خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی سیستم های سبز و فناوری های نوین در معماری

   تعدادبرگ: 41 اسلاید .   قیمت: 12000 تومان   حجم فایل: 6225 kb  تعدادمشاهده  17


فناوری ساختمان سبز به یکی از داغ ترین روندها در ساخت و ساز تبدیل شده است. مزایای استفاده از فناوری سبز در ساخت و ساز گسترده و جامع است و مزایای قابل توجهی را هنگام استفاده در تاسیسات جدید و همچنین سازه های موجود ارائه می دهد.


فناوری سبز ساختمان‌ها را از نظر انرژی کارآمدتر و پایدارتر می‌کند، بنابراین ردپای کربن کمتری دارند و تأثیر کمتری بر محیط‌زیست دارند. سازندگان، مالکان ساختمان و مستاجران همگی مزایای قابل توجهی را از کاربرد فناوری ساخت و ساز سبز دریافت می کنند.


راه اصلی برای دستیابی به مزایای فناوری سبز از طریق بهره وری بیشتر انرژی است. در ساختمان های جدید، ساخت و ساز ساختمان سبز در هر مرحله از توسعه نقش دارد. هر جنبه ای از سازه، از جمله مکان یابی، طراحی، مصالح ساختمانی، و سیستم های مورد استفاده برای اجرا و نگهداری عملیات به گونه ای انتخاب می شوند که تا حد امکان پایدار و کارآمد باشد.


30 تا 40 درصد از یک ساختمان تجاری معمولاً در هر زمان مشخص خالی است. فناوری ساختمان سبز از آشکارسازهای حرکت، اسکنرهای RFID، کارت‌خوان‌های دسترسی و سایر حسگرها برای نظارت بر وضعیت اشغال بخش‌های ساختمان استفاده می‌کند. هر زمان که منطقه ای از سازه خالی می شود، فناوری سبز به طور خودکار چراغ ها را خاموش می کند و گزینه های HVAC، سرمایش، گرمایش و تهویه را تنظیم می کند. صاحبان ساختمان ها می توانند با حذف مصرف غیرضروری انرژی به این شیوه، تا 30 درصد در هزینه های انرژی خود صرفه جویی کنند.

فهرست مطالب:

مقدمه

داغ ترین روندها در ساخت و ساز

ساختمان‌ها از نظر انرژی کارآمدتر و پایدارتر

معماری سبز چیست؟

چرا معماری سبز؟

فناوری ساختمان سبز

فازهای انجام پروژه:

مبانی معماری سبز

معماری پایدار

تعریف توسعه ی پایدار

سه عنصر اصلی توسعه ی پایدار

اصول معماری پایدار

اصل اول : حفاظت از انرژی

اصل دوم : کار با اقلیم

اصل سوم : کاهش استفاده از منابع جدید

اصل چهارم : احترام به کاربران

اصل پنجم : احترام به سایت

اصل ششم : کل گرایی

مدیریت منابع انرژِی

بهینه سازی در مصرف انرژی

رفاه و آسایش

ایمنی و امنیت

تحلیل نموداری تاثیرات اجرای BEMS

مدیریت منابع انرژِی

موارد مورد توجه در معماری سبز

مصالح سبز

نمونه ای از خانه سبز

سازه سبز

نمونه معروف سازه های سبز

بام سبز

فواید بام سبز

انواع دیوار سبز

:بتن سبز

آجر سبز

سازه های آینده

نتیجه گیری

منابع


کلمات کلیدی مرتبط:
فناوری ساختمان سبز ,معماری سبز چیست؟ ,چرا معماری سبز؟ ,فناوری ساختمان سبز ,فازهای انجام پروژه: ,مبانی معماری سبز ,معماری پایدار ,تعریف توسعه ی پایدار ,سه عنصر اصلی توسعه ی پایدار ,اصول معماری پایدار ,اصل اول : حفاظت از انرژی ,اصل دوم : کار با اقلیم ,اصل سوم : کاهش استفاده منابع جدید ,اصل چهارم : ,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی معماری بومی و اقلیمی مناطق کوهستانی پاورپوینت
پاورپوینت بررسی معماری سبز
پاورپوینت بررسی توسعه پایدار ، معماری پایدار و صنعت ساختمان
دانلود معماری همساز با اقلیم - بام سبز,پاورپوینت
دانلود تحقیق شناخت الگوهای معماری پایدار در اقلیم بوشهر
دانلود پاورپوینت معماری سبز
دانلود پاورپوینت بررسی اصول معماری پایدار در اقلیم روستایی
دانلود پاورپوینت معماری پایدار
پاورپوينت معماري پايدار و سبز

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد