خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری دانشگاه و کالج ایالتی همیشه سبز واشنگتن  

   تعدادبرگ: 30 اسلاید شامل پلانها و تصاویر   قیمت: 24000 تومان     تعدادمشاهده  138


پاورپوینت بررسی معماری کالج ایالتی همیشه سبز

برای ایجاد جوامع یادگیری کوچکتر بر اساس برنامه دانشگاهی، پنج خوشه دانشگاهی نیمه مستقل به عنوان سمینار II در چشم انداز قرار می گیرند. هر خوشه از چهار برنامه آکادمیک بین رشته ای پشتیبانی می کند و از دفاتر دانشکده، "اتاق های خانه" دانشجویی، اتاق های سمینار، فضاهای آموزشی، یک کارگاه آموزشی و یک سالن سخنرانی تشکیل شده است. یک ولوم باز مرکزی اجازه می دهد تا نور روز، تهویه طبیعی پشته و اتصالات بصری بین برنامه های دانشگاهی وجود داشته باشد.
خوشه های دانشگاهی هم به شبکه پردیس و هم جهت اصلی پاسخ می دهند و فضاها و نماهای بیرونی متنوعی را ایجاد می کنند. سیستمی از راهروها، پله‌ها و پل‌های باز، سطوح را به هم متصل می‌کند. کلاس های درس در فضای باز از هر سطح پایین تر به این چشم انداز گسترش می یابد.
این پروژه به عنوان کمیته AIA در پروژه سبز محیطی برای سال 2005 انتخاب شد. این پروژه توسط معماران Mahlum در سیاتل، واشنگتن ارائه شد.
مرحله پیش طراحی که به طور جداگانه از بقیه پروژه تامین می شود، نیازها، محدوده و بودجه را مشخص می کند. مشاور پایداری برای تعیین اهداف پایداری یک طرح اکو شاررت را رهبری کرد. کل تیم طراحی، کمیته طراحی مشتری و دانشجویان، اساتید و مدیران علاقه‌مند در این طرح حضور داشتند. در نهایت گروه به 75 نفر نزدیک شد. مفاهیم تهویه طبیعی، محدودیت‌های سخت برای ترکیبات آلی فرار (VOCs)، سقف کاشته‌شده و باران جشن در این مرحله ایجاد شد.
پس از تأمین مالی یک سال بعد، طراحی طرح‌واره‌ای با یک اکو شاررت دیگر برای تأیید قدیمی و ایجاد اهداف پایدار جدید آغاز شد. اهداف مشخصی تعیین شد و موانع شناسایی شدند.
تور C.K. ساختمان چوی در ونکوور، بریتیش کلمبیا، دنبال شد، بنابراین تیم می‌تواند درباره تهویه طبیعی اطلاعات بیشتری کسب کند. این تور منجر به افزایش معیارهای صوتی برای دفاتر شد و علاقه دانشجویان را به توالت های کمپوست برانگیخت. در نهایت، توری های انتقال بین دفاتر و راهروها برای صدا عایق بندی شدند. با این حال، موانع برای گنجاندن توالت های کمپوست بسیار بزرگ بودند.
و......


فهرست مطالب

مقدمه

مشخصات کلي دانشگاه و کالج ایالتی همیشه سبز واشنگتن  

طرح معماري دانشگاه و کالج ایالتی همیشه سبز واشنگتن  

کانسپت طراحي دانشگاه و کالج ایالتی همیشه سبز واشنگتن  

فضاهاي دانشگاه و کالج ایالتی همیشه سبز واشنگتن  

تصاويرفضاهاي داخلي دانشگاه و کالج ایالتی همیشه سبز واشنگتن  

تصاويرنماهاي بيروني دانشگاه و کالج ایالتی همیشه سبز واشنگتن  

سايت پلان دانشگاه و کالج ایالتی همیشه سبز واشنگتن  

پلانهاي معماري دانشگاه و کالج ایالتی همیشه سبز واشنگتن  

مقطع معماري دانشگاه و کالج ایالتی همیشه سبز واشنگتن  

منابع


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری کالج ایالتی همیشه سبز ,پاورپوینت کالج ایالتی همیشه سبز ,دانشگاه و کالج ایالتی همیشه سبز واشنگتن , معماري دانشگاه و کالج ایالتی همیشه سبز واشنگتن ,نمونه موردي دانشگاه و کالج ایالتی همیشه سبز واشنگتن ,نمونه تطبيقي دانشگاه و کالج ایالتی همیشه سبز واشنگتن ,پلان دانشگاه و کالج ایالتی همیشه س,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد