خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی و تحلیل پارک مینور پارادایس ، پارک کویری خشک با مصالح خشک

   تعدادبرگ: 30 اسلاید   قیمت: 30000 تومان     تعدادمشاهده  26


پاورپوینت بررسی و تحلیل پارک مینور پارادایس ، پارک کویری خشک با مصالح خشک

نصب در پلازا گالری راس العین در هفته طراحی امان 2019. نورا السایه هولتروپ، متصدی هفته طراحی امسال، معماری عمران (عملیات فرهنگی، کویت-بحرین) و استودیولیبانی (شرکت معماری منظر، لبنان) را مأمور کرد تا یک نصب یک هفته ای در مقیاس کامل را به مساحت 720 متر مربع (7750 فوت مربع) ارائه دهند. )، تحت عنوان امکانات.

در واقعیتی که آب کوتاه یا غیرقابل دسترس است، چگونه می‌توانیم فضاهای عمومی و فرهنگ زندگی جمعی در فضای باز را تصور کنیم؟ چگونه می توان ایده باغ را در زمان خشکسالی و در بستری فرهنگی که باغ با فراوانی آب و پوشش گیاهی سرسبز، به خودی خود جلوه ای از «بهشت» است، دوباره تصور کرد؟

Civil Architecture و studiolibani «بهشت های کوچک» را ارائه کردند، مجموعه ای از تحریکات علیه بهشت ​​عربی و علیه مفاهیم استعماری سبز. Minor Paradises طراحی را در زمان خشکسالی زیر سوال می برد و مفهوم بهشت ​​را در یکی از کم آب ترین مناطق جهان بررسی می کند. کشورهای عربی شرق مدیترانه از باغ‌ها به عنوان بهشت‌های کوچک (جناینا) یاد می‌کنند: جعبه‌های محصور شده از گیاهان سبز و ظریف در ترکیبی منظم. در سراسر شبه جزیره عربستان، در سواحل خلیج فارس، از کلمه «محصور کردن یا محصور کردن» به آنها حدیق گفته می شود. در این زمینه باغ به عنوان فضای سبز محدود تا اواسط قرن بیستم کمیاب بود. حیاط های سنتی اغلب بی ثمر بودند - برای خشکشویی، دامداری و پخت و پز. سرسبزی به عنوان یک فانتزی داخلی فقط برای کسانی محفوظ بود که می توانستند آب تجملی را که صرف زیبایی یا کشت می شد، بپردازند. امروزه منظره خلیج فارس یک فانتزی موروثی است: چمن‌زنی که به خوبی چمن‌زنی شده، عقب‌نشینی سرسبز - مفاهیم مراقبت یا باروری که داستان‌های استعماری عاریتی هستند.


کلمات کلیدی مرتبط:
پاورپوینت بررسی و تحلیل پارک مینور پارادایس ، پارک کویری خشک با مصالح خشک , ,نصب در پلازا گالری راس العین در هفته طراحی امان 2019. نورا السایه هولتروپ، متصدی هفته طراحی امسال، معماری عمران (عملیات فرهنگی، کویت-بحرین) و استودیولیبانی (شرکت معماری منظر، لبنان) را مأمور کرد تا یک نصب یک هفته ای در مقیا,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت هفت زن برتر در معماری
پاورپوینت بررسی و تحلیل پارک شناور جدید لیتل آیلند شهر نیویورک اثر توماس هدرویک
پاورپوینت بررسی و تحلیل پارک لیتل آیلند سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه شهری
پاورپوینت بررسی معماری اصول طراحی دیوار پذیرایی
پاورپوینت بررسی معماری مسیر باغ و محوطه
پاورپوینت بررسی محوطه سازی ساختمان آزمایشگاه و پیش انکوباتور اصفهان
پاورپوینت بررسی ارتباط Linkaeye و طراحی چشم انداز و فضای سبز
پاورپوینت بررسی اصول طراحی داخلی اتاق خواب
پاورپوینت بررسی مفهوم فضای شهری و ارتباط با معماری
پاورپوینت بررسی اصول طراحي فضاهاي سبز شهري
پاورپوینت بررسی کالبدی و نظامهای ساختاری باغهای ایرانی
پاورپوینت بررسی معماری پارك و نورپردازی و روشنايي در پارک
پاورپوینت بررسی نظریه ها در معماری منظر
پاورپوینت بررسی طرح منظر حاشیه رودخانه وایت
پاورپوینت بررسی اصول معماری منظر و طراحی محوطه
پاورپوینت بررسی مباني نظری معماري منظر
پاورپوینت بررسی محوطه سازی ، معماری فضای سبز
پاورپوینت بررسی طراحی باغ سفارت فرانسه در توکیو
پاورپوینت بررسی اصول و کلیات طراحی فضای سبز ،اصول محوطه سازی شهری
دانلود,پاورپوینت محوطه سازی و فضای سبز،سنگ فرش،آب نما ومصالح جدید,pptx

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد