خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی بازسازی دبیرستان موری بریج پل موری، استرالیای جنوبی

   تعدادبرگ: 24 اسلاید   قیمت: 15000 تومان     تعدادمشاهده  17


پاورپوینت بررسی بازسازی دبیرستان موری بریج پل موری، استرالیای جنوبی

توسعه مجدد دبیرستان موری بریج (MBHS) با هدف بهبود، الهام بخشیدن و شکل دادن به دانش آموزان و جامعه به طور یکسان انجام شد. COX پیوندی بین عملکرد و خلاقیت ایجاد کرد و از سفر MBHS به سمت یک آموزش مدرن حمایت کرد. توسعه مجدد با هدف و فراگیر طراحی شده است و به احساس ارتباط بین دانش آموزان دست می یابد و به آنها امکان می دهد کاوش و تعامل داشته باشند.
مدرسه با ورود به شهر از جاده سوانپورت مستقیماً قابل مشاهده است، بنابراین ایجاد یک منظره خیابانی که نه تنها ماهیت شهر را تجسم می بخشد، بلکه ویژگی های موجود را تکمیل می کند، به دقت مورد توجه قرار گرفته و از طریق تعامل با جامعه و سهامداران به دست می آید.
فرم داخلی ساخته شده از رودخانه موری و قدرت آن در شکل دادن به شهر و زمین های اطراف آن الهام گرفته شده است. برجستگی‌ها، سکوها و لبه‌های رودخانه الهام‌بخش تصمیم‌های طراحی رسمی و لمسی بودند، در حالی که ویژگی‌های داخلی و انتخاب‌های مواد از تعامل بین زمین و آب در امتداد لبه رودخانه نشأت می‌گرفتند. خطوط و اشکالی که ایجاد می شود.
میدان مرکزی و دهلیز در یک گره گردشی کلیدی در سایت قرار دارند و به دانش‌آموزان اجازه می‌دهند از فضا بهره‌مند شوند و تعامل بین گروه را تشویق می‌کنند. این احساس مالکیت و مسئولیت مشترک، هسته اصلی مختصر، اخلاق طراحی و فرهنگ مداوم مدرسه بود.
با توجه به شرایط آب و هوایی چالش برانگیز پل موری، عناصر طراحی برای امکان استفاده از امکانات در تمام سال گنجانده شده است. ساختمان برای کنترل غیرفعال خورشید عمدتاً رو به شمال به جنوب دارد در حالی که وسعت شرق به غرب برای استفاده از سایه درختان موجود قرار دارد. استفاده از مواد طبیعی و پایدار یک نکته کلیدی بود که منجر به استفاده از چوب پنبه به عنوان کفپوش و پوشش داخلی شد.
COX از نزدیک با مشتری، گروه های کاربر و سهامداران ما برای ارائه یک پروژه وظیفه شناس همکاری کرد. با یک جامعه بزرگ بومی، مشاوره با مردم نگارینجری ارتباط با زمین و عناصر طراحی آگاهانه را در طول پروژه تضمین کرد.
از طریق جزئیات و برنامه ریزی دقیق، COX با کارفرما و پیمانکار کار کرد تا این پروژه را به موقع و با بودجه تحویل دهد، به طور همزمان به موارد مختصر پایبند بوده و نتایج استثنایی را تضمین کند.,...


کلمات کلیدی مرتبط:
بازسازی دبیرستان موری ,دبیرستان موری بریج پل موری ,دبیرستان موری استرالیای جنوبی ,پاورپوینت دبیرستان موری ,توسعه مجدد دبیرستان موری بریج (MBHS) ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد