خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
نقش برتر پارس
 

روش و توضيحات خريد
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما مي توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روي سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد براي اين منظور مي بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهاي هر صفحه کليک نموده و براي خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خريد را انجام و بلا فاصله فايل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودي موارد پس از خريد بدليل سنگيني فايل و يا نرسيدن نوبت آپلود و يا هزينه ناشی از نگهداری فايل روی سرور فايل را در ايميل خود دريافت نماييد -پشتيبانی و پاسخگويی در صورت وجود مشکل  در دانلود محصولات سايت فقط با پيامک sms يا پيامرسان  آيگپ همه روزه از ساعت  10صبح الی21 شب روزهاي معمول و ايام تعطيل

  


بنر سمت جپ
 

کمی ثواب ذخیره کنید

https://mahak-charity.org/wp-content/uploads/2020/04/500x500-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک

 


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: نقشه های اتوکد معماری خانه مشروطه یزد

   تعدادبرگ: پاورپوینت + نقشه های اتوکد   قیمت: 95000 تومان     تعدادمشاهده  13


نقشه های اتوکد معماری خانه مشروطه یزد

پلانهای اتوکد خانه مشروطه یزد
نما مقاطع اتوکد خانه مشروطه یزد
پاورپوینت بررسی معماری خانه مشروطه یزد
تصاویر خانه مشروطه یزد


ساختمان خانه یک طبقه است. منطقه دارای حیاط داخلی می باشد. تزئین شده و آماده نقل مکان از طریق ورودی، هال و پیاده رو می توانید به حیاط دسترسی داشته باشید.در کنار قسمت اصلی خانه قسمت خدماتی قرار دارد که از چادر تشکیل شده است. حیاط و ورودی حیاط این قسمت در شمال تخت خانه و دور از حیاط قرار دارد.

حیاط و محوطه اطراف - همه چیز توسط یک شکل هندسی خاص کنترل می شود. اما با نگاهی به سطح مقطع ساختمان مشخص می شود که شکل زمین بسیار نامنظم است. معماران این بنا حیاطی را در مرکز پلان قرار دادند که اکثراً توسط چندین فضای عمومی احاطه شده بود و در نهایت دیوارهای طبقه همکف را از سطح زمین آجرکاری و ضخیم کردند و در برخی نقاط فضاهای کوچکتر و فرعی ایجاد کردند. شور و شوق مانند سوپ و پستو پنهان است.

فضای جلوی هر صفحه را در مرکز قرار دهید. سمت جنوب یک اتاق بزرگ با یک حیاط سایه دار و سه در در جلوی روشن وجود دارد. عناصر شرقی و غربی شامل؛ دو راهرو فرعی دو اتاق در دو گوشه

رو به جنوب، بالاتر از سایر وجوه است. در مقابل، نمای شمالی دارای یک بخش مرکزی روشن (سه در) و دو عنصر در طرفین است. مخازن شرقی و غربی مخلوط تر و متنوع تر هستند. از مخازن شمالی و جنوبی در هر پنجره دو پنجره در مرکز و دو پنجره در دو گوشه وجود دارد. این دستگاه بین عناصر جانبی و مرکزی صورت قرار دارد. اگرچه ابعاد قاب ها در راهرو و پنجره مرکزی با یکدیگر ترکیب شده اند.

هنگام در نظر گرفتن طراحی نمای حیاط کپی کردن عناصر مشابه، مانند پنجره هایی با قاب های یکسان. این اولین چیزی است که به ذهن می رسد - گاهی اوقات فریم ها در هر نما نزدیک به هم و از هم جدا هستند. و گاهی اوقات وجود دارد تغییر در بخش افقی مجموعه ای از نماهای ساده در وسط، یک نقطه واضح ظاهر شد. نما در ضلع جنوبی حیاط قاب بندی شد، بنابراین بدون تغییر قابل توجهی در طرح کلی. بنابراین این نمای جلو با طرف دیگر متفاوت است.

اگرچه طول و عرض حیاط تقریباً یکسان است. اما داشتن رودخانه ای طولانی که از شمال به جنوب کشیده شده است دو باغ غنی در هر طرف دارد. حیاط را بزرگتر کنید نور مهتابی که از جنوب می تابد نمای جلو را برجسته می کند و منطقه بزرگ جنوب حیاط را به مرکز حیاط تبدیل می کند. نکته دیگری که در حیاط باید به آن توجه کرد این است هیچ تراس یا تراس مشخصی وجود ندارد که در بسیاری از حیاط های IZD نادر است.

مکان زیرزمینی است، فضای زیادی وجود ندارد. اتاق طبقه بالا در درجه اول یک انبار است. یک اتاق نشیمن بزرگ در طبقه همکف، فقط در ضلع جنوبی وجود دارد. قسمتی از زیرزمین که دسترسی به آب های زیرزمینی را فراهم می کند خارج از محدوده ملک می باشد.


کلمات کلیدی مرتبط:
نقشه خانه مشروطه یزد ,اتوکد معماری خانه مشروطه یزد ,پلانهای اتوکد خانه مشروطه یزد ,نما مقاطع اتوکد خانه مشروطه یزد ,پاورپوینت بررسی معماری خانه مشروطه یزد ,تصاویر خانه مشروطه یزد ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد