خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری مدارس فیروزبهرام ، اقابزرگ کاشان و مدرسه باهاوس

تاریخ ایجاد 17/02/1400 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 59 اسلاید   قیمت: 5000 تومان     تعدادمشاهده  18


پاورپوینت بررسی معماری مدرسه فیروزبهرام ، مدرسه باهاوس و مدرسه اقابزرگ کاشان

باهاوس مکتب معماری ، هنر و طراحی است که در سال 1919 توسط معمار آلمانی والتر گروپیوس كه در آلمان ، در ویمار از 1919 تا 1925 ، در دساو از 1925 تا 1932 و در برلین از 1932 تا 1933 كار می كرد ، تأسیس شد.

باوهاوس با هدف سازش آفرینش هنری و صنعتگری با تولیدات صنعتی ، تلفیق ارزش زیبایی یک شی ، زیبایی آن ، و م technicalلفه فنی و کاربردی تاسیس شد. بسیاری از اشیا of مورد استفاده روزمره ما از تحقیقات انجام شده در این مدرسه ناشی می شود

والتر گروپیوس تصمیم گرفت یک مدل مدرسه جدید در ویمار ، در قلب آلمان ، پیدا کند که آن را باوهاوس (خانه ساختمان) نامید. ایده این است که یک مدرسه متفاوت از مدارس سنتی ، مبتنی بر همکاری بین معلمان و دانش آموزان است.
پس از شش ماه آموزش مقدماتی ، که در طی آن دانش آموزان با روشهای جدید آموزشی آشنا شدند ، در طول سه سال دوره منظم ، آنها هر دو روش اصلی هنری را یاد گرفتند: نقاشی ، مجسمه سازی ، حکاکی ، گرافیک و روشهای پردازش مواد: چوب ، فلزات ، پارچه ها ، از طریق کاربردهای مستقیم در آزمایشگاه های خاص.

در پایان دوره دانش آموز مجهز به آمادگی نظری و عملی بود که می تواند ایجاد شی object را از مراحل ایده اولیه تا محصول نهایی مدیریت کند. از این طریق وی فعالیتی برنامه ریزی و تحقق بخشید که منجر به افزایش رشته طراحی صنعتی می شد.

زمینه کاربردی مورد علاقه مدرسه ، کار هنری سنتی (نقاشی ، مجسمه سازی موزاییک) نبود بلکه اشیا everyday روزمره ، چراغ های کوچک میز ، میز و صندلی در لوله های فلزی بود. سپس محصولات از طریق مجموعه ای از نمایشگاه ها و کتاب ها تبلیغ شد. با این حال ، زمینه های دیگر طراحی نیز توسعه یافت ، همیشه با استفاده از تکنیک های آوانگارد مانند نجاری ، جواهرات ، عکاسی ، طراحی صحنه و باله.

در سال 1926 باوهاوس در دسائو ، در ساختمان جدیدی که توسط خود گروپیوس طراحی شده بود ، منتقل شد. این ساختمان برای توسعه معماری عقل گرایانه از اهمیت اساسی برخوردار بوده است ، یعنی تصوری از ساخت و ساز بر اساس معیارهای اساسی ، عاری از جنبه های تزئینی ، در درجه اول توجه به عملکرد.
این ساختمان در سه جلد نامتقارن توسعه یافته است ، و براساس عملکردهایی که قرار است در آن قرار گیرد (اتاق ها ، کلاس ها ، آزمایشگاه ها) از یکدیگر متمایز شده و توسط ساختمانهایی که خدمات و دفاتر مشترک در آنها واقع شده است به یکدیگر متصل می شوند.
هر قسمت با حجم منظم ، با سقف های مسطح ، پنجره ها و سطوح بزرگ لعاب در منطقه اختصاص داده شده به آزمایشگاه ها تعریف شده است.

فهرست مطالب

مدرسه فیروز بهرام

موقعیت

ویژگی ها

مشخصات

کیخسرو شاهرخ

دسترسی به داخل ساختمان

تاریخچه

دانش آموختگان مشهور این مدرسه

بازسازی

تصاویر داخلی

پلان و نماها

مدرسه باوهاس آلمان

طراح مدرسه باهاس کیست ؟

تاریخچه

حجم کلی

نقش مدرسه در جنبش های هنری اروپا

دیاگرام

تصویری از استفاده سراسری از شیشه

خوابگاه ها

طراحی مبلمان و طراحی صنعتی

تحلیل مدرسه باوهاوس آلمان

عملکرد فرم

نورگیری

دیاگرام ارتباطی

سیرکولاسیون

نماها

برش

مسجد و مدرسه آقا بزرگ

موقعیت

علت نامگذاری

تلفیق برابر دو عمکرد مسجد و مدرسه

تزئینات

پلان ها و نمای سه بعدی

استفاده هوشمندانه از عناصر اقلیمی

تصویر راه ارتباطی از حیاط به گودال باغچه

دید از سمت هشتی به گنبد خانه

مناره

حیاط خلوت

 


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,معماری مدرسه فیروزبهرام ,معماری مدرسه باهاوس ,معماری مدرسه اقابزرگ کاشان ,پاورپوینت مداری ایرانی ,مدرسه فیروز بهرام , طراحی مدرسه فیروز بهرام, طراحی مسجد و مدرسه آقا بزرگ, علت نامگذاری مسجد و مدرسه آقا بزرگ, قدمت مدرسه فیروز بهرام, مدرسه باوهاس آلمان, مدرسه فیروز بهرام, مسجد و مدرسه آقا ب,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری پردیس دانشگاه اقتصاد و تجارت وین - WA
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه ملی فرانسه
پاورپوینت بررسی معماری پارک علم و فناوری پومرنیا در گدنیا اثر AEC Krymow & Partners
پاورپوینت بررسی معماری و بازسازی دانشگاه پردیس مرکزی کالج سنت کلمبا
پاورپوینت بررسی معماری مدرسه ابتدایی حق پناه اصفهان ، نمونه موفق مدرسه ایرانی
پاورپوینت بررسی معماری مدرسه تینترن استرالیا اثر گروه معماری architectuse
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه آکادمی فلیپس اثر لویی کان
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان دانشگاه بوكونی ایرلندی اثر مك نامارا و ایوان فارل
پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری مدرسه باهاوس آلمان
پاورپوینت بررسی و آنالیز طراحی دانشکده معماری architectural faculty
پاورپوینت بررسی معماری پردیس دانشگاهی نوارتیس در بازل ، سوئیس
پاورپوینت بررسی معماری مهدکودک مدرن جیدینگ
پاورپوینت تحلیل و بررسی دانشگاه هنر و معماری ایووا در امریکا
پاورپوینت بررسی معماری مدرسه ابتدایی نور مبین سمنان
پاورپوینت بررسی معماری پردیس بین الملل دانشگاه ژجیانگ چین
پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری مدرسه هنر بدالز
پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری انستیتوی و مدرسه معماری هیلانگان پکن
پاورپوینت بررسی معماری دانشکده بیزینس و بازرگانی دانشگاه ایالتی پورتلند
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه دانشگاه بالتیمور واقع در آمریکا
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان کالج دانشگاهی امرسون لوس آنجلس اثر تام مین

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد
older wife fucks young cuckold husband (camster) yoga asanas sex xnxx horny blonde is fingering her pussy when black boyfriend comes to fuck burqa doggy style xxx sexy photos and videos beautiful water babe caleb gets fucked his girlfriend resident 4 cock hungry ebony babe in fishnet gets anally fucked curved limp small dick popping out of the window full nelson asa akira