خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه TU Delft کتابخانه اصلی دانشگاه صنعتی دلفت

   تعدادبرگ: 40 اسلاید   قیمت: 30000 تومان     تعدادمشاهده  125


پاورپوینت بررسی معماری دانشگاه صنعتی دلفت هلند
کتابخانه TU Delft کتابخانه اصلی دانشگاه صنعتی دلفت (TU Delft)، واقع در دلفت، هلند است. این کتابخانه توسط شرکت معماری هلندی Mecanoo طراحی و در سال 1997 ساخته شده است. این بزرگترین کتابخانه علمی فنی در هلند است.

این کتابخانه در سال‌های اولیه مکانو طراحی شد که اعضای موسس آن، اریک ون اگرات، هنک دول، فرانسین هوبن، رولف استین‌هویس و کریس دی ویجر، فارغ‌التحصیل دانشگاه TU Delft بودند نمونه‌ای از ساختمانی که به عنوان منظر عمل می‌کند،  کتابخانه تا حدی زیرزمینی است با صفحه‌ای با شیب 15 درصد و سقف سبز پوشیده از چمن در بالای آن. از تپه مصنوعی بیرون زده یک مخروط فولادی به طول 40 متر (130 فوت) وجود دارد که به عنوان منبع نور روز عمل می کند و قرار است نمادی از مهندسی فنی باشد. اگرچه مخروط یک عنصر بیرونی موفق بود، اما در فضای داخلی رضایت‌بخش‌تر بود و در بررسی‌های معماری مورد انتقاد قرار گرفت.مجموعه ای از ستون ها گرما و نور را در سراسر فضای داخلی پخش می کنند. سیستم بام سبز توسط ZinCo Benelux از یک عایق شیشه ای سلولی و یک بستر 15 سانتی متری (6 اینچی) استفاده می کند. به همراه بام سبز و عایق کاری که ایجاد می کند، کاهش سطح دیوار خارجی باعث بهبود بهره وری انرژی ساختمان می شود. پشت بام قابل راه رفتن است و دانش آموزان از آن برای نشستن و معاشرت در تابستان، یا به عنوان تپه سورتمه در زمستان استفاده می کنند.

در تالار مرکزی، میز امانت فضای پایین مخروط را اشغال می‌کند، که توسط پایه‌های فولادی احاطه شده است،  با دیوار شرقی که با قفسه‌های فلزی معلق پوشیده شده است که چهار طبقه بالا می‌رود و از طریق پله‌ها قابل دسترسی است. لبه ساختمان برای دفاتر کارمندان با یک دیوار پنجره بیرونی کاملاً لعابدار استفاده می شود. کتابخانه در مرکز پردیس و در کنار سالنی به سبک بروتالیستی Aula، توسط Jo van den Broek و Jaap Bakema واقع شده است و زمینه فضایی جدیدی را برای آن ساختمان فراهم می کند.این ساختمان جوایزی مانند جایزه هزاره، ساخت و ساز کوروس (2000)،  را دریافت کرد و به ترتیب توسط Condé Nast Traveler و CNN Travel به عنوان یکی از اصلی ترین و زیباترین کتابخانه های جهان انتخاب شد.
و......


کلمات کلیدی مرتبط:
پاورپوینت بررسی معماری دانشگاه صنعتی دلفت هلند ,کتابخانه TU Delft کتابخانه اصلی دانشگاه صنعتی دلفت (TU Delft)، واقع در دلفت، هلند است. این کتابخانه توسط شرکت معماری هلندی Mecanoo طراحی و در سال 1997 ساخته شده است. این بزرگترین کتابخانه علمی فنی در هلند است. , ,این کتابخانه در سال‌های اولیه مکانو طرا,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت تحلیل سیرکولاسیون و معماری کتابخانه­ ملی ایران
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری مدرسه مک میکن اثر معماری TCF و مدرسه براونزپوینت
پاورپوینت بررسی معماری پارک نوآوری هایلبرون با طراحی دایره ای اثر MVRDV
پاورپوینت بررسی معماری کافه کتاب Wutopia در شانگهای، چین
پاورپوینت بررسی معماری دانشگاه صنعتی دلفت (TU Delft)، در هلند
پاورپوینت بررسی ساختمان کالج رینکر هال در دانشکده طراحی و ساخت دانشگاه فلوریدا
پاورپوینت بررسی معماری دانشگاه و کالج ایالتی همیشه سبز واشنگتن  
پاورپوینت بررسی مدرسه ابتدایی بن فرانکلین Ben Franklin نمونه مدرسه با معماری سبز
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه و مرکز خدمات محله ی بالارد با رویکرد معماری سبز
پاورپوینت بررسی مرکز علوم تحقیقات ICTA-ICP UAB اثر H Arquitectes + DATAAE
پاورپوینت بررسی معماری پردیس دانشگاه سوربن نوول، پاریس فرانسه
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان اکولوژیکی دانشگاه پکن دفتر معماری ماریو کوچینلا
پاورپوینت مبانی طراحی و معماری محیط های آموزشی کودکان
پاورپوینت بررسی بازسازی محوطه کالج سنت هیلدای آکسفورد
پاورپوینت بررسی معماری مدرسه دبیرستان جین هانگ اثر استودیوی معماران Le
پاورپوینت بررسی معماری پارک فناوری وی یی در جزیره نانجینگ اکو فناوری پیشرفته NBBJ
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه جورج پی بادی آمریکا
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنرهای کاربردی فرانکفورت
پاورپوینت تحلیل معماری دبیرستان دیاموند ریچ اثر تام مین
پاورپوینت بررسی بررسی مبانی نظری فضاهای آموزشی کودکان با رویکرد روانشناسی محیط

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد