خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
نقش برتر پارس
 

روش و توضيحات خريد
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما مي توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روي سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد براي اين منظور مي بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهاي هر صفحه کليک نموده و براي خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خريد را انجام و بلا فاصله فايل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودي موارد پس از خريد بدليل سنگيني فايل و يا نرسيدن نوبت آپلود و يا هزينه ناشی از نگهداری فايل روی سرور فايل را در ايميل خود دريافت نماييد -پشتيبانی و پاسخگويی در صورت وجود مشکل  در دانلود محصولات سايت فقط با پيامک sms يا پيامرسان  آيگپ همه روزه از ساعت  10صبح الی21 شب روزهاي معمول و ايام تعطيل

  


بنر سمت جپ
 

کمی ثواب ذخیره کنید

https://mahak-charity.org/wp-content/uploads/2020/04/500x500-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک

 


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: نقشه های اتوکد معماری خانه عباسیان کاشان DWG

   تعدادبرگ: پاورپوینت + نقشه های اتوکد .   قیمت: 44000 تومان   حجم فایل: 27524 kb  تعدادمشاهده  13


نقشه های اتوکد معماری خانه عباسیان کاشان  DWG
پاورپوینت معماری خانه عباسیان کاشان 
پلان طبقات خانه عباسیان کاشان
برش خانه عباسیان کاشان
نما خانه عباسیان کاشان

نقشه اتوکدی خانه عباسیان کاشان  نشان می دهد که در داخل آن یک اتاق سلطنتی با سقفی تزئین شده با خورشید و ستاره و آینه های فراوان وجود دارد. این اتاق دارای یک شومینه زیبا است که با تزئینات ساخته شده از طلا و رنگ های طبیعی احاطه شده است. دو دهانه در بالای اجاق گاز وجود دارد تا دود از آن خارج شود و سوراخ هایی در پایین اجاق گاز وجود دارد تا هوا وارد آتش شود و باعث احتراق شود.
طبق نقشه اتوکد خانه عباسیان کاشان  ، سرویس بهداشتی قدیمی خانه عباسیان کاشان  پشت پله های ساختمان قرار داشت، بدون مناظر، بدون بو و ترافیک کم. توالت ها حداقل 7 قدم دورتر از نزدیکترین توالت ساخته شده اند. در واقع، طبق قوانین اسلامی، اگر پاهای شما کثیف است، فقط می توانید 7 متر راه بروید تا آنها را تمیز کنید.
خانه اتوکد عباس در کاشان. نقشه خانه عباس کاشان، طراحی خانه عباس، تحلیل راه پله داخلی خانه خانه عباسیان کاشان  سر به سبک گچبری و لوسترهای کریستالی شبیه به ساختمان کارگاه مالک معروف است. در گذشته رسم بر این بود که صاحب خانه ها برای ارج نهادن به آثار خود آثار خود را با گچبری و تزیینات به نمایش می گذاشتند و طباطبایی بود که با فرش هایی شبیه به بولگیاردی ها (خانه برگیاردی) تزئین می شد. سماور. و ساعت ها
خانه عباسیان کاشان  از یک و دو چاه برای آب شیرین استفاده می کنند. آب این چاه های عمیق توسط چرخ های مخصوص با دو سطل در جهات مختلف جابه جا می شود. سپس آب به یک استخر جانبی می ریزد و از راهروی زیر ساختمان می گذرد.
اتاق اتوکد خانه عباسیان کاشان  . نقشه عباسی کاشان پلان عباسی تحلیل عباسی از آنجایی که شهر کاشان در مجاورت جنگل قرار دارد نقشه عباسی پلان خانه عباسی تحلیل عباسی. معماران معمولاً سعی می کنند دمای ساختمان را کنترل کنند و با فراهم کردن استخرها و خنک کردن اتاق ساکنان، بیشترین بهره را از آن ببرند. در اطراف خانه فواره ها، فواره ها و مسیرهای منتهی به آسیاب های بادی وجود دارد که به شما این امکان را می دهد که از آرامش دریاچه لذت ببرید که در مقایسه با ساختمان های دیگر خودنمایی می کند.
نورگیر مرکزی کل استخر را پر از نور می کند و اتاق های خصوصی چشم اندازی به دو طرف دارند. آب چشمه پس از عبور از مخزن وارد اتاق مجاور با حوض کوچک می شود و آبشاری در اطراف اتاق به خنک شدن منطقه کمک می کند. این لوله ها بسیار شفاف هستند و از نشتی و آسیب به فونداسیون و انبار جلوگیری می کنند.
یکی دیگر از ویژگی های جالب خانه عباسیان کاشان  این است که کف و پنجره ها همگی از فولاد چینی هستند. یعنی در هنگام ساخت از هیچ چسب و میخ استفاده نشده است، بلکه به جای آن از چوب استفاده شده است. علاوه بر این، هژنه یک خانه دو طبقه در ورودی دروازه اصلی خانه دارد.
آب در حمام جریان دارد و از آن خارج می شود و همانطور که از نام آن پیداست یک وان برای شستن لباس های کثیف وجود دارد.
عواملی مانند سازه های خاص کف، سیستم های تهویه، ارتفاع کم و اختلاف ارتفاع از جاده باعث خنک شدن هوای زمین می شود. و چون آب و هوای کویر گرم بود از زیرزمین برای خنک شدن و استراحت استفاده می کردند. اتاق خواب یک اتاق کوچک بدون مصالح ساختمانی بود، در واقع فضایی با هوای سرد حفر شده بود که در آن مواد غذایی تازه ذخیره می شد.
بنای تاریخی خانه عباسیان کاشان  دارای تمامی ملزومات زندگی از جمله عبادتگاه و یک نوع مسجد است. بر اساس نقشه اتوکد کاخ عباسی، در پشت زمین که قسمت جلو و عقب را به هم متصل می کند، عبادتگاهی با نام های مقدس، آیات قرآنی و ادعیه قرار دارد. حتی امروزه نیز تنها کتیبه‌ای که نشان‌دهنده سال ساخت معبد است «۱۲۵۲» روی این بنا است.
نقشه اتوکد خانه عباسیان کاشان  یک منطقه بندری اختصاص داده شده به خدمه و بخش های مختلف مانند آشپزخانه خدمه و منطقه آموزش خدمه را نشان می دهد.
از آشپزخانه برای پخت و پز استفاده می شود و دارای اجاق گاز و فر است و همچنین محلی برای نگهداری وسایل آشپزی است. آشپزخانه دارای استخرهای سرپوشیده و روباز است. جالب است که دریچه هایی در بالای اجاق گاز و فر برای کنترل دود هنگام پخت و پز در فضای باز تعبیه شده است. نورگیر در جلوی محوطه اسکله این منطقه مجاور را روشن می کند.
نگهبانی اتاقی است که زمانی ملوانان در آن زندگی و کار می کردند و به آشپزخانه متصل است که اکنون بسته است. تنها قسمتی از خانه عباسیان که توسط جانشینان وی خریداری نشد همین میدان بود که امروزه از آن به عنوان سکونت استفاده می شود.
مسائل اقلیمی و زیست محیطی
خانه عباسیان کاشان  متناسب با آب و هوای کاشان ساخته شد. هدف اصلی طراحی اقلیم کاهش هزینه های مورد نیاز برای زیباتر و کارآمدتر کردن محیط است.


کلمات کلیدی مرتبط:
نقشه های اتوکد معماری خانه عباسیان کاشان DWG ,پاورپوینت معماری خانه عباسیان کاشان ,پلان طبقات خانه عباسیان کاشان ,برش خانه عباسیان کاشان ,نما خانه عباسیان کاشان , ,نقشه اتوکدی خانه عباسیان کاشان نشان می دهد که در داخل آن یک اتاق سلطنتی با سقفی تزئین شده با خورشید و ستاره و آینه های فراوان وجود ,
مقالات مرتبط در این دسته
نقشه های اتوکد خانه عطارها در کاشان بهمراه پاورپوینت
نقشه های اتوکد معماری خانه مشروطه یزد
نقشه های اتوکد معماری خانه مشیرالدوله پیرنیا در تهران
نقشه های اتوکد معماری خانه تاریخی سبزواريهاي مشهد
نقشه های اتوکد معماری خانه یداللهی اصفهان
نقشه های اتوکد معماری خانه تاریخی انگورستان ملک اصفهان
نقشه های اتوکد معماری خانه تاریخی عرب کرمانی یزد
نقشه های اتوکد معماری خانه حقیقی اصفهان پلان دانشگاه هنر اصفهان
نقشه های اتوکد معماری خانه و عمارت ارباب هرمز تهران موزه گرافیک ایران DWG
نقشه های اتوکد معماری خانه صحتی تبریز
نقشه های اتوکد معماری خانه زمانی تبریز
نقشه های اتوکد معماری خانه ساوجبلاغی تبریز DWG
نقشه های اتوکد معماری خانه بهنام تبریز [DWG]
نقشه های اتوکد معماری خانه کوچه مشکیان تبریز
نقشه های اتوکد معماری خانه حیدرزاده تبریز
نقشه های اتوکد معماری خانه کاظمیه تبریز
نقشه های اتوکد معماری خانه مولوی تبریز
نقشه های اتوکد معماری خانه نیشابوری تبریز
نقشه های اتوکد معماری خانه نیکدل تبریز
نقشه های اتوکد معماری خانه کاظمیه تبریز

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد