خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی روستای گردشگری گچسر کرج

   تعدادبرگ: 32 اسلاید   قیمت: 19900 تومان     تعدادمشاهده  75


پاورپوینت بررسی روستای گردشگری گچسر کرج

فهرست مطالب

مقدمه

مسیر روستای گچسر

تاریخ و طبیعت روستای گچسر

قدمت و تاریخچه روستای گچسر

جاذبه های گردشگری گچسر

پیست اسکی دیزین

باغ لاله های گچسر

غار یخ مراد گچسر

چشمه ولد

جاذبه های تاریخی گچسر

پل سنگی گچسر

سوغات گچسر

غذاهای معروف گچسر

هتل و محل اقامت در گچسر

 ویژگی های معماری روستا

مردم روستای گچسر

فعالیت های مردم روستای گچسر

آب و هوای روستای گچسر

اقامت در روستای گچسر

راه دسترسی

تصاویر روستای گچسر

منابع


گچسر روستایی از توابع شهرستان کرج در استان البرز است که در مسیر کرج به چالوس در کنار جاده زیبای چالوس قرار دارد. این روستا به داشتن هوای مطبوع در فصول گرم سال و زمستان های برفی شهرت دارد. باغ لاله‌های معروف گچسر تابلویی دیدنی از انواع لاله‌ها ارائه می‌کند که هر ساله هزاران گردشگر مشتاق را به این منطقه می‌کشاند.
گویش فارسی گچساری که مردم این منطقه به آن تکلم می کنند، بیشتر شبیه به مازندرانی است، هرچند از نظر لغت و مفهوم راحت تر قابل درک است. اکثر مردم این روستا مسلمان و پیرو شیعه هستند.
گچسر در ۶۵ کیلومتری شمال شرقی کرج قرار دارد. ارتفاع روستا از سطح دریا 2230 متر و مرطوب و سرد است. نزدیک به پیست اسکی شمشک و دیزین است و غار طبیعی یخمراد فاصله کمی با این روستا دارد.
و....


کلمات کلیدی مرتبط:
روستای گردشگری گچسر کرج ,پاورپوینت روستای گچسر کرج ,نقشه روستای گچسر کرج ,مسیر روستای گچسر ,تاریخ و طبیعت روستای گچسر ,قدمت و تاریخچه روستای گچسر ,جاذبه های گردشگری گچسر ,پیست اسکی دیزین ,باغ لاله های گچسر ,غار یخ مراد گچسر ,چشمه ولد ,جاذبه های تاریخی گچسر ,پل سنگی گچسر ,سوغات گچسر ,غذاهای معروف گ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد