساختمان را مارپیچی می کنند.

این فضاها محل تمرکز اجتماعی طبیعی برای نقاط طراوت و مناطق ملاقات هستند - و به عنوان ریه های ساختمان عمل می کنند و هوای تازه وارد شده را از طریق پانل های باز در نما توزیع می کنند. این سیستم وابستگی برج ها به تهویه مطبوع را کاهش می دهد و همراه با سایر اقدامات پایدار، به این معنی است که انتظار می رود ساختمان تا نصف انرژی مصرف شده توسط برج های اداری تهویه مطبوع را مصرف کند.

در سال 2004، 30 سنت مری آکس برنده جایزه RIBA استرلینگ شد. نورمن فاستر با دریافت جایزه از جورج فرگوسن، رئیس موسسه سلطنتی معماران بریتانیا، از هیئت داوران به دلیل قدردانی از اهمیت طراحی آن تشکر کرد. او اظهار داشت که برنده شدن جایزه استرلینگ یک افتخار بزرگ است، این یک اعتبار برای تعهد و چشم انداز یک مشتری استثنایی و یک تیم با استعداد است.


کلمات کلیدی مرتبط:

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد