خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوينت بررسی معماری برج ایفل پاریس

   تعدادبرگ: 80 اسلاید   قیمت: 25000 تومان     تعدادمشاهده  17


پاورپوينت بررسی معماری برج ایفل پاریس

فهرست مطالب

مقدمه

مشخصات کلي برج ایفل پاریس

تاریخچه کامل برج ایفل پاریس

طرح معماري برج ایفل پاریس

کانسپت طراحي برج ایفل پاریس

تکنولوژی اجرایی برج ایفل پاریس

سازه ومتريال برج ایفل پاریس

معمارپروژه برج ایفل پاریس

تصاويرفضاهاي داخلي برج ایفل پاریس

تصاويرنماهاي بيروني برج ایفل پاریس

تصاويرخام ازروند طراحي وشکل گيري حجم پروژه

سايت پلان برج ایفل پاریس

پلانهاي معماري برج ایفل پاریس

مقاطع معماري برج ایفل پاریس

نماي معماري برج ایفل پاریس

منابع

شرط بندی این بود که "امکان برپایی برج آهنی در شانز دی مارس با پایه مربعی به عرض 125 متر و ارتفاع 300 متر" را بررسی کنیم. که از بین 107 پروژه انتخاب شد، پروژه گوستاو ایفل، یک کارآفرین، موریس کوچلین و امیل نوگویه، هر دو مهندس، و استفان سووستره، معمار، پذیرفته شد.

Emile Nouguier و Maurice Koechlin، دو مهندس ارشد شرکت ایفل، ایده یک برج بسیار بلند را در ژوئن 1884 داشتند. این برج قرار بود مانند یک دکل بزرگ با چهار ستون از تیرهای کار مشبک طراحی شود که در پایه از هم جدا شده و به هم متصل شوند. در بالا، و توسط تیرهای فلزی بیشتری در فواصل منظم به یکدیگر متصل می شوند.

پروژه برج گسترش جسورانه این اصل تا ارتفاع 300 متری بود - معادل رقم نمادین 1000 فوت. در 18 سپتامبر 1884 ایفل حق ثبت اختراع را برای پیکربندی جدید به ثبت رساند که امکان ساخت تکیه‌گاه‌های فلزی و دکل‌هایی با قابلیت بیش از 300 متر ارتفاع را می‌دهد.

برای اینکه این پروژه برای افکار عمومی قابل قبول تر باشد، نوگوئه و کوچلین معمار استفان ساوستر را مأمور کردند تا روی ظاهر پروژه کار کند.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری برج ایفل پاریس ,پاورپوينت برج ایفل پاریس ,بررسی برج ایفل پاریس ,مشخصات کلي برج ایفل پاریس ,تاریخچه کامل برج ایفل پاریس ,طرح معماري برج ایفل پاریس ,کانسپت طراحي برج ایفل پاریس ,تکنولوژی اجرایی برج ایفل پاریس ,سازه ومتريال برج ایفل پاریس ,معمارپروژه برج ایفل پاریس ,تصاويرفضاهاي داخلي ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد