خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
نقش برتر پارس
 

روش و توضيحات خريد
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما مي توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روي سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد براي اين منظور مي بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهاي هر صفحه کليک نموده و براي خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خريد را انجام و بلا فاصله فايل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودي موارد پس از خريد بدليل سنگيني فايل و يا نرسيدن نوبت آپلود و يا هزينه ناشی از نگهداری فايل روی سرور فايل را در ايميل خود دريافت نماييد -پشتيبانی و پاسخگويی در صورت وجود مشکل  در دانلود محصولات سايت فقط با پيامک sms يا پيامرسان  آيگپ همه روزه از ساعت  10صبح الی21 شب روزهاي معمول و ايام تعطيل

  


بنر سمت جپ
 

کمی ثواب ذخیره کنید

https://mahak-charity.org/wp-content/uploads/2020/04/500x500-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک

 


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: آبجکت و بلوکهای اتوکد لنداسکیپ و الگو طراحی سایت و محوطه سازی

   تعدادبرگ: 1 فایل اتوکد   قیمت: 12000 تومان   حجم فایل: 5533 kb  تعدادمشاهده  34


آبجکت و بلوکهای اتوکد لنداسکیپ و الگو طراحی سایت و محوطه سازی

بلوکهای اتوکد چند نمونه کفسازی مناسب برای پارک
بلوکهای اتوکد چند نمونه فضای مکث
بلوکهای اتوکد نمونه هایی از فضای نشستن
بلوکهای اتوکد نمونه فضای گردهم آمدن به عنوان نقاط عطف طرح
بلوکهای اتوکد چند الگو طراحی سایت

معمار طراحی و پروژه های داخلی یک ساختمان را انجام می دهد. همچنین باغ ها، جاده ها، دیوارها، استخرها، مجموعه ها، تأسیسات و غیره در خارج از ساختمان وجود دارد. دارد. اینها فضاهای بیرونی هستند. برای طراحی آن، طراح باید دانش منضبط مانند دانش ساختمان، زیبایی شناسی، استاتیک، هیدرولوژی، تکنیک ترسیم و دندرولوژی را جمع آوری کرده باشد. ما پروژه های فضای باز را که توسط کارکنان مجهز به این دانش و دانش مشابه ساخته شده اند، منظره می نامیم. (در واقع کلمه منظره واژه ای برگرفته از زبان فرانسه به معنای منظره یا به عبارت دقیق تر نقاشی حومه شهر است و متعلق به هنر نقاشی و عکاسی است.) حوزه کاربرد آن در طول زمان گسترش یافته و باغ ها، مناطق مسکونی بسیاری را در بر می گیرد. نخلستان ها و مناطق روستایی از چیدمان قطعات به اندازه کافی بزرگ از طبیعت به شاخه برنامه ریزی شهری گسترش یافته است.
به طور خلاصه، چیدمان فضای باز بخش محوطه سازی را به معنای گسترده و جامع تشکیل می دهد. کسانی که محوطه سازی را به عنوان یک حرفه انتخاب می کنند، "منظره ساز" یا "منظره ساز" نامیده می شوند. کارکنان دانشگاهی که کارهای منظر را طراحی و پروژه می کنند «معمار منظر» نامیده می شوند.
برای اینکه یک معمار منظر بتواند چنین پروژه ای را انجام دهد، علاوه بر دانش معماری، باید به دانش هایی مانند خاک، اکولوژی، گیاه شناسی، سیستماتیک، تشخیص، آبیاری، هیدرولوژی و درخت شناسی (Tree Knowledge) نیز مجهز باشد. در بالا ذکر شد. از این نظر، همانطور که هیچ معماری نمی‌تواند منظر باشد، هیچ مهندس جنگل‌داری، مهندس کشاورزی یا گیاه‌شناس نیز نمی‌تواند منظر باشد.
دانشگاه های ما اکنون به اندازه کافی معمار منظر تربیت می کنند تا نیازهای کشور را برآورده کنند، چه باغبانی و چه محوطه سازی، باید اینها را توسط متخصصان انجام دهیم. تصور کنید در پروژه ای که امروز ساخته و اجرا می شود، شرایط 5-10-20 سال آینده در نظر گرفته شده است. برخی از نیازمندان که از موضوع بی خبرند، فوراً شکل و ترکیبی را می خواهند که سال ها بعد باغشان خواهد داشت. این امکان ندارد. درخت کاج موجود در پروژه تنها پس از 10-15 سال می تواند فضای نشان داده شده در پروژه را پوشش دهد. با این حال، امروز 4-5 ساله و کمتر از 1 متر قد دارد. درخت دیگری در کنار آن شاید بعد از 5 سال به سطح مطلوب برسد.
معمار منظر تعیین می‌کند که در سال‌های آینده چقدر بلند می‌شوند، چقدر فضایی را با تاج خود اشغال می‌کنند و چه شکلی خواهند داشت. این درختان و درختچه ها، درختچه ها و غیره او می بیند که چگونه با هم هماهنگ می شوند و امروز آنها را به تصویر می کشد. ما باید به معماران منظر اعتماد کنیم و منتظر بمانیم. در غیر این صورت، نباید شک کنیم که حتی اگر تصویری که امروز به اجبار شکل می گیرد، فعلاً ما را راضی کند، تحولی ناسازگار را نشان می دهد که در آینده بسیار پشیمان خواهیم شد.


کلمات کلیدی مرتبط:
آبجکت لنداسکیپ ,بلوکهای لنداسکیپ ,اتوکد لنداسکیپ ,الگو طراحی لنداسکیپ ,سایت و محوطه سازی ,بلوکهای اتوکد چند نمونه کفسازی ,مناسب برای پارک ,بلوکهای اتوکد چند نمونه فضای مکث ,بلوکهای اتوکد نمونه هایی از فضای نشستن ,بلوکهای اتوکد نمونه فضای گردهم آمدن ,عنوان نقاط عطف طرح ,بلوکهای اتوکد چند الگو طر,
مقالات مرتبط در این دسته
بلوک اتوکد مبلمان شهری ، مبلمان پارک و آبجکت اتوکد لنداسکیپ
بلوکها و آبجکتهای اتوکد طراحی سایت و لند اسکیپ
طراحی لنداسکیپ، مجموعه ای بزرگ ومتنوع از جزئیات، طرح ها، بلوک ها و المان ها برای طراحی منظر

لیست نقشه ها
 
نقشه اتوکد دبی بهمراه جزایر مصنوعی جدید
در دسته ی معماری
آبجکت اسکچاپ ماشین پلیس شورلت آمریکایی
در دسته ی معماری
طراحی 3 بعدی اسکچاپ زیگورات
در دسته ی بناهای تاریخی، معروف و شاخص
بلوک اتوکد مرد روحانی ،مرد نماز ، زن چادری
در دسته ی دتایل و جزییات اجرایی فاز2
بلوکهای اتوکد پرسوناژ دختران دانشجو ایرانی
در دسته ی دتایل و جزییات اجرایی فاز2
طرح سه بعدی اسکچاپ غرفه فست فود خیابانی
در دسته ی مراکز خرید ،تجاری ، فروشگاهی،پاساژ ،
طرح سه بعدی اسکچاپ تابلو سردار سلیمانی
در دسته ی دتایل و جزییات اجرایی فاز2
نقشه اتوکد طراحی هتل توریستی
در دسته ی مراکز اقامتی ، هتل ، مهمانسرا ، خوابگاه
بلوکها اتوکد کاربردی نمای تیپ های در و پنجره
در دسته ی دتایل و جزییات اجرایی فاز2
بلوکها اتوکد کاربردی در معماری و نقشه کشی
در دسته ی بلوکها و آبجکتها و کمک ابزارها
اتوکد استاندارد طراحی فضا برای معلولین
در دسته ی بلوکها و آبجکتها و کمک ابزارها
پلان اتوکد طرح ویلا مسکونی با خطوط منحنی
در دسته ی مجموعه های مسکونی ، برج مسکونی ، خانه ، ویلا، شهرک
نقشه اتوکد نمای دو ستون و گلدان سنگی
در دسته ی دتایل و جزییات اجرایی فاز2
رایگان طرح تزیینی حفاظ پنجره و یا محوطه
در دسته ی بلوکها و آبجکتها و کمک ابزارها
پلان اتوکد معماری مجموعه گردشگری تفریحی DWG
در دسته ی تفریحی ، توریستی ، گردشگری، تفرجگاهی
پلانهای اتوکد معماری هتل 5 ستاره گردشگری
در دسته ی مراکز اقامتی ، هتل ، مهمانسرا ، خوابگاه
نقشه اتوکد کلاسیک پانتئون روم
در دسته ی مجموعه های مذهبی ، مسجد ، فیضیه ، حسینیه
نقشه اتوکد کلاسیک رمانسک کلیسا
در دسته ی معماری
صفحه 1 از 352اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد