خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت تحلیل بررسی معماری خانه مارگارت اشریک در فیلادلفیا اثر لویی کان

   تعدادبرگ: 75 اسلاید بهمراه نقشه و تصاویر   قیمت: 28000 تومان     تعدادمشاهده  19


پاورپوینت تحلیل بررسی معماری خانه مارگارت اشریک در فیلادلفیا اثر لویی کان

معمار خانه یک خوابه را به گونه‌ای طراحی کرد که مطابق با نیازهای مارگارت بود، اما در عین حال با یک رابطه داخلی و خارجی به محیط پاسخ داد. این خانه که عمدتاً از بلوک بتنی پوشیده شده با گچ ساخته شده است، در ابتدا مستطیل و یکنواخت به نظر می رسد، با این حال لوئیس به طور مشخص هندسه و انتظارات را با شگفتی های معماری دائمی زیر و رو کرده است. درب ورودی خارج از مرکز است، با تغییرات ظریف دیگری در تقارن و حجم در داخل خانه انجام می شود.

در عین حال، ساختمان به زیبایی ساخته شده است، با بافت‌ها و مصالح طبیعی که حس ارگانیک گرما را در سرتاسر آن ایجاد می‌کند. اتاق نشیمن با مقیاس سخاوتمندانه در یک انتهای خانه دارای ارتفاع دوبرابر است، با صفحات شیشه ای که به بیرون از جنگل نگاه می کنند. و قفسه‌های کتاب مجهز از ارتفاع محصورتر که رو به خیابان است بالا می‌روند. فراتر از راه پله و اتاق ناهار خوری، آشپزخانه اصلی است، آشپزخانه ای که وارتون برای خواهرزاده خود طراحی و ساخته است و فضایی منحصر به فرد با کیفیت مجسمه سازی خود را ایجاد می کند. در طبقه بالا، بسیاری از ویژگی های اصلی به طور صادقانه همانطور که در نظر گرفته شده بودند حفظ شده اند، از جمله یک حمام مخفی در حمام اختصاصی که به راحتی در زیر یک نیمکت کشویی وقتی استفاده نمی شود ناپدید می شود.

پل و دن با همکاری تیم معماری در K Yoder Design و Louise Cohen Interiors - هر دو شرکت محلی - برای حفظ و بازسازی این ساختمان نمادین، با کمیسیون تاریخی فیلادلفیا در مورد تغییرات کوچکی که می‌خواستند ایجاد کنند، مشورت کردند. مهمترین آنها، به ویژه با توجه به حرفه دن، نیاز به یک آشپزخانه مدرن بود، اگرچه این زوج به هیچ وجه نمی خواستند به طراحی اصلی وارتون آسیب برسانند. راه حل این بود که یک اتاق ابزار در کنار آن به یک آشپزخانه پشتی کاملاً کارآمد، با تمام لوازم ضروری قرن بیست و یکمی تبدیل شود.

در جاهای دیگر، تمرکز بر پروژه‌های بازسازی جزئی و تجهیز خانه به سبک دلسوزانه مدرن اواسط قرن بود. انتخاب دقیق پال و دن از مبلمان دوره ای و معاصر کاملاً مناسب است، اما راحتی و همچنین شخصیت را ارائه می دهد.

متأسفانه، مارگارت تنها برای مدت کوتاهی توانست از خانه لذت ببرد تا اینکه ذات الریه منجر به مرگ نابهنگام او در اوایل چهل سالگی شد. اما پل و دن توانسته‌اند میراث او و معمار منتخب او را بچشند و از آن محافظت کنند.

پل توضیح می‌دهد: «ما نمی‌توانیم برای خانه اعتباری قائل شویم، اما خود را مباشران خوبی می‌دانیم.» ما بسیار به آن متعهد هستیم و می‌توانیم بگوییم که زندگی ما را به سمت بهتر شدن تغییر داده است. ما احساس مسئولیت می کنیم، اما محیط آن دوست داشتنی است و از بودن در اینجا لذت می بریم. این مکان بسیار آرام و آرام برای خواندن یا نوشتن است، اما همچنین مکانی عالی برای مهمانی است. ترفند این است که فقط زمانی را برای استفاده واقعی از آن پیدا کنید.

فهرست مطالب

مقدمه

معمار پروژه خانه مارگارت اشریک

مشخصات کلي خانه مارگارت اشریک

طرح معماري خانه مارگارت اشریک

کانسپت طراحي خانه مارگارت اشریک

فضاهاي خانه مارگارت اشریک

نورپردازی خانه مارگارت اشریک

تصاويرفضاهاي داخلي خانه مارگارت اشریک

تصاويرنماهاي بيروني خانه مارگارت اشریک

اسکیس طراحی خانه مارگارت اشریک

دیاگرام خانه مارگارت اشریک

سايت پلان خانه مارگارت اشریک

پلانهاي معماري خانه مارگارت اشریک

مقاطع معماري خانه مارگارت اشریک

نماي معماري خانه مارگارت اشریک

منابع
 


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,خانه مارگارت اشریک ,در فیلادلفیا اثر لویی کان ,پاورپوینت خانه مارگارت اشریک ,تحلیل خانه مارگارت اشریک ,بررسی خانه مارگارت اشریک ,معمار خانه یک خوابه ,معمار پروژه خانه مارگارت اشریک , ,مشخصات کلي خانه مارگارت اشریک , ,طرح معماري خانه مارگارت اشریک , ,کانسپت طراحي خانه مارگارت اشریک , ,ف,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی خانه راه پله بیرون زده در هند ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی ویلا مایا در هند ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی خانه تیت در مکزیک ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی ویلا انسو در هند ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی خانه SL در بلژیک ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی خانه جاردین در اندونزی ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی خانه هارث در نروژ ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی خانه در میتامون در ژاپن ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی ویلا 471 در آرژانتین ,pptx
پاورپوینت چگونه در سال 2024 در خارج خانه بخریم؟ (نوع تملک، تامین مالی، کمک و...)
پاورپوینت بررسی مسکن دانشجویی و اجتماعی دهکده المپیک سابق در تورین
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری ساختمان زینال، ماکو، ایران
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری ویلا آرام ماکو اثر آتلیه مکعب سفید
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری عمارت سبز بوشهر
پاورپوینت تحلیل بررسی خانه هاندرتواسرهاوس یک مفهوم اصلی معماری در وین
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی آپارتمان هریتیج در برزیل ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی آپارتمان دوبلکس پتی ژرویس در فرانسه ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی بازسازی آپارتمان جی در ژاپن ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی آپارتمان در اوکو در ژاپن ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی خانه ی برای 2 معمار در فرانسه ,pptx

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد