خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی اصول کلی و نمونه های معماري سبز

   تعدادبرگ: 90 اسلاید   قیمت: 15000 تومان     تعدادمشاهده  10


پاورپوینت بررسی اصول کلی و نمونه های معماري سبز

پیشرفت‌های تحقیقاتی و تکنیک‌های ساختمانی به‌دست‌آمده توسط نورافکن‌های طراحی سبز در بالا در یک پایگاه داده قابل اعتماد از روش‌های ساخت‌وساز محیطی و مصالح پایدار گردآوری شده‌اند - که برخی از آنها برای هزاران سال مورد استفاده قرار گرفته‌اند و هنوز مبنای پیشرفت‌های معاصر هستند. در فناوری محیط زیست برای اقامتگاه های خصوصی قرن بیست و یکم، اصول اساسی طراحی سبز به شرح زیر است:

    منابع انرژی جایگزین. هر زمان که امکان پذیر است، خانه ها و جوامعی بسازید که برق خود را تامین کنند. چنین ساختمان هایی ممکن است به طور کامل خارج از شبکه برق منطقه ای کار کنند، یا ممکن است بتوانند انرژی اضافی را به شبکه برگردانند. انرژی بادی و خورشیدی جایگزین های معمول هستند. کیفیت کلکتورهای خورشیدی و پانل های فتوولتائیک با پیشرفت تکنولوژی همچنان در حال بهبود است. ملاحظات عملی برای انتخاب یک تامین کننده بر دیگری شامل قیمت، دوام، در دسترس بودن، روش تحویل، فناوری و پشتیبانی گارانتی است.
    حفاظت انرژی. هوای ساختمان ها را برای حداکثر محافظت در برابر از دست دادن هوای گرم یا خنک هوا کنید. شرکت‌های بزرگ شیمیایی مواد عایق مقاوم در برابر رطوبت را با مسئولیت‌پذیری تولید کرده‌اند که باعث ایجاد مشکل در رطوبت داخلی نمی‌شوند. شیشه های چند لایه نیز در پایان قرن بیستم به طور اساسی بهبود یافت. برخی از پنجره‌ها همان ارزش عایق را دارند که ساختمان‌های سنتی سنگ، بنایی و چوب هستند. در مناطقی که گرمای شدید را تجربه می کنند، ساخت و ساز با کاه یا آجر گلی - که از زمان های قدیم استفاده می شد - راه خوبی برای صرفه جویی در هزینه و انرژی است.
    استفاده مجدد از مواد. از مصالح ساختمانی بازیافتی استفاده کنید. اگرچه چنین محصولاتی در اوایل دهه 1990 کمیاب بودند، اما از اوایل قرن بیست و یکم به آسانی از طریق تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌هایی که در نجات مواد از سایت‌های تخریب تخصص دارند، در دسترس بوده‌اند.
    مکان یابی دقیق استفاده از معماری زیرزمینی یا زمینی را در نظر بگیرید که می تواند برای زندگی خانگی ایده آل باشد. با شروع از عمق حدود 1.5 متری (5 فوتی) زیر سطح، درجه حرارت ثابت 52 درجه فارنهایت (11 درجه سانتیگراد) است - که خود زمین را به یک منبع قابل اعتماد برای کنترل آب و هوا تبدیل می کند.

تلاش‌های فردی، شرکتی و دولتی برای رعایت یا اجرای استانداردهای LEED شامل بازیافت در سطوح خانگی و اجتماعی، ساخت ساختمان‌های کوچکتر و کارآمدتر، و تشویق منابع انرژی خارج از شبکه است. با این حال، چنین تلاش هایی به تنهایی نمی تواند اکوسیستم جهانی را حفظ کند. در ابتدایی ترین سطح، موفقیت نهایی هر جنبش زیست محیطی مورد تایید جهانی به همان اندازه به جذابیت اجتماعی، روانی و زیبایی شناختی آن بستگی دارد که به استفاده از فناوری های پیشرفته نیز بستگی دارد.
فهرست مطالب
معماري سبز
تاريخچه معماري سبز در ايران
كليات و اهداف در معماري سبز
اصول معماری سبز
مهمتر و قبل از هر چيز مزاياي يك ساختمان سبز
موارد قابل توجه در طراحي ساختمان سبز
بعضي از جنبه‌هاي معماري سبز عبارتند از
دستـورالعمـل‌ اجـرائـي معمـاري سـبـز براي سـاختمـان‌هاي مسكونـي ـ نحـوه استقـرار و كاربري اراضي سبز
طراحي خانه‌هاي سبز
مصالح سبز
تأسيسات سبز
مصادیق پایداری معماری و معماری سبز در پروژه
نگاهي به کاربرد معماري سبز در زندگي شهري
 بام سبز
يتاريخچه کاربرد بامهاي سبز
يمزاياي بامهاي سبز
يمعايب بامهاي سبز
يتحليل پارك Diagonal Mar
يدلایل شکل گیری پارک
يايده طراحي
يتحليل پارك
يمعماري سبز و توسعه پايدار
ينتیجه
ينگاهی به اصول معماری سبز
يبرترینهای معماری سبز
يمرکز علوم دادگاهی فیلادلفیا
يمعماران  Croxton Collaborative
يبازسازی Motherhouse ،مونرو، میشیگان
يSusan Maxman و شرکا
يمعماران BNIM
يهمراه با تصاوير
 


کلمات کلیدی مرتبط:
معماري سبز ,اصول معماري سبز ,نمونه های معماري سبز ,پاورپوینت معماري سبز ,پیشرفت‌های تحقیقاتی ,تاريخچه معماري سبز در ايران ,كليات و اهداف در معماري سبز ,اصول معماری سبز ,مزاياي يك ساختمان سبز ,طراحي ساختمان سبز ,طراحي خانه‌هاي سبز ,مصالح سبز ,تأسيسات سبز ,مصادیق پایداری معماری ,معماری سبز در پر,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی پاورپوینت معماری پايدار و دستورالعمل اجرائی
دانلود,پاورپوینت بررسی معماری پایدار,pptx
دانلود بررسی معماری سبزپاورپوینت
پاورپوینت بررسی تکنولوژی بام سبز
دانلود بررسی معماری بام سبزپاورپوینت
پاورپوینت بررسی معماری سبز
پاورپوینت بررسی معماری سبز ، پروژه تنظیم شرایط محیطی
پاورپوینت بررسی ، طراحی معماری سبز
پاورپوینت بررسی ، طراحی ساختمان سبز ، پروژه تاسیسات مکانیکی
پاورپوینت بررسی ، معماري سبز چيست
دانلود معماری سبز,پاورپوینت
پاورپوینت طراحی معماری سبز و پایدار
پاورپوینت معماری سبز
پاورپوینت خلاقیت در ایجاد فضاهای معماری در قالب معماری پایدار
پاورپوینت معماری سبز

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد
older wife fucks young cuckold husband (camster) yoga asanas sex xnxx horny blonde is fingering her pussy when black boyfriend comes to fuck burqa doggy style xxx sexy photos and videos beautiful water babe caleb gets fucked his girlfriend resident 4 cock hungry ebony babe in fishnet gets anally fucked curved limp small dick popping out of the window full nelson asa akira