خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
نقش برتر پارس
 

روش و توضيحات خريد
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما مي توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روي سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد براي اين منظور مي بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهاي هر صفحه کليک نموده و براي خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خريد را انجام و بلا فاصله فايل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودي موارد پس از خريد بدليل سنگيني فايل و يا نرسيدن نوبت آپلود و يا هزينه ناشی از نگهداری فايل روی سرور فايل را در ايميل خود دريافت نماييد -پشتيبانی و پاسخگويی در صورت وجود مشکل  در دانلود محصولات سايت فقط با پيامک sms يا پيامرسان  آيگپ همه روزه از ساعت  10صبح الی21 شب روزهاي معمول و ايام تعطيل

  


بنر سمت جپ
 

کمی ثواب ذخیره کنید

https://mahak-charity.org/wp-content/uploads/2020/04/500x500-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک

 


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: نقشه های اتوکد معماری خانه صحتی تبریز

   تعدادبرگ: نقشه های اتوکد   قیمت: 45000 تومان     تعدادمشاهده  12


نقشه های اتوکد معماری خانه صحتی تبریز

نقشه های اتوکد معماری خانه صحتی تبریز

پلان طبقه همکف خانه صحتی
پلان طبقه اول اتوکد خانه صحتی
پلان طبقه زیرزمین خانه صحتی
برش و نمای خانه صحتی تبریز
نقشه های تاسیساتی خانه صحتی

خانه صحتی تبریز پهلوی قاجار. سازمان فرهنگی این خانه را به موزه تبدیل کرد که در آن آثار تاریخی و اشیای مربوط به رحلت امام حسین (ع) در ماه محرم به نمایش گذاشته شده است. دکتری. شهیدی ساختمان را اتاق خود می داند. به گفته مورخان، این خانه زیبا در ضلع غربی در مجاورت بازار قدیمی توری بوده و در داخل دیوارهای قدیمی شهر قرار داشته است.
خانه صحتی تبریز با مساحت 409 هکتار و 844 هکتار مساحت ساخته شده است. سه طبقه اول این خانه کوچک را بسیاری از خانواده ها و بعداً اعضای خانواده اشغال کردند. این خانه به دو قسمت غربی و شرقی، داخلی و خارجی برای کار و زندگی تقسیم می شود. در شرق خانه صحتی تبریز فضایی دو طبقه با حیاط، باغ و مطب بیرون است.
با ورود به اتاق غربی،خانه صحتی تبریز  از طریق اتاقی که چندین طبقه آن را احاطه کرده است، وارد حیاط شوید. طبقه همکف با تکیه گاه ها و تکیه گاه ها و اتاق های کناری انبار و پی است. یک راه پله مرکزی بزرگ، طبقه همکف را به طبقه دوم متصل می کند. بین اتاق های طبقه همکف می توانید یک اتاق نشیمن بزرگ در وسط و دو اتاق در هر طرف ببینید. چیزی به نام استخر کثیف وجود ندارد.
در جهت بادهای توری به ویژه باد شمالی، قلعه تبریز به گونه ای طراحی شد که از باد جنوبی و تهویه طبیعی بهره ببرد. از طلوع تا غروب آفتاب. ایجاد فضاهای تابستانی و زمستانی یکی از عوامل محیطی مهمی بود که باید در طراحی و ساخت خانه سلامت توریج در نظر گرفت.
این بنا با آجر تزئین شده است. جلوی ساختمان با شیشه تزئین شده است. در جاده ای که به سمت شرق می رود یک دوشاخه وجود دارد. درها و ستون های جلوی خانه با سقف تزئین شده و طرحی سنتی دارند. نمای غربی خانه نیز به همین سبک و با وسایل مختلف نجاری تزئین شده است.


کلمات کلیدی مرتبط:
نقشه خانه صحتی تبریز ,اتوکد خانه صحتی تبریز ,معماری خانه صحتی تبریز ,پلان طبقه همکف خانه صحتی ,پلان طبقه اول اتوکد خانه صحتی ,پلان طبقه زیرزمین خانه صحتی ,برش و نمای خانه صحتی تبریز ,نقشه های تاسیساتی خانه صحتی ,خانه صحتی تبریز پهلوی قاجار ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد