خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری ساختمان خیابان گرشام 10 لندن اثر نورمن فاستر

   تعدادبرگ: 24 اسلاید   قیمت: 25000 تومان     تعدادمشاهده  9


پاورپوینت بررسی معماری ساختمان خیابان گرشام 10 لندن اثر نورمن فاستر

ساختمان 10 خیابان گرشام، کار Foster & Partners با هشت طبقه، در منطقه حساسی از شهر، در جنوب Consistory، و حدود دو اتاق متعلق به قرن نوزدهم، وکس چندلرز هال و تالار گلداسمیت در لندن، انگلستان واقع شده است. .

این پروژه از یک مکان محدود تقریباً به طور کامل در خیابان ها برای ایجاد یک ساختمان مجزا استفاده می کند که یک دستاورد نسبتاً نادر در شهر است.
در جنوب، ساختمان دور از مرز سایت برای ایجاد یک رابطه محترمانه با وکس چندلرز هال زنده. گذرگاه حاصل بین دو ساختمان به یک زمین بازی عمومی کوچک که به عنوان میانبر به لین همسایه Gutter Lane یا صرفاً به عنوان مکانی برای توقف ناهار استفاده می شود، باز می شود. بنابراین، هدف این ساختمان نه تنها ارائه فضای کاری سبک و انعطاف پذیر است، بلکه الگوی سنتی خیابان ها و کوچه ها را تقویت می کند که به شهر جذابیت می بخشد.این پروژه یک طرح بهینه را برای یک ساختمان اداری جدید در شهر اتخاذ می کند، صفحات کف 18 متری در دو طرف یک دهلیز مرکزی کشیده می شوند که سطح پایینی در طبقه همکف برای اجازه ورود نور روز به زیرزمین، ریشه کن کردن تمایزات مرسوم بین گیاهانی که از سطح زمین و زیرزمین بلند می شوند.

با تقویت این حس نور و فضا، آسانسورها و راهروها لعاب دارند تا نور خورشید را در اطراف فضاهای گردشی دریافت کنند. دو گیاه آخر پنجره های آن را به سمت داخل شیب می دهند و با برج های پلکانی که در هر یک از چهار گوشه ساختمان قرار دارند، زاویه مشخصی ایجاد می کنند.و....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,ساختمان خیابان گرشام 10 ,ساختمان گرشام 10 لندن ,ساختمان خیابان گرشام 10 نورمن فاستر ,پاورپوینت بررسی ,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی پاورپوینت معماری آمریکای میانه ( المک ، مایا ، آزتک )
دانلود بررسی پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری خانه روکو
پاورپوینت بررسی معماری برج موزه هزاره زاها حدید
دانلود بررسی مسجد النبی پاورپوینت
دانلود بررسی شاهکار معماری مدرن ” میلائو ” فایل پاورپوینت
دانلود بررسی خانه اپرای سیدنی پاورپوینت
دانلود بررسی ساختمان پارلمان آلمان پاورپوینت
دانلود, رایگان ,تحلیل معماری ویلا ساوا , لوکوربوزیه-پاورپوینت
پاورپوینت معماری برج تورسو

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد