خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی ایمنی در ساختمان

   تعدادبرگ: 30 اسلاید   قیمت: 15000 تومان     تعدادمشاهده  62


پاورپوینت بررسی ایمنی در ساختمان


از نظر محیط ساخته شده، اصطلاح "ایمنی" به طور کلی به شرایط محافظت یا ایمن بودن از خطرات و سایر رویدادهای نامطلوب اشاره دارد. از آنجایی که ساخت و ساز یکی از خطرناک ترین صنایع برای کار است، کنترل مثبت و مدیریت مخاطرات و خطرات برای دستیابی به سطح ایمنی به اندازه کافی بسیار مهم است و اغلب یک الزام قانونی است.

از منظر ایمنی، خطر وضعیتی است با پتانسیل ایجاد آسیب فیزیکی یا پیامدهای سلامتی در افراد یا انواع دیگر زندگی.

ممیزی ایمنی برای ارزیابی فرآیندهای سلامت و ایمنی در سایت‌های ساخت‌وساز انجام می‌شود، با در نظر گرفتن: الزامات قانونی، بهترین شیوه صنعت، و سیستم های مدیریت ایمنی و بهداشت خود پیمانکار.

شرکت های ساخت و ساز از طیف گسترده ای از شیوه های ایمنی به عنوان بخشی از برنامه های مدیریت ایمنی خود استفاده می کنند، با تاکید روزافزون بر ایجاد فرهنگ ایمنی در سراسر سازمان.

اصطلاح "ایمنی" همچنین می تواند برای اشاره به اینکه یک ساختمان یا سازه در هنگام استفاده چقدر ایمن یا محافظت شده در برابر حوادث مضر است، استفاده شود. این می تواند در رابطه با آب و هوای شدید، زلزله، امنیت، خرابی ها یا خطرات عملیاتی و غیره باشد.

فهرست مطالب
مقدمه
ايمني ساختمان
داربست‌  
نرده‌ها
پلكان‌ها
نرده‌بان‌هاي ثابت ، راهروهاي هوايي و سكوها
تخريب
نكات عمومي
نحوه كاربرد لوازم حفاظت فردي
لباس كار
كلاه ايمني  
گوشي‌هاي حفاظتي  
انواع گوشي‌هاي حفاظتي  
كفش‌هاي ايمني
نكات مهم    
منابع و مأخذ  


کلمات کلیدی مرتبط:
ایمنی در ساختمان ,پاورپوینت ایمنی در ساختمان ,ايمني ساختمان ,داربست‌ ,نرده‌ها ,پلكان‌ها ,نرده‌بان‌هاي ثابت ,راهروهاي هوايي و سكوها ,تخريب ,نكات عمومي ,نحوه كاربرد لوازم حفاظت فردي ,لباس كار ,كلاه ايمني ,گوشي‌هاي حفاظتي ,انواع گوشي‌هاي حفاظتي ,كفش‌هاي ايمني ,نكات مهم ,منابع و مأخذ ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد