خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
نقش برتر پارس
 

روش و توضيحات خريد
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما مي توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روي سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد براي اين منظور مي بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهاي هر صفحه کليک نموده و براي خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خريد را انجام و بلا فاصله فايل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودي موارد پس از خريد بدليل سنگيني فايل و يا نرسيدن نوبت آپلود و يا هزينه ناشی از نگهداری فايل روی سرور فايل را در ايميل خود دريافت نماييد -پشتيبانی و پاسخگويی در صورت وجود مشکل  در دانلود محصولات سايت فقط با پيامک sms يا پيامرسان  آيگپ همه روزه از ساعت  10صبح الی21 شب روزهاي معمول و ايام تعطيل

  


بنر سمت جپ
 

کمی ثواب ذخیره کنید

https://mahak-charity.org/wp-content/uploads/2020/04/500x500-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک

 


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: نقشه های اتوکد معماری خانه نیکدل تبریز

   تعدادبرگ: نقشه های اتوکد   قیمت: 40000 تومان     تعدادمشاهده  12نقشه های اتوکد معماری خانه نیکدل تبریز
پلان خانه نیکدل در طبقه همکف
پلان اتوکد خانه نیکدل در طبقه زیرزمین
نمای خانه نیکدل تبریز
امروزه نیز خانه های باستانی دوره قاجار در مرکز شهر تبریز وجود دارد. خانه نیکدل یکی از این خانه های تاریخی است. خانه نیکدل در خیابان امام خمینی و خیابان مقصودی قرار دارد. قبل از خانواده نیکدل، خانه نیکدل تبریز تاریخی متعلق به خانواده کالاباجی بوده است. به غیر از این خانه، خانواده آکروبات 3 خانه دیگر در نزدیکی این خانه دارند. با گذشت زمان این خانه ها ویران شدند و اکنون تنها این خانه باقی مانده است.
خانه نیکدل تبریز نیز مانند بسیاری از خانه های سنتی ایران دارای دو حیاط داخل و خارج است. باغ داخلی در ضلع جنوبی بنا و باغ خارجی در ضلع شمالی قرار دارد. حیاط بیرونی به جاده ها و خیابان ها باز می شود. حیاط سرسبز و بزرگ با گل و درخت است. خانه نیکدل تبریز در دو طبقه ساخته شده است. یک طناب مستطیل شکل در مرکز سازه قرار دارد. در ضلع شرقی تنوی دو تالار و یک تالار وجود دارد.
دسترسی به خانه نیکدل تبریز از طریق دو پله سیزده پله ای از حیاط بیرونی امکان پذیر است. حیاط کوچکی با چهار اتاق در ضلع شرقی باغ اندرونی. راهروی غربی ساختمان مرکزی آچه، حیاط اندرونی و بیرونی را به هم متصل می کند. از سالن ضلع شمالی خانه وارد باغ می شوید. باغ بیرونی بزرگتر از باغ داخلی است و دارای دو استخر است.
خانه نیکدل تبریز همچنین دارای یک زیرزمین با یک استخر شنا است که توسط دو راهرو احاطه شده است. محوطه مرکزی و دو اتاق در دو طرف راهرو و اتاق ها در ضلع شرقی ساختمان قرار دارند. خانه نیکدل تبریز دارای ارتفاع سقف بالایی است که امکان ساخت اتاق های اضافی در بالای راهروهای جانبی در طبقه اول را فراهم می کند.
معماری خانه نیکدل تبریز با توجه به جهت باد تبریز به ویژه جهت باد شمالی طراحی شده است تا فرصت تهویه و بهره گیری از جریان طبیعی هوا از شمال به جنوب و از شمال به شمال را فراهم کند. شرق غرب. فکر ایجاد فضا در تابستان و زمستان یکی دیگر از عوامل مهم اقلیمی است که در طراحی و ساخت خانه های نیک دل تبریز باید به آن توجه کرد.
جلوی ستون در ضلع جنوبی پنجره ای با شیشه رنگی وجود دارد. این پنجره ها کیفیت و زیبایی نما را دو چندان می کند. پنجره اصیل و شیک یکی از طراحی ها و زیبایی های منحصر به فرد این خانه است. سقف دریاچه بسیار زیبا و مانند شیشه گچ کاری شده است. خانه نیکدل یکی از معدود خانه هایی است که در دکوراسیون خود از آینه استفاده شده است. سر زیبای گچی تزئین عالی این خانه است.


کلمات کلیدی مرتبط:
,نقشه های اتوکد معماری خانه نیکدل تبریز ,پلان خانه نیکدل در طبقه همکف ,پلان اتوکد خانه نیکدل در طبقه زیرزمین ,نمای خانه نیکدل تبریز ,امروزه نیز خانه های باستانی دوره قاجار در مرکز شهر تبریز وجود دارد. خانه نیکدل یکی از این خانه های تاریخی است. خانه نیکدل در خیابان امام خمینی و خیابان مقصودی قرار دا,
مقالات مرتبط در این دسته
نقشه های اتوکد خانه عطارها در کاشان بهمراه پاورپوینت
نقشه های اتوکد معماری خانه مشروطه یزد
نقشه های اتوکد معماری خانه مشیرالدوله پیرنیا در تهران
نقشه های اتوکد معماری خانه تاریخی سبزواريهاي مشهد
نقشه های اتوکد معماری خانه یداللهی اصفهان
نقشه های اتوکد معماری خانه تاریخی انگورستان ملک اصفهان
نقشه های اتوکد معماری خانه تاریخی عرب کرمانی یزد
نقشه های اتوکد معماری خانه حقیقی اصفهان پلان دانشگاه هنر اصفهان
نقشه های اتوکد معماری خانه و عمارت ارباب هرمز تهران موزه گرافیک ایران DWG
نقشه های اتوکد معماری خانه عباسیان کاشان DWG
نقشه های اتوکد معماری خانه صحتی تبریز
نقشه های اتوکد معماری خانه زمانی تبریز
نقشه های اتوکد معماری خانه ساوجبلاغی تبریز DWG
نقشه های اتوکد معماری خانه بهنام تبریز [DWG]
نقشه های اتوکد معماری خانه کوچه مشکیان تبریز
نقشه های اتوکد معماری خانه حیدرزاده تبریز
نقشه های اتوکد معماری خانه کاظمیه تبریز
نقشه های اتوکد معماری خانه مولوی تبریز
نقشه های اتوکد معماری خانه نیشابوری تبریز
نقشه های اتوکد معماری خانه کاظمیه تبریز

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد