خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی ضوابط طراحی و جدول برنامه فیزیکی و دیاگرام خانه هنر

   تعدادبرگ: 25 اسلاید   قیمت: 18000 تومان     تعدادمشاهده  29


پاورپوینت بررسی ضوابط طراحی و جدول برنامه فیزیکی و دیاگرام خانه هنر

مراکز فرهنگی با ترویج هنرها، تاریخ، مذهب و میراث فرهنگ های متنوع، جامعه ما را غنی می کنند. جوامع، شهرداری ها و دانشگاه ها با ساختن مراکز هنرهای نمایشی، موزه ها، مراکز عبادت، مراکز میراث فرهنگی و کتابخانه ها در این غنی سازی سرمایه گذاری می کنند. هدف ما با هر مرکز فرهنگی همکاری با مشتری برای یافتن راه حل های زیبایی شناختی و کاربردی است که منجر به تجربه ای فراموش نشدنی برای بازدیدکنندگان مرکز می شود.

مراکز فرهنگی می توانند از نظر ساختاری چالش برانگیز باشند و نیاز به دهانه های باز بزرگ و شرایط بارگیری منحصر به فرد دارند. یک مثال استفاده حداقلی از ستون ها به منظور ایجاد نماهای بدون مانع از یک صحنه یا منبر است که بارهای متمرکز زیادی بر روی فونداسیون ایجاد می کند. هنگام طراحی مراکز هنرهای نمایشی با استیج Proscenium، سیستم های ریگینگی که برای بالا بردن و موقعیت یابی نور، صدا، تصویر، مناظر، جلوه های ویژه و موارد مرتبط استفاده می شود باید در طراحی کلی در نظر گرفته شود و می تواند چالش های قابل توجهی را در طراحی اتصال ایجاد کند.

در چند دهه اخیر جوامع شروع به درخواست کمک از معماران و مهندسان برای بازیابی سبک های تاریخی مراکز فرهنگی موجود خود کرده اند و در عین حال از فرصت برای اجرای روندهای فعلی و همچنین کدهای ایمنی و دسترسی استفاده می کنند. Structures از دانش ما در مورد مصالح تاریخی و شیوه‌های ساخت و همچنین روش‌هایی از مجموعه گسترده استفاده مجدد تطبیقی ​​ما برای ارائه راه‌حل‌هایی برای اجرای این تغییرات و در عین حال حفظ هدف معماری استفاده می‌کند.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری خانه هنر ,پاورپوینت خانه هنر ,بررسی ضوابط طراحی خانه هنر ,جدول برنامه فیزیکی خانه هنر ,دیاگرام خانه هنر ,مراکز فرهنگی با ترویج هنرها ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی تحلیل برنامه فیزیکی و متراژ فضاهای مرکز و خانه هنر
پاورپوینت بررسی سرانه و برنامه فیزیکی و دیاگرام عملکردی طراحي خانه هنر

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد