خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری خانه سیلوا در مالابه سریلانکا

   تعدادبرگ: 27 اسلاید   قیمت: 15000 تومان     تعدادمشاهده  19


پاورپوینت بررسی معماری خانه سیلوا در مالابه سریلانکا
.
خانه ای برای خانواده ای جوان با والدین شاغل، این طرح باید محیط آرامش بخشی را ارائه می کرد. هم اراندا و هم دانوشکا برای کار از خانه خود در تالاهنا، مالابه برای کار به کلمبو رفتند و از همان ابتدا هر دو خواهان حریم خصوصی بودند که به آنها اجازه دهد از فضای باز لذت ببرند. و ایده خانه حیاط دار متولد شد.
حیاط این خانه یک حجم داخلی دوبله را تشکیل می دهد و بازی سطح داخل خانه اجازه می دهد تا مناظر متنوعی از فضاهای مختلف از داخل حیاط و از طریق آن مشاهده شود.
حیاط فضای خانه را با فضای باز برابر می کند و فضاها را در یک خط دید واحد به هم متصل می کند، هرچند در سطوح مختلف از طریق حیاط که خانواده بیشتر اوقات خود را در آنجا سپری می کنند. Living برای فضای اضافی به حیاط می ریزد و به باغ باز می شود.

فهرست مطالب

مقدمه

مشخصات کلي خانه سیلوا در مالابه سریلانکا

طرح معماري خانه سیلوا در مالابه سریلانکا

کانسپت طراحي خانه سیلوا در مالابه سریلانکا

فضاهاي خانه سیلوا در مالابه سریلانکا

تصاويرفضاهاي داخلي خانه سیلوا در مالابه سریلانکا

تصاويرنماهاي بيروني خانه سیلوا در مالابه سریلانکا

پلانهاي معماري خانه سیلوا در مالابه سریلانکا

مقطع معماري خانه سیلوا در مالابه سریلانکا

نماي معماري خانه سیلوا در مالابه سریلانکا

منابع
 


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری خانه سیلوا ,خانه سیلوا در مالابه سریلانکا ,پاورپوینت خانه سیلوا در مالابه ,مشخصات کلي خانه سیلوا ,طرح معماري خانه سیلوا ,کانسپت طراحي خانه سیلوا ,خانه سیلوا در مالابه سریلانکا ,فضاهاي خانه سیلوا ,تصاويرفضاهاي داخلي خانه سیلوا ,تصاويرنماهاي بيروني خانه سیلوا ,پلانهاي معماري خانه سیلوا ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد