خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
نقش برتر پارس
 

روش و توضيحات خريد
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما مي توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روي سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد براي اين منظور مي بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهاي هر صفحه کليک نموده و براي خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خريد را انجام و بلا فاصله فايل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودي موارد پس از خريد بدليل سنگيني فايل و يا نرسيدن نوبت آپلود و يا هزينه ناشی از نگهداری فايل روی سرور فايل را در ايميل خود دريافت نماييد -پشتيبانی و پاسخگويی در صورت وجود مشکل  در دانلود محصولات سايت فقط با پيامک sms يا پيامرسان  آيگپ همه روزه از ساعت  10صبح الی21 شب روزهاي معمول و ايام تعطيل

  


بنر سمت جپ
 

کمی ثواب ذخیره کنید

https://mahak-charity.org/wp-content/uploads/2020/04/500x500-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک

 


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: بلوک های اتوکد طرح کفسازی بلوک محوطه سازی پارک و گره چینی اسلیمی

   تعدادبرگ: 1 فایل اتوکد   قیمت: 14000 تومان     تعدادمشاهده  33


بلوک های اتوکد طرح کفسازی بلوک محوطه سازی پارک و گره چینی اسلیمی

دانلود پارکینگ و سایت پلان اتوکد برای دریافت انواع آبجکت های کفپوش اتوکد و پلان کف برای مناطق مختلف جهت استفاده در پروژه های طراحی پارک و پلازا و سایت پلان. تلاش ما در گردآوری آرشیو بلوک های اتوکد و مبلمان آماده این است که مجموعه وسیعی از مبلمان و بلوک های آماده را که در زمینه طراحی محوطه و معابر کاربرد فراوانی دارند به شما ارائه دهیم.
فایل های اتوکد را برای پلان ها و پیاده روهای منطقه خود دانلود کنید.

محوطه سازی و طراحی سایت در تمامی طراحی های ساختمان رایج و مهم است و طراحی کف نیز در محوطه سازی بسیار مهم است، بنابراین در این قسمت نمونه هایی از طرح های پیاده رو و پلازا و انواع طرح های سنگ فرش برای کف و محوطه سازی معرفی می شود.


دانلود انواع پلان برای محله ها، پارک ها و نقشه های سایت.

برای استفاده از آبجکت های کفپوش اتوکد و پلان های منظره در پلان سایت و پلان های منظر و همچنین پروژه های طراحی پارک و پلازا پلان های پارک و سایت اتوکد را دانلود کنید. تلاش ما در گردآوری آرشیو بلوک های اتوکد و مبلمان آماده این است که مجموعه وسیعی از مبلمان و بلوک های آماده را که در زمینه طراحی محوطه و معابر کاربرد فراوانی دارند به شما ارائه دهیم. همچنین توصیه می کنیم الگوهای دریچه بخش اتوکد را برای مجموعه کفپوش، گچ و کاشی دانلود کنید تا طرح های کفپوش خود را بهتر نشان دهید و راهنمای ما در مورد نحوه افزودن این دریچه ها به اتوکد است.
معماری پسانت

جلسه ارتقاء:

پس از ویرایش نهایی، اثری جذاب به مخاطب ارائه می شود. نحوه ترسیم، چیدمان عناصر یک نقشه و برقراری ارتباط بین این عناصر یکی از مهم ترین موضوعات مورد توجه در معماری و طراحی شهری است.

لاندو (رندر):

این به معنای راه اندازی محصول یا محصول نهایی به گونه ای است که به مخاطب اطلاع رسانی شود. مبلمان معماری یا شهری را ترسیم کنید، قسمت های مختلف یک پلان را با متن توصیف کنید، و تصاویر و درختان را در مکان های خاص قرار دهید تا مقیاس یک نما یا بخش را نشان دهد.

قرار دادن سایه زنی بر روی نماها و مقاطع برای نشان دادن ظهور و فرورفتگی و ترسیم بافت مصالح بر روی نما و مقاطع یکی از مهمترین وظایف ارائه شده در معماری و طراحی شهری لندو و کتاب های مرتبط می باشد. مقالات منتشر شده توسط نویسندگان خارجی در این زمینه به وضوح نقش راندو را در طراحی معماری و طراحی شهری نشان می دهد.
فایل های اتوکد را برای پلان ها و پیاده روهای منطقه خود دانلود کنید.

محوطه سازی و طراحی سایت در تمام طراحی های ساختمان رایج و مهم است و طراحی کف در محوطه سازی بسیار مهم است. بنابراین در این قسمت نمونه هایی از کف سازی اتوکد، طراحی پیاده رو و پلازا و انواع طراحی سنگ فرش برای کف و محوطه سازی ارائه می شود. علاوه بر این فایل‌ها، می‌توانید از مجموعه‌های «سایت خودکار و اشیاء قالب طراحی منظر»، «پلان‌های آماده‌سازی منظر» و «نقشه‌های سایت مبلمان خودکار و برش‌های سایت» زرنقاش در پروژه‌های ساختمانی خود استفاده کنید.
اصول مهم برای طراحی کف محوطه ها، میدان ها و پیاده روها

کفپوش به مجموعه ای از عملیات ساختمانی اطلاق می شود که در زیر طبقه یا کف یک ساختمان انجام می شود تا کف برای پایان نهایی و عملکرد فضایی آن آماده شود. طراحان برای فضاهای داخلی و سایر فضاها و همچنین فضاها و معابر با استفاده از مواد مناسب برای هر فضا، کفپوش را طراحی می کنند.

هر کدام از این متریال ها با توجه به رنگ و بافت یک فضا جلوه خاصی به آن می بخشد و هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. کفپوش در مناطق باز شهری مانند میدان ها، پارک ها و پیاده روها از بافت ها و الگوهای مختلفی از جمله سنگ، آجر، سیمان، بتن و ماسه ساخته می شود.
نقشه های طبقات و نقشه های سایت برای منطقه، مسیرها و پارک ها.

دو جنبه باید در برنامه ریزی محلی در نظر گرفته شود، برنامه ریزی پارک، برنامه ریزی سایت و برنامه ریزی مسیر. یکی هنر و معماری است. یعنی طرح و بافت کف باید زیبا باشد و نیازهای کاربردی فضا را برآورده کند. از سوی دیگر، جزئیات اجرایی و ملاحظات فنی وجود دارد که بسته به شرایط عملیاتی و اقلیمی باید رعایت شود. کف شامل یک لایه زیرین و یک ماده تکمیلی نهایی می باشد که هنگام ساخت زیرانداز باید بسته به مسائلی مانند باری که کف می تواند تحمل کند، تراکم ترافیک، آب و هوا و رطوبت، مصالح مناسب برای هر طبقه انتخاب شود تا پایان نهایی نهایی شود. می توان به دست آورد. به اندازه کافی بادوام است.
انتخاب متریال کفپوش پارک، پلان کف و سایت پلازا

       قدرت و ثبات
       مقاوم در برابر ضربه، سایش و یخ زدگی
       مقاومت حرارتی بالا
       مقاوم در برابر حلال ها و مواد شیمیایی

دانلود انواع طرح های سنگ فرش و کف سنگ

سنگفرش ها نوع دیگری از کفپوش های معماری هستند. روسازی ها به طور گسترده در ساخت و ساز و محوطه سازی مورد استفاده قرار می گیرند زیرا به دلیل زیبایی، استحکام و دوام ارزشمند هستند. سنگ فرش از مواد مختلفی از جمله سنگ آهک، سنگ آبی، بازالت، ماسه سنگ و گرانیت ساخته می شود.
طراحی روسازی و کفپوش سنگی

تراورتن سنگی بادوام و کم تخلخل است که حتی در زیر نور مستقیم خورشید خنک می ماند و آن را به انتخابی محبوب برای کنار استخر، پاسیو، پیاده روها و تفریحات در فضای باز تبدیل می کند. تراورتن به نمک مقاوم است و نور خورشید را کمی منعکس می کند. سنگ‌فرش‌های گرانیتی دارای استحکام و چگالی کلی بالایی هستند، نگهداری آن‌ها آسان است و هنگام استفاده در فضای باز به راحتی پوشیده یا پاره نمی‌شوند.
کف سنگ آهک و تراورتن

سنگ آهک پخش کننده ای است که از بلوک های سنگ آهک طبیعی، یک سنگ رسوبی که در کوه ها و در سطح دریا یافت می شود، ساخته شده است. سنگ آهک اغلب دارای تنوع رنگ طبیعی منحصر به فردی است. شن ماسه

 


کلمات کلیدی مرتبط:
بلوک های کفسازی ,اتوکد کفسازی ,طرح کفسازی کفسازی ,بلوک کفسازی محوطه سازی ,کفسازی پارک و گره چینی اسلیمی , ,محوطه سازی و طراحی سایت ,
مقالات مرتبط در این دسته
بلوک اتوکد زمین بسکتبال بهمراه تجهیزات و تخته و تور بسکتبال
نقشه اجرایی طراحی تونل زیرزمینی با بتن مسلح بهمراه دتایل و جزییات اجرایی
نقشه جزییات اجرایی دتایل اتوکد سرعت گیر خیابان ، پلان و برش سرعت گیر
دتایل اتوکد تی شوی جزییات اجرایی اتوکد حوضچه نظافت و شتسشوی تی و جارو
دتایل اتوکد فلاور باکس جزییات اجرایی اتوکد فلاور باکس و جعبه گل
بلوک اتوکد انواع فلش و پیکان نشانه اتوکد و آبجکت فلش DWG
بلوک های اتوکد نمونه طرح درب فرفورژه و نرده و حصار فرفورژه
بلوکهای اتوکد تحلیل سایت معماری نمونه آنالیز سایت و محوطه سازی DWG
آبجکت و بلوکهای اتوکد لنداسکیپ و الگو طراحی سایت و محوطه سازی
بلوک های اتوکد ضوابط معلولین ابعاد مناسب معلولین داخل و خارج
بلوک اتوکد مبلمان شهری ، مبلمان پارک و آبجکت اتوکد لنداسکیپ
بلوک های اتوکد آبجکت مبلمان وسایل بازی اتوکد پارک و محوطه بازی کودکان
بلوک های اتوکد تجهیزات بدنسازی DWGژیمنینگ
نقشه های اتوکد مخزن ذخیره سازی مرکب DWG
پلان اتوکد معماری واحد های مسکونی در آلترناتیو مختلف
بلوک اتوکد پلان و نمای کمد دیواری DWG
بلوک اتوکد سه بعدی کرکره های آلومینیومی در نما dwg
بلوکهای اتوکد مجموعه مبلمان بلوک برای لوازم داخلی و بلوک مبلمان معماری
بلوک‌های اتوکد پرسوناژ متنوع و فراگیر DWG
نمای اتوکد آپارتمان شهری - دانلود نمای آپارتمان شهری مدل های DWG

لیست نقشه ها
 
نقشه اتوکد دبی بهمراه جزایر مصنوعی جدید
در دسته ی معماری
آبجکت اسکچاپ ماشین پلیس شورلت آمریکایی
در دسته ی معماری
طراحی 3 بعدی اسکچاپ زیگورات
در دسته ی بناهای تاریخی، معروف و شاخص
بلوک اتوکد مرد روحانی ،مرد نماز ، زن چادری
در دسته ی دتایل و جزییات اجرایی فاز2
بلوکهای اتوکد پرسوناژ دختران دانشجو ایرانی
در دسته ی دتایل و جزییات اجرایی فاز2
طرح سه بعدی اسکچاپ غرفه فست فود خیابانی
در دسته ی مراکز خرید ،تجاری ، فروشگاهی،پاساژ ،
طرح سه بعدی اسکچاپ تابلو سردار سلیمانی
در دسته ی دتایل و جزییات اجرایی فاز2
نقشه اتوکد طراحی هتل توریستی
در دسته ی مراکز اقامتی ، هتل ، مهمانسرا ، خوابگاه
بلوکها اتوکد کاربردی نمای تیپ های در و پنجره
در دسته ی دتایل و جزییات اجرایی فاز2
بلوکها اتوکد کاربردی در معماری و نقشه کشی
در دسته ی بلوکها و آبجکتها و کمک ابزارها
اتوکد استاندارد طراحی فضا برای معلولین
در دسته ی بلوکها و آبجکتها و کمک ابزارها
پلان اتوکد طرح ویلا مسکونی با خطوط منحنی
در دسته ی مجموعه های مسکونی ، برج مسکونی ، خانه ، ویلا، شهرک
نقشه اتوکد نمای دو ستون و گلدان سنگی
در دسته ی دتایل و جزییات اجرایی فاز2
رایگان طرح تزیینی حفاظ پنجره و یا محوطه
در دسته ی بلوکها و آبجکتها و کمک ابزارها
پلان اتوکد معماری مجموعه گردشگری تفریحی DWG
در دسته ی تفریحی ، توریستی ، گردشگری، تفرجگاهی
پلانهای اتوکد معماری هتل 5 ستاره گردشگری
در دسته ی مراکز اقامتی ، هتل ، مهمانسرا ، خوابگاه
نقشه اتوکد کلاسیک پانتئون روم
در دسته ی مجموعه های مذهبی ، مسجد ، فیضیه ، حسینیه
نقشه اتوکد کلاسیک رمانسک کلیسا
در دسته ی معماری
صفحه 1 از 352اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد