خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود پاورپوینت بررسی کتابخانه و آرشیو رسانه در مون-دو-مارسان فرانسهppt

تاریخ ایجاد 15/09/1393 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید بهمراه نقشه ها و تصاویر   قیمت: 5000 تومان   حجم فایل: 4182 kb  تعدادمشاهده  1


دانلود پاورپوینت بررسی کتابخانه و آرشیو رسانه در مون-دو-مارسان فرانسهppt
 
بخشی از مطلب
ساختمان کتابخانه و آرشیو رسانه در مرکز یک میدان قرار گرفته که اطرافش را ساختمان های نظامی و سربازخانه ها احاطه کرده اند ولیکن ملاحظات فراوانی برای تقویت معماری کل این مجموعه صورت پذیرفته است.
کتابخانه و آرشیو رسانه در مون-دو-مارسان فرانسه
 
 کتابخانه و مرکز آرشیو رسانه، سمبل قدرتمند فرهنگی برای شهر مارسان محسوب میشود. اینجا مکانی است که کاربران در آن به مطالعه، اکتشاف، جمع آوری و تبادل با یکدیگر می پردازند. این بنا بر روی بلندی ملایم سایت خود واقع گشته و در محوطه کاملاً نمایان و ساختمانی مجزاست.
 
ساختمان کتابخانه و آرشیو رسانه در مرکز یک میدان قرار گرفته که اطرافش را ساختمان های نظامی و سربازخانه ها احاطه کرده اند ولیکن ملاحظات فراوانی برای تقویت معماری کل این مجموعه صورت پذیرفته است.
 
 
ساختمان با حالت شفاف و هندسه ساده خود مساحتی در ابعاد ۶۰ x ۶۰ متر دارد. سادگی زیاد فرم بنا با مسیرهای زیگزاگ دسترسی به آن در تضاد است. نمای ساختمان، درختان، خیابان و ساختمان های مجاورش را در خود انعکاس میدهد و گویی با وجود اینکه بر بلندی قرار گرفته ولی برای شهر و محیط خود احترام قائل است.
 
ساختمان طراحی شده تا به عنوان یک مکعب فرهنگی با بدنه شفاف از چهار سو مخاطب را به خود جذب نماید.
 
 
طراحی بام سبز برای ساختمان از دید با ارتفاع به آن باعث شده که انگار یک تکه زمین بر روی ساختمان شناور به نظر آید و گویی ساختمان از زمین زیر خود سر برآورده و در عین حال به آن لطمه ای وارد نساخته است.
 
محوطه سبزی که ساختمان را در بر گرفته چشم را به سمت بالا هدایت میکند، و به ساختمان به عنوان یک آلترناتیو شفاف و جذاب اشاره دارد.
 
 
مرکز آرشیو رسانه در یک محوطه و حیاط نظامی ساختمانی با چهار نما را نشان میدهد هر یک با دیگری بر اساس سازگاری با دسترسی های روبرویش متفاوت است.
 
این مرکز هویت خود را از دید ۳۶۰ درجه به خود می گیرد. ساختمان در شب همانند یک فانوس دریایی به این میدان زندگی میبخشد و آن را به فضایی دعوت کننده، باز و روشن مبدل میسازد.
 
فضای داخلی ساختمان در طبقه اول کاملا باز است و به دور یک پاسیوی ابری شکل وسیع سازماندهی مرکزی دارد، طراحی داخلی الهام گرفته از نقاشی هنرمندی به نام ماتیسه با عنوان "برگ های کنگر" است، و احجام داخلی ما را به یاد گلدان های معروف "آلوار آلتو" معمار فنلاندی می اندازد.
 
 
عملکردهای گوناگونی در فضای باز طبقه اول به طور طبیعی پیش بینی شده است، فضایی که به طور پیوسته ارتباط بصری با فضای آزاد و پرتوهای نور خورشید را امکان پذیر میگرداند. کاربری اصلی این قسمت در طبقه اول به عنوان فضایی باز برای مطالعه است.
 
فضایی است که آرامش را مهیا میسازد و جوّی همراه با تفکر و تعمق برای کاربران ایجاد مینماید که در واقع اثر متقابل عناصر معمارانه قدرتمند آن بر شخص است.
 
این پاسیوی ابری شکل نسبتاً بزرگ که در مرکز ساختمان پنهان شده برای بازدید کننده یک غافلگیری خوشآیند ایجاد میکند و باعث شده این بنا برای مردم شهر بسیار محبوب شود.
 
 


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود پاورپوینت ,بررسی کتابخانه و ,آرشیو رسانه , در مون-دو-مارسان فرانسهppt ,نمونه موردی کتابخانه ,تحلیل کتابخانه خارجی ,نقشه کتابخانه خارجی ,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود,پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه دانشگاه هنر موساشینو ژاپن معمار یوشینوبو آشیها,pptx
پاورپوینت بررسي معماری کتابخانه جو و ریکا مانسهوتو
دانلود پاورپوینت معماری مدرسه عالی مدیریت
بررسی و تحلیل ،4 نمونه موردی کتابخانه ، پاورپوینت
پاورپوینت بررسی معماری کتابخانه دیجیتال یادبود مارتین لوتر کینگ جونیور
پاورپوینت بررسی معماری طراحی کتابخانه دانشگاه فیلادلفیا
دانلود پاورپوینت بررسی معماری مهدکودک و کودکستان اوبی ،ژاپن
دانلود پاورپوینت بررسی باغ کتاب - بزرگترین کتاب فروشی جهان در تهران
دانلود پاورپوینت بررسی طراحی فضای های جدید آموزشی
دانلود پاورپوینت بررسی مرکز چند رسانه ای فرهنگی توریستی برت (مدیاتک برت)
دانلود پاورپوینت بررسی مهدکودک کروچه رپونماتسو Creche Ropponmatsu
دانلود پاورپوینت بررسی کالج ارستاد کپنهاگ
دانلود پاورپوینت بررسی طراحی دانشکده معماری
دانلود پاورپوینت بررسی ضوابط و استانداردها و تحلیل نمونه های داخلی و خارجی دانشگاه
دانلود پاورپوینت بررسی ارگونومی در محیط آموزشی
دانلود پاورپوینت بررسی کتابخانه ملی بلاروس
پاورپوینت بررسی کتابخانه سئول در کره جنوبی
دانلود پاورپوینت بررسی مرکز پژوهشی فرهنگی پالائون Palaon
دانلود پاورپوینت بررسی طراحی مهدکودک فردیریکسبرگ در دانمارک
دانلود پاورپوینت بررسی کتابخانه monterrey's conarte

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد
older wife fucks young cuckold husband (camster) yoga asanas sex xnxx horny blonde is fingering her pussy when black boyfriend comes to fuck burqa doggy style xxx sexy photos and videos beautiful water babe caleb gets fucked his girlfriend resident 4 cock hungry ebony babe in fishnet gets anally fucked curved limp small dick popping out of the window full nelson asa akira