خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: بررسی مطالعات اقلیمی شهر کاشان

   تعدادبرگ: 14 برگ ورد   قیمت: 5500 تومان     تعدادمشاهده  36


بررسی مطالعات اقلیمی شهر کاشان
فهرست مطالعات اقلیم کاشان شامل:
موقعیت جغرافیایی کاشان
ویژگی های اقلیمی کاشان
جدول زیست اقلیمی ساختمانی کاشان
مشخصات اقلیمی کاشان
جهت ساختمان با توجه به اقلیم کاشان
میزان بارندگی در کاشان
بادهای شهر کاشان
نمودار جهت و سرعت باد در کاشان
رطوبت و باران در کاشان
تابش آفتاب در کاشان
توپوگرافی شهر کاشان
ویژگی های جمعیتی کاشان
زبان مردم کاشان
وضعیت اقتصادی شهر کاشان
معماری شهر کاشان
منابع
نمودارهای آب و هوای متئوبلو بر اساس 30 سال شبیه‌سازی مدل آب و هوای ساعتی است و برای هر مکان روی زمین در دسترس است. آنها نشانه های خوبی از الگوهای آب و هوایی معمولی و شرایط مورد انتظار (دما، بارش، آفتاب و باد) ارائه می دهند. داده‌های آب‌وهوای شبیه‌سازی‌شده وضوح مکانی تقریباً 30 کیلومتر دارند و ممکن است تمام اثرات آب‌وهوای محلی، مانند رعد و برق، بادهای محلی، یا گردبادها و تفاوت‌های محلی را در مناطق شهری، کوهستانی یا ساحلی بازتولید نکنند.
«میانگین حداکثر روزانه» (خط قرمز یکدست) حداکثر دمای میانگین یک روز را برای هر ماه برای کاشان نشان می‌دهد. به همین ترتیب، "میانگین حداقل روزانه" (خط آبی یکدست) میانگین حداقل دما را نشان می دهد. روزهای گرم و شب های سرد (خطوط قرمز و آبی بریده بریده) میانگین گرم ترین روز و سردترین شب هر ماه در 30 سال گذشته را نشان می دهد. برای برنامه ریزی تعطیلات، می توانید میانگین دمای هوا را انتظار داشته باشید و برای روزهای گرمتر و سردتر آماده باشید. سرعت باد به صورت پیش فرض نمایش داده نمی شود، اما می توان آن را در پایین نمودار فعال کرد.

نمودار بارش برای برنامه ریزی اثرات فصلی مانند آب و هوای موسمی در هند یا فصل مرطوب در آفریقا مفید است. بارش های ماهانه بالای 150 میلی متر بیشتر مرطوب و زیر 30 میلی متر بیشتر خشک هستند. توجه: مقادیر بارش شبیه سازی شده در مناطق گرمسیری و زمین های پیچیده کمتر از اندازه گیری های محلی است.


کلمات کلیدی مرتبط:
بررسی مطالعات اقلیمی شهر کاشان ,فهرست مطالعات اقلیم کاشان شامل: ,موقعیت جغرافیایی کاشان ,ویژگی های اقلیمی کاشان ,جدول زیست اقلیمی ساختمانی کاشان ,مشخصات اقلیمی کاشان ,جهت ساختمان با توجه به اقلیم کاشان ,میزان بارندگی در کاشان ,بادهای شهر کاشان ,نمودار جهت و سرعت باد در کاشان ,رطوبت و باران در کاشان,
مقالات مرتبط در این دسته
بررسی شرایط اقلیمی جغرافیایی شهر کاشان اصفهان

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد