خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه ملی فرانسه

تاریخ ایجاد 12/02/1400 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 83 اسلاید بهمراه نقشه ها و تصاویر .   قیمت: 12000 تومان   حجم فایل: 6797 kb  تعدادمشاهده  36


پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه ملی فرانسه

فهرست مطالب

مقدمه

تاریخچه کتابخانه ملی فرانسه

مشخصات کلی کتابخانه ملی فرانسه

طرح معماری کتابخانه ملی فرانسه

کانسپت طراحی کتابخانه ملی فرانسه

بنا به گفته ی معمار

فضاهای  کتابخانه ملی فرانسه

فضاهای خالی  تعریف شده بین چهار برج

پلکان عظیم

عملکرد اصلی این میدان

سقف های معلق

محل قرارگیری کتابخانه

کتابخانه لحاظ بصری

تغییرات کتابخانه ملی فرانسه

توسعه اصلی کتابخانه

مشکل کمبود فضا را برای کتابخانه

مساحت و متراژ فضاها

ذخایر کتابخانه ملی فرانسه

حیاط مرکزی که همچون پارکی در مقیاس شهر

کیفیت مطلوب این ساختمان

یک- مواجهه ای از دور

دو- برخورد نزدیک

بافت نمای برج ها

تنوع و امکان تغییر در جزییات

راهروها و گودال باغچه

لپ کلام

معمار پروژه کتابخانه ملی فرانسه

تصاویر فضاهای داخلی کتابخانه ملی فرانسه

تصاویر نماهای بیرونی کتابخانه ملی فرانسه

تصاویر خام از روند طراحی و شکل گیری حجم  پروژه

سایت پلان کتابخانه ملی فرانسه

پلانهای معماری کتابخانه ملی فرانسه

مقاطع معماری کتابخانه ملی فرانسه

نمای معماری کتابخانه ملی فرانسه

منابع

کتابخانه ملی فرانسه (به فرانسوی: [biblijɔtɛk nɑsjɔnal də fʁɑ̃s] ، "کتابخانه ملی فرانسه" ؛ BnF) کتابخانه ملی فرانسه است که در پاریس واقع شده است. این مخزن ملی تمام مواردی است که در فرانسه منتشر می شود و همچنین مجموعه های تاریخی گسترده ای را در خود جای داده است.
کتابخانه ملی فرانسه منشأ خود را کتابخانه سلطنتی می داند که در سال 1368 توسط چارلز پنجم در کاخ لوور تأسیس شد. چارلز مجموعه ای از نسخه های خطی را از سلف خود ، جان دوم ، دریافت کرده بود و آنها را از کاخ سیته به لوور منتقل کرده بود. اولین کتابدار رکورددار کلود مالت ، نوکر پادشاه پادشاه بود که به نوعی فهرست تهیه کرد ، Inventoire des Livres du Roy nostre Seigneur estans au Chastel du Louvre. ژان بلانش در سال 1380 و ژان دو بگه در سال 1411 و دیگری در سال 1424 لیست دیگری تهیه کرد. چارلز پنجم حامی یادگیری بود و ساخت و جمع آوری کتاب را تشویق می کرد. معروف است که وی نیکلاس اورسم ، رائول دو پریسل و دیگران را برای رونویسی متون باستانی به کار گرفت. در هنگام مرگ چارلز ششم ، این مجموعه اول توسط پادشاه انگلیس فرانسه ، دوك بدفورد ، كه آن را در سال 1424 به انگلستان منتقل كرد ، یك جانبه خریداری شد. ظاهراً با مرگ وی در سال 1435 پراكنده شد.
چارلز هفتم برای ترمیم ضرر و زیان این کتابها کم کاری انجام داد ، اما اختراع چاپ منجر به راه اندازی مجموعه دیگری در لوور شد که توسط لوئی چهاردهم در سال 146 به ارث رسید. چارلز هشتم بخشی از مجموعه پادشاهان آراگون را تصرف کرد. [5] ] لویی دوازدهم ، كه كتابخانه را در بلویز به ارث برده بود ، كتاب دوم را در كتابخانه دو روی گنجانید و آن را با مجموعه Gruthuyse و با غارت از میلان بیشتر غنی كرد. فرانسیس اول این مجموعه را در سال 1534 به Fontainebleau منتقل و آن را با کتابخانه خصوصی خود ادغام کرد. در طول سلطنت او ، صحافی های بسیار خوب تبدیل به دیوانه شد و بسیاری از كتاب های اضافه شده توسط وی و هنری دوم شاهكارهای هنر صحافی هستند.
تحت کتابداری آمیو ، مجموعه به پاریس منتقل شد و طی آن بسیاری از گنجینه ها از بین رفت. هنری چهارم مجدداً آن را به کالج د کلرمونت منتقل کرد و در سال 1604 در خیابان د لا هارپ مستقر شد. انتصاب ژاک آگوست دو تو به عنوان کتابدار دوره ای از توسعه را آغاز کرد که آن را به بزرگترین و غنی ترین مجموعه کتاب در جهان تبدیل کرد. پس از او پسرش جایگزین شد که در هنگام اعدام به خیانت اعدام ، جرئوم بیگنون ، اولین كتابدار به همین نام ، جایگزین شد. در زمان د تو ، کتابخانه توسط مجموعه های ملکه کاترین دی مدیچی غنی شد. این کتابخانه در دوران پادشاهی لویی سیزدهم و لوئی چهاردهم به سرعت رشد کرد ، که علت عمده آن علاقه وزیر دارایی ، کولبرت ، جمع کننده خستگی ناپذیر کتاب بود.  
محوطه های خیابان د لا هارپه که ناکافی است ، کتابخانه بار دیگر در سال 1666 به خانه ای بزرگتر در خیابان ویوین منتقل شد. وزیر لووو به اندازه كولبرت به كتابخانه علاقه نشان داد و در زمان دولت وی بنا بود كه بنایی باشكوه برای احداث در محل وندوم احداث شود. با این حال مرگ لوووی مانع تحقق این طرح شد. لووآب برای تهیه کتاب از هر منبع ، مابیلون ، ثنووت و دیگران را استخدام کرد. در سال 1688 ، فهرستي در هشت جلد تدوين شد.
این کتابخانه با مدیریت ابه لووئیس ، پسر وزیر لووئیس ، در سال 1692 برای بازدید عموم افتتاح شد. ابه لووا جانشین ژان پل بیگنون شد که اصلاح کاملی در سیستم کتابخانه ایجاد کرد. کاتالوگهایی ساخته شد که از سال 1739 تا 1753 در 11 جلد ظاهر شد. این مجموعه ها با خرید و هدیه به وقوع انقلاب فرانسه ، به طور پیوسته افزایش یافت ، در آن زمان این کشور در معرض خطر جدی نابودی جزئی یا کامل قرار داشت ، اما به دلیل فعالیت های آنتوان-آگوستین رنوارد و جوزف ون پرات ، هیچ آسیبی ندید.  
مجموعه کتابخانه در مرحله رادیکال انقلاب فرانسه هنگام توقیف کتابخانه های خصوصی اشراف و روحانیون ، به بیش از 300000 جلد کتاب رسیده است. پس از تأسیس جمهوری اول فرانسه در سپتامبر 1792 ، "مجمع کتابخانه دو روی را به عنوان ملک ملی اعلام کرد و موسسه به کتابخانه ملی تغییر نام داد. پس از چهار قرن کنترل توسط تاج ، این کتابخانه بزرگ اکنون به مالکیت مردم فرانسه. "


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,کتابخانه ملی فرانسه ,تحلیل کتابخانه ملی فرانسه ,نقشه کتابخانه ملی فرانسه ,پلان کتابخانه ملی فرانسه ,نمونه کتابخانه ملی فرانسه ,نمونه موردی کتابخانه ملی ,پاورپوینت کتابخانه ملی ,تاریخچه کتابخانه ملی فرانسه , ,مشخصات کلی کتابخانه ملی فرانسه , ,طرح معماری کتابخانه ملی فرانسه , ,کانسپت ط,
مقالات مرتبط در این دسته
پلانهای اتوکد معماری مدرسه موسیقی بهمراه مبلمان فضاها
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه مرکزی کیتاکیوشو در فوکووکا ، ژاپن
پاورپوینت بررسی معماری پردیس دانشگاه اقتصاد و تجارت وین - WA
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه دانشگاه ویلنیوس اثر رولانداس پالکاس
پاورپوینت بررسی مجتمع آموزشی رولکس در شهر لوزان سوئیس
پاورپوینت بررسی معماری مهد کودک زراعت ویتنام اثر معماران Vo Trong Nghia
پاورپوینت بررسی معماری مدارس فیروزبهرام ، اقابزرگ کاشان و مدرسه باهاوس
پاورپوینت بررسی معماری مهدکودک فردیریکسبرگ در دانمارک
پاورپوینت بررسی معماری دبستان جیرفت در کرمان ، نمونه موفق ایرانی
پاورپوینت بررسی معماری پارک علم و فناوری دو لا ویلت در پاریس ، فرانسه
پاورپوینت بررسی معماری مرکز نوآوری Bioprocess اثر کلارک نکسسن
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان علم و فناوری Langara اثر معماران Teeple
پاورپوینت بررسی معماری پارک علم و فناوری پومرنیا در گدنیا اثر AEC Krymow & Partners
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابفروشی Future در چین,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابفروشی شین هوا در چین,pptx
پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری کتابخانه ملی پکن
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابفروشی Xiadi Paddy Field در چین,pptx
پاورپوینت بررسی معماری خانه کتاب و فرهنگسرای ونسلا نروژ
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی کتابفروشی ساده لوح در چین,pptx
پاورپوینت بررسی معماری مهد کودک ترنتن در تیرول جنوبی در ایتالیا

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد
older wife fucks young cuckold husband (camster) yoga asanas sex xnxx horny blonde is fingering her pussy when black boyfriend comes to fuck burqa doggy style xxx sexy photos and videos beautiful water babe caleb gets fucked his girlfriend resident 4 cock hungry ebony babe in fishnet gets anally fucked curved limp small dick popping out of the window full nelson asa akira