خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
نقش برتر پارس
 

دانلود تحقیق و مقاله، نقش برتر پارس

روش و توضيحات خريد
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما مي توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روي سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد براي اين منظور مي بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهاي هر صفحه کليک نموده و براي خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خريد را انجام و بلا فاصله فايل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودي موارد پس از خريد بدليل سنگيني فايل و يا نرسيدن نوبت آپلود و يا هزينه ناشی از نگهداری فايل روی سرور فايل را در ايميل خود دريافت نماييد - پشتيباني و پاسخگويي  و جوابگويي محصولات سايت فقط و فقطپيامک و واتس آپ همه روزه از ساعت  10صبح الی21 شب روزهاي معمول و ايام تعطيل

  


ورود کاربران
 


ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟


بنر سمت جپ
 

کمی ثواب ذخیره کنید

https://mahak-charity.org/wp-content/uploads/2020/04/500x500-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک

 


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پرسشنامه چابکی سازمانی

   تعدادبرگ: 4 برگ ورد   قیمت: 2000 تومان   حجم فایل: 14 kb  تعدادمشاهده  45


چابکی سازمانی : واژة چابک در فرهنگ لغت، به معناي حرکت سریع، چالاك، فعال، توانایی حرکت به صورت سریع و آسان و قادر بودن به تفکر به صورت متهورانه و با یک روش هوشمندانه به کار گرفته شده است. چابکی سازمانی عبارت است از توانایی هایی که باید در سازمان ایجاد شود تاسازمان از قدرت مورد نیاز براي پاسخگویی به تغییرات برخوردار باشد. قابلیت های چابکی شامل چهار بعد انعطاف پذیری، سرعت، قدرت پاسخ گویی و شایستگی می باشد(جعفرنژاد و شهائی، 1386). 
انعطاف¬پذیري سازمانی: انعطاف¬پذیري سازمانی به عنوان درجه اي که یک سازمان در مورد توانمندي هاي مدیریتی متنوع و سرعت فعال کردن این توانمندي ها، به منظور کنترل توانایی مدیریت و بهبود امکان مدیریت سازمان، اشاره دارد(فلتو و همکاران ، 2011 ، ص 321). 
شایستگی: عبارت است از مجموعه وسیعی از توانایی ها، که بهره وري فعالیت ها را در جهت رسیدن به اهداف سازمان تأمین می¬کند(نیک پور و برکم، 1391، ص 161).
سرعت: سرعت، به معناي توانایی انجام فعالیتها در کمترین زمان ممکن است(جعفرنژاد و شهائی، 1386، ص 71). 
قدرت پاسخگویی: عبارت از توانایی شناخت تغییرات و پاسخ سریع به آنها است(نیک پور و برکم، 1391، ص 161).
 
 
 
تعاریف عملیاتی: 
چابکی سازمانی: منظور از چابکی سازمانی در این پژوهش نمرات حاصل از پرسشنامه 29 سوالی محقق ساخته می باشد که مؤلفه های چهار بعد انعطاف پذیری، سرعت، قدرت پاسخ گویی و شایستگی را مورد بررسی قرار می دهد.
انعطاف¬پذیري سازمانی: منظور از انعطاف پذیری سازمانی در این پژوهش؛ نمرات حاصل از گویه های 21 تا 29 پرسشنامه چابکی سازمانی می باشد. 
شایستگی: عبارت منظور از شایستگی در این پژوهش؛ نمرات حاصل از گویه های 7 تا 13 پرسشنامه چابکی سازمانی می باشد. 
سرعت: منظور از سرعت در این پژوهش؛ نمرات حاصل از گویه های 1 تا 6 پرسشنامه چابکی سازمانی می باشد. 
قدرت پاسخگویی: منظور از قدرت پاسخگویی در این پژوهش؛ نمرات حاصل از گویه های 14 تا 20 پرسشنامه چابکی سازمانی می باشد.
و....


کلمات کلیدی مرتبط:
چابکی سازمانی : واژة چابک در فرهنگ لغت، به معناي حرکت سریع، چالاك، فعال، توانایی حرکت به صورت سریع و آسان و قادر بودن به تفکر به صورت متهورانه و با یک روش هوشمندانه به کار گرفته شده است. چابکی سازمانی عبارت است از توانایی هایی که باید در سازمان ایجاد شود تاسازمان از قدرت مورد نیاز براي پاسخگویی به ت,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد