خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری پارک نوآوری هایلبرون با طراحی دایره ای اثر MVRDV

   تعدادبرگ: 40 اسلاید بهمراه نقشه ها و تصاویر .   قیمت: 30000 تومان   حجم فایل: 5414 kb  تعدادمشاهده  76


پاورپوینت بررسی معماری پارک نوآوری هایلبرون با طراحی دایره ای اثر MVRDV


MVRDV برنده چالش طراحی هوش مصنوعی پارک نوآوری Heilbronn (Ipai) شد. ترکیبی از یک پردیس تجاری، امکانات تحقیقاتی، یک مرکز نوآوری استارت‌آپ، خانه‌ها، یک مرکز ارتباطی، و خدماتی مانند رستوران و پیش دبستانی، پردیس را به مکانی مطلوب برای کار و مکانی جذاب برای کسانی که به دنبال اختراع هستند تبدیل کرده است. فن آوری های در حال تغییر جهان، با افرادی که پشت سر آنها هستند ارتباط برقرار کنید و در مورد خواسته های آنها اطلاعات کسب کنید. هدف شکل دایره ای این است که پردیس را به یک رهبر جهانی در توسعه فناوری هوش مصنوعی تبدیل کند.

     با این طرح، ما یک محوطه جمع و جور ساخته‌ایم که در آن افراد از همه حوزه‌های زندگی می‌توانند در مورد آخرین پیشرفت‌های هوش مصنوعی بیاموزند. معماری چشمگیر پردیس این پتانسیل را دارد که آن را در صحنه جهانی منجنیق کند و آن را برای حرفه ای های سطح بالا از سراسر جهان جذاب تر کند. علاوه بر این، محیط جذاب و هیجان‌انگیز و حتی طراحی قابل شناسایی، این مکان را به مکانی تبدیل می‌کند که مردم می‌توانند با آینده این نوع فناوری ارتباط برقرار کنند.» Jacob van Rijs، یکی از بنیانگذاران MVRDV، توضیح می دهد.

گروهی به سرپرستی شهر هایلبرون آلمان و بنیاد دیتر شوارتز دستور ایجاد طرح جامع را دادند. هدف از طراحی MVRDV ساخت پردیسی بود که بتواند شانه به شانه برجسته ترین پردیس های جهان، از دره سیلیکون تا شنژن، باشد.

پردیس هوش مصنوعی پارک نوآوری به لطف انتخاب محاصره ساختمان های طرح جامع به صورت دایره ای به راحتی قابل شناسایی خواهد بود و به عنوان نمادی عمل می کند که تصویر آن را در سطح جهانی ارتقا می دهد و حتی در عکس های ماهواره ای قابل مشاهده است.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,پارک نوآوری هایلبرون ,طراحی دایره ای اثر MVRDV ,پاورپوینت پارک نوآوری هایلبرون ,MVRDV برنده چالش طراحی ,هوش مصنوعی پارک نوآوری , Heilbronn (Ipai) ,. ترکیبی از یک پردیس تجاری ,امکانات تحقیقاتی، یک مرکز نوآوری ,استارت‌آپ، خانه‌ها، یک مرکز ارتباطی ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان اکولوژیکی دانشگاه پکن دفتر معماری ماریو کوچینلا
پاورپوینت مبانی طراحی و معماری محیط های آموزشی کودکان
پاورپوینت بررسی معماری مرکز هنرهای تجسمی هرنینگ دانمارک اثر استیون هال
پاورپوینت بررسی معماری مرکز آموزشی فناوری و تجارت kawartha
پاورپوینت بررسی معماری مرکز بهداشتی درمانی مگی اثر ریچارد راجرز
پاورپوینت بررسی معماری مرکز علمی فائنو در ولفسبورگ اثر زاها حدید
پاورپوینت بررسی معماری کافه کتاب مادرید، اسپانیا اثر MYCC
پاورپوینت بررسی معماری دبستان پورتو پوتنزا پیسنا اثر Settanta7
پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری پردیس دانشگاه فردوسی مشهد
پاورپوینت تحلیل نمونه های موردی دانشکده هنر و معماری خارجی
پاورپوینت بررسی معماری مدرسه معماری آرانف Aranoff دانشگاه Cincinnati
پاورپوینت بررسی معماری انستيتو بيوتكنولوژي تورين ايتاليا لوچيانوپيا
پاورپوینت بررسی معماری مهد کودک هیگاشیتیشی توکیو
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری دانشکده معماری هاروارد بهمراه نقشه های کامل
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری مهدکودک و مدرسه هانگزو شنگلی
پاورپوینت بررسی معماری مرکز فناوری و تکنولوژی
پاورپوينت تحلیل و بررسی معماري دانشکده معماری اسلو نروژ
پاورپوینت بررسی معماری مرکز آموزشی پژوهشی و تجارت کاوارتا
پاورپوینت بررسی معیارها و ضوابط طراحی مدرسه
پاورپوینت بررسی معماری زمین بازی مدرسه ابتدایی پارک واک

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد