خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه      
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری موزه خصوصی ژاکمارت-آندره در پاریس

تاریخ ایجاد 12/02/1400 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 30 اسلاید   قیمت: 14000 تومان     تعدادمشاهده  10


موزه خصوصی ژاکمارت-آندره در پاریس یک موزه خصوصی است که در 158 Boulevard Haussmann در منطقه 8 پاریس واقع شده است. این موزه از خانه شخصی آدوارد آندره (1894-1833) و نلی ژاكومارت (1812-1981) برای نمایش هنری كه در طول زندگی جمع كرده بودند ، ایجاد شده است.
ادوارد آندره ، پیوند خانواده ای پروتستان بانکی ، ثروت قابل توجه خود را صرف خرید آثار هنری کرد. وی سپس آنها را در عمارت جدید خود که در سال 1869 توسط معمار هنری پارتن ساخته شد و در سال 1875 تکمیل کرد ، به نمایش گذاشت.
وی با یک نقاش مشهور جامعه ، نلی ژاکو مارت ، که 10 سال قبل پرتره خود را نقاشی کرده بود ، ازدواج کرد. هر ساله این زوج به ایتالیا سفر می کردند و یکی از بهترین مجموعه های هنری ایتالیا را در فرانسه جمع می کردند. وقتی ادوارد آندره درگذشت ، نلی ژاكومارت تزئینات موزه ایتالیا را به اتمام رساند و در مشرق زمین سفر كرد تا آثار گرانبهای بیشتری را به مجموعه اضافه كند. وی وفادار به این نقشه با همسرش موافقت کرد ، وی عمارت و مجموعه های آن را به عنوان موزه به انستیتو فرانسه پرداخت و این در سال 1913 برای عموم افتتاح شد.
بخشها
آپارتمان های دولتی اتاق های دولتی توسط آندره ها برای رسمی ترین پذیرایی های خود طراحی شده اند. آنها جذابیت خود را برای مکتب نقاشی فرانسه و هنر تزئینی قرن 18 نشان می دهند.
آپارتمان های غیررسمی آندره روابط تجاری خود را در یک سری سالن های کوچک و غیر رسمی دریافت می کنند. اینها به سبک تصفیه شده تزئین شده اند.
باغ زمستانی باغ زمستان توسط معمار هنری پانترت ایجاد شد ، كه می خواست از چارلز گارنیر ، سازنده اپرا گارنیه جدید آن زمان پیشی بگیرد.
موزه ایتالیا گالری مجسمه سازی مجموعه هایی از مجسمه های ایتالیایی قرن 15 و 16 را در خود جای داده است که دارای شاهکارهایی از Francesco Laurana ، Donatello ، Luca Della Robbia و دیگران است. گالری فلورانس هم محلی برای عبادت است ، شامل آثاری با موضوعات مذهبی - غرفه های گروه کر ، تفرجگاه ها و بناهای یادبود - و هم یک گالری عکس با تمرکز بر مدرسه فلورانس ، با آثاری از بوتیچلی ، فرانچسکو بوتیچینی و پروجینو ، و سنت جورج و اوچلو اژدها. گالری ونیزی نشان دهنده عشق آندرس به هنرمندان ونیزی قرن 15 است. نقاشی های مانتگنا ، بلینی یا کارپاچیو که تحت سلطه سقف صندوق خانه ای منسوب به موکتو قرار دارند ، فضای معمولی یک کاخ ونیزی را بازسازی می کنند.
آپارتمانهای خصوصی آپارتمانهای خصوصی آندرس بخشی از طبقه همکف عمارت را اشغال کرده اند.و.....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,موزه خصوصی ژاکمارت ,آندره در پاریس ,پاورپوینت موزه خصوصی ژاکمارت ,ادوارد آندره ,نمونه موزه خصوصی ژاکمارت ,معماری موزه خصوصی ژاکمارت ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری موزه آثار هنری Guimet پاریس فرانسه
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنر مدرن پاریس
پاورپوینت بررسی معماری گالری ملی و مرکز عکاسی du Jeu de Paume
پاورپوینت بررسی معماری موزه کارناوال در پاریس
پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری مرکز فرهنگی در لوهاور فرانسه اثر اسکار نیمایر
پاورپوینت بررسی معماری موزه و بنای یادبود هولوکاست کانادا اثر دنیل لیبسکند
پاورپوینت بررسی معماری موزه ملی نیوزیلند در ولینگتون
پاورپوینت بررسی معماری موزه ای هنرهای باستانی شانگهای
پاورپوینت بررسی معماری موزه پارس شیراز
پاورپوینت بررسی طرح کانسپت معماری غرفه اکسپو دبی 2020
پاورپوینت بررسی معماری فرهنگسرای اشراق تهران
پاورپوینت بررسی معماری مرکز فرهنگی و هنری بین المللی چانگشا Changsha اثر آتلیه زاها حدید
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنرهای مدرن Expansion در نیویورک
پاورپوینت بررسی معماری گالری و نمایشگاه آثار هنری آلبرایت ناکس
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنرهای ویتنی آمریکا
پاورپوینت بررسی معماری ارگانیک موزه گوگنهایم در نیویورک، آمریکا
پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری مرکز فرهنگی جی . پل گتی
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری موزه هنرهای مدرن فورت ورث اثر آندو
پاورپوینت بررسی معماری موزه طبیعت Skagen Odde ، شمال جوتلند اثر یورن اوتزن
پاورپوینت بررسی معماری موزه اتحاد دبی اثر معماران کانادایی Moriyama و Teshima

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد
older wife fucks young cuckold husband (camster) yoga asanas sex xnxx horny blonde is fingering her pussy when black boyfriend comes to fuck burqa doggy style xxx sexy photos and videos beautiful water babe caleb gets fucked his girlfriend resident 4 cock hungry ebony babe in fishnet gets anally fucked curved limp small dick popping out of the window full nelson asa akira