خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری و بازسازی دانشگاه پردیس مرکزی کالج سنت کلمبا

تاریخ ایجاد 27/01/1400 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 24 اسلاید   قیمت: 15000 تومان     تعدادمشاهده  10


پاورپوینت بررسی معماری و بازسازی دانشگاه پردیس مرکزی کالج سنت کلمبا

راش رایت همکاران در یک دوره هفت ساله روی این پروژه کار کرد. طراحی و برنامه ریزی مجموعه ای بی نظیر از فضاهای آموزشی و یادگیری را برای کالج St Columba’s در ملبورن ، استرالیا ایجاد کرد.
تمرکز بر پتانسیل های اجتماعی و استفاده در طول سال ، عمدتا در ماه های خنک تر ، یک راه حل متمایز ایجاد کرده است که در اطراف گردهم آوردن دانشگاه در یک سری مکان های ملاقات ویژه و مناطق برای آموزش و یادگیری در خارج ایجاد شده است.
حیاط ها به عنوان "اتاق" بزرگ در فضای باز با ترکیبی از فضای جدی ، سرگرم کننده ، قابل تأمل ، معنوی و پرورش دهنده در اطراف ستون فقرات گردش خون مرکزی خوانده می شوند.
این پروژه نمونه ای از چگونگی سرمایه گذاری دقیق در کارهای خارجی با ریزه کاری است که می تواند فضاهای فروتن را به محیط هایی با ارزش بالا تبدیل کند که از برنامه های اجتماعی ، فکری و آموزشی همه مدارس پشتیبانی می کنند.
حیاط مرکزی
حیاط موجود شامل نیمکت های باغ ، دیوارهای حائل و دهانه های بزرگ سنگفرش آجر قرمز بود. این طرح تمام خطوط مستقیم این منطقه ساختار یافته را از بین می برد. RWA یک فضای الهام بخش ، نوآورانه و دعوت کننده با عناصر "واو" زیادی ایجاد کرده است تا همه کسانی را که در این منطقه نقل مکان می کنند درگیر کند.
عناصر اصلی این حیاط شامل سالن اجتماعات فعال در فضای باز برای انجام فعالیت های گروهی جذاب ، بانک های سبز برای تکمیل زمین ورزشی ، فضای استفاده انعطاف پذیر از میدان ، یک سایبان سایه روشن و روشن ، نمایش مدرن سایه ای است که درخت را فراهم می کند و گسترده اما نور ظریف شب
ساختار حیاط کتابخانه سوفیا مفهوم معماری اتصال کتابخانه به بافت مدرسه را تقویت می کند. تنظیم مجدد ورودی باعث ایجاد ستون فقرات گردش خون در فضای باز و فرصتی برای بهبود فضاهای بیرونی مجاور کتابخانه ، برای استفاده معمولی و رسمی از آموزش در فضای باز ، برای استفاده اجتماعی و اجتماعی ، و در نتیجه گسترش کتابخانه به منظره (از نظر بصری و فیزیکی) می شود.

 


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,بازسازی دانشگاه پردیس مرکزی , کالج سنت کلمبا ,پاورپوینت کالج سنت کلمبا ,راش رایت ,نمونه کالج سنت کلمبا ,تحلیل کالج سنت کلمبا ,معماری کالج سنت کلمبا,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری پردیس دانشگاه اقتصاد و تجارت وین - WA
پاورپوینت بررسی معماری مدارس فیروزبهرام ، اقابزرگ کاشان و مدرسه باهاوس
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه ملی فرانسه
پاورپوینت بررسی معماری پارک علم و فناوری پومرنیا در گدنیا اثر AEC Krymow & Partners
پاورپوینت بررسی معماری مدرسه ابتدایی حق پناه اصفهان ، نمونه موفق مدرسه ایرانی
پاورپوینت بررسی معماری مدرسه تینترن استرالیا اثر گروه معماری architectuse
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه آکادمی فلیپس اثر لویی کان
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان دانشگاه بوكونی ایرلندی اثر مك نامارا و ایوان فارل
پاورپوینت بررسی و آنالیز طراحی دانشکده معماری architectural faculty
پاورپوینت بررسی معماری پردیس دانشگاهی نوارتیس در بازل ، سوئیس
پاورپوینت بررسی معماری مهدکودک مدرن جیدینگ
پاورپوینت تحلیل و بررسی دانشگاه هنر و معماری ایووا در امریکا
پاورپوینت بررسی معماری مدرسه ابتدایی نور مبین سمنان
پاورپوینت بررسی معماری پردیس بین الملل دانشگاه ژجیانگ چین
پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری مدرسه هنر بدالز
پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری انستیتوی و مدرسه معماری هیلانگان پکن
پاورپوینت بررسی معماری دانشکده بیزینس و بازرگانی دانشگاه ایالتی پورتلند
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه دانشگاه بالتیمور واقع در آمریکا
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان کالج دانشگاهی امرسون لوس آنجلس اثر تام مین
کتابخانه اسکندریه مصر ، پاورپوینت بررسی و تجزیه و تحلیل معماری

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد
older wife fucks young cuckold husband (camster) yoga asanas sex xnxx horny blonde is fingering her pussy when black boyfriend comes to fuck burqa doggy style xxx sexy photos and videos beautiful water babe caleb gets fucked his girlfriend resident 4 cock hungry ebony babe in fishnet gets anally fucked curved limp small dick popping out of the window full nelson asa akira